• Nolifer
    7k
    Nego jel ovaj Australac ima kakve rodbinske veze sa našim tzv. predsjednikom Milanovićem? :razz:

    Šta je na kraju sa Pjacom, Mierezom? Nisam baš u toku...
  • emilperska
    3.7k

    Nemoj mi Presidentea dirat :naughty:
  • Orc123
    5.7k
    Znaci i Krivaku su osli krizni.....previse to igraca u zadnje vrijeme s takvim ozljedama i to bas iz loxe...nesto tu ne stima.....
  • Izet Hajrović
    1.4k
    baš sam o tome razmišljao jučer. 3 od 4 najveća talenta Lokse u posljednje 3 godine pretrpili su ozljedu križnih. Kačavenda, Stojković i Krivak, Šotiček još nije i nadamo se da neće. Nisam stručnjak, znam da su to mehaničke ozljede, ali može li se na to utjecati u smislu treninga? Niti jedan od njih nije potrgao križne ligamente na utakmici, Stojković je kod nas na zagrijavanju tek što je došao iz Lokomotive. Kačavenda na pripremama u Nizozemskoj, jedino nisam siguran je li to bilo na treningu ili u pripremnoj utakmici. Krivak sada na treningu u privatnom aranžmanu ako sam dobro shvatio. Je li intenzitet treninga Lokomotive loš za tako mlade igrače? Treba li igračima zabraniti privatni rad koji nije koordiniran sa strukom kluba? U čemu je problem?
  • Droljo
    5.9k
    A šta ćemo sa upalom pubične kosti?
  • GOAT
    50
    Jako mladi a previše igraju. Nije samo do Lokomotive jer se ista stvar desava i sa Barcom. Tereni su također kritični, a tko zna na cemu treniraju
  • Dudu9
    544
    Pa čabraja pretjeruje sa trening, jednostavno tijelo i mišići nemaju odmora, pa imate izjave od dinama, kad su u ritmu 2 puta tjedno utakmice, da su im trening lagani i čekaju pripreme za jače trenige
  • Lynx17
    2.7k
    A šta ćemo sa upalom pubične kosti?Droljo





    200.gif?cid=6c09b952jehxqm762ewbbnnwl8m3y7og6r3rftficiz346fm&ep=v1_gifs_search&rid=200.gif&ct=g
  • Izet Hajrović
    1.4k
    Beckham Putra ne dolazi u obzir, izgubit ćemo na skok igri.
  • jedan u nizu
    6.7k
    kakvi Modrici, Gatussi, Dzeki i Rakitici, mi dovodimo Beckhama! :sweat:
  • Mlađi referent
    11.3k
    Beckham radi tu kao Wolt dostavljač pa ga snimio Marić, istina je
  • Patak
    2.5k
    Twitter svašta podnosi...
  • Mali dioničar
    15k
    Stojković ima broj 7 pa će Beckham morati uzeti 23 kao u Realu.

    Kad ga Tibor oslobodi.
  • Omake
    9
    haha cirkusa. Vjerojatno njihovi mediji rade te neke clickbait naslove jer je Hodak trener, pa kao preporučio svog igrača prvaku svoje države. Šokirao sam se podatkom da Indonezija ima 275 miliona stanovnika, da je nas toliko uzeli bi svako svjetsko i europsko prosječnim rezultatom 3 0.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions