• Jurki
    9.6k
    Trebalo je možda smanjit ugovor Špikiću i poslat ga na posudbu negdjeNolifer

    Mislis da bi Spikic pristal na tak nekaj?
    Špika smanjit cemo ti ugovor i frknut te nekam na posudbu.
    Vjerujem da bi se samo grohotom nasmijal na takvu nebulozu.
    Edit: tak nekaj bi proslo isto kak i sa svim ostalim igracima kojih smo se hteli rijesiti.
  • Crusades1986
    10.3k
    Mene čudi da se Špikić sam ne ponudi da mu se smanji ugovor i da ode na posudbu negdje.
  • Nolifer
    7.1k


    Nije me uvjerio da je igrač za Dinamo.
  • Jurki
    9.6k
    mislis da njega to brine?
    Nije si sam dal takav ugovor. A s obzirom da je takav ugovor na snazi.. gledal bu da zvlece i zadnji cent.
  • emilperska
    4.4k

    Za smanjivanje ugovora, potrebne su 2 strane. A ovaj nije lud da to potpiše..
  • emilperska
    4.4k
    Broj zaposlenih prema satima rada u 2023. godini je 2, što je na istoj razini kao i prethodne godine. Ukupni prihodi u 2023. godini iznosili su € 374.231

    Ja ne znam jel on u 2024. potpisao nes novo, ali ovaj bruto iznos za njega meni i nije extra previše. Mislim pogledajte koliko Krovinović ima..
  • Mr Anderson
    6k
    Špika ima 360.000 godišnje, to se zna otprije, sad jeli to puno previše obzirom na učinak može se raspravljati.
  • emilperska
    4.4k

    Za klub koji je prvak 18 puta u 19 godina, igra eurolige 15 sezona, dat 360k EUR za rubnog startera nije puno, možda je moglo bit 300k, ali je moglo bit i 420k.
  • emilperska
    4.4k
    Mene bi više od Špikićevog, brinuo Riletov ugovor za koji mislim da je barem 50% prevelik.. Ne znam koje mu je trajanje, ali taj ugovor će nam bit uteg, a ne Špikin jer Rile nije više starter, a plaćen je skoro kao Petko..
  • Laugreano
    1.7k
    Rile ulazi u zadnju godinu ugovora, tako da mislim da nece biti neki problem.
  • Dinaminjo
    610


    Ja se nadam nekoj ponudi od Arapa: Rile i Ademi u paketu, nama recimo 5m, njima ugovori za 3 generacije..
  • emilperska
    4.4k
    Ako Jerko Leko potpiše za Velež, da li gubi pravo veta na vođenje sinova u inozemstvu od strane bivše partnerice hahaha?
    Ajmo pravnici..
  • Mr Anderson
    6k
    Onda će Bruno za Zrinski potpisati.
  • sanjinlego
    2.5k


    Možemo se mi zezati, ali jedan od razloga i jest to. Djeca, plus privatni problemi Brune u obitelji.

    Dakle, Bruno želi ostati u Dinamu!
  • emilperska
    4.4k
    Ne znam jel me vise brine kad je na ovoj temi šizofrenija ili kad je mrtva tisina tjedan dana prije pocetka priprema (ili 9 dana kaj vec)..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions