• Izet Hajrović
    1.5k
    A da mi Šeška dovedemo? A evo nam i lijevog beka, ne trebamo dalje tražiti.
  • Olmic
    3k
    Ovaj sporar je losiji od denija jurica
  • rioda
    3.3k
    Ovaj Šporar je smiješan igrač po ovome što sam danas vidio
  • criticus
    1.6k
    Šporar je zapravo Papadopoulos s kosom.
  • Patak
    2.5k
    Joj kad se sjetim tog Papadopulosa. Bio je najavljen kao perverzno pojačanje a ne mogu se sjetiti goreg...Možda Costa Anderson ili tak neki...
  • Orc123
    5.9k
    Istina, Sporar je tesko panj i najlosiji igrac Slovenije trenutno...ne kuzim zasto on igra u prvoj postavi. Čerin je bas igracina i imao bi mjesta i u prvoj postavi Hrvatske. Ajmo Zajec i Maricu, vise mi se ni 4mil eura ne cini previse za ovakvog igraca....
    Evo sporar jos jednu top priliku promasio...bas je los!
  • GOAT
    67
    Ova njegova igra lici na lošu epizodu impractical jokersa. Sto dalje od dinama
  • criticus
    1.6k
    Ova njegova igra lici na lošu epizodu impractical jokersa. Sto dalje od dinamaGOAT

    Ma nije za Dinamo definitivno. Podsjetio me na Grka jer koliko ga se sjećam i on se ovako baš znao nać u šansi al nebi zabio s mola u more. Našao se danas bar u 5 šansi ito protiv Danaca.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Kako smo mi zahvaljivali Lukakuu nakon onih silnih promašaja protiv nas tako će i Danci ukoliko ne izgube zahvaljivati Šporaru.
  • Droljo
    6k
    Šporar trči, radi, nađe se u šansi ali ga neće gol nikako. Baš se vidi da grize. Al ak mu jedna uđe do kraja bude heroj i sve drugo se bu pozabilo...
    Evo i balog potvrdio moje riječi upravo :snicker:
  • rioda
    3.3k
    Meni Šporar izgleda kao bolja verzija Špikića
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Nije Šporar loš igrač, ali previše prilika mu treba da zabije gol... već imamo Sandra Kulenovića
  • Zagreb1992
    1.4k


    Šporar na klupskoj razini je drugačiji igrač nego ovdje u repki ..Ako bi ga mogli dovesti igrač sa iskustvom u europi dosta potreban
  • Zagi
    5.8k
    Dobar Čerin, donosi ono kaj smo htjeli od Ljubičića . Ali sada da će biti nekakava globalna pomama za njim, ne vjerujem.
  • SAS1987
    13.9k
    Evo sporar jos jednu top priliku promasio...bas je los!Orc123

    Ovisi kako gledaš... Promasio veliku priliku ili izborio korner? :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions