• E46
    203
    Od njega bi Ekong pravio budalu, nemojte se zavaravati.
  • Marquis Manners
    10

    Ne slažem se, mislim da su oba francuza bolja od njega, pogotovo KTC.
  • Dinaminjo
    599
    ali bi nam Jedvaj koji nije blizu repke bio premija
  • E46
    203
    Jedvaj je za ovu kornjacu televizor u boji. Je li jedina referenca kvalitete kada te zlatko dalic zove u svoju repku ili?
  • Eduardo
    18k
    Ljudi, nemojte trollati topic na ovu subotnju večer. Budem se morao vraćati i brisati spam koji nema veze s naslovom teme slijede trodnevni banovi za neposlušne.
  • emilperska
    4k
    Jel ima sta novo s Milanovićem juniorom?
    Jel itko od novinara/insidera pisao o tome?
  • Zagi
    5.7k
    Kada se službeno otvara transfer window, 26. 6. ?
  • Eduardo
    18k
    ljetni traje od 26. lipnja do 5. rujna, a zimski od 10. siječnja do 17. veljače.
  • marcio amoroso
    33.6k
    Igrača možeš dovesti kada hoćeš. U to vrijeme ga možeš registrirati.
  • dd29
    262
    Ovaj Albanac Mitaj je stvarno dobar lijevi bek, mislim da se prošlo ljeto spominjao kao želja Dinama
  • Calello5
    19

    Baš sam to htio napisat, defenzivno odličan. Kao da ima 30g i tonu iskustva
  • MAGDA7
    3
    Pročitao sam da Vojvodina koja je budžetom puno slabija od Dinama pokušava dovesti Takuma Asana iz Bochuma, zašto mi ne bi probali njega dovest jer je odličan igrač i bio bi top pojačanje.
  • Yovitssa
    450
    Mene su Mitaj i Manaj oduševili. Mitaj je bio lani meta, ali su Rusi tražili previše... Manaj bi po meni bio dobra zamjena za Petka!
    I da se nadovežem na onoga Švicarca koji je zabio Mađarima, sigurno da je dobra kupnja Ludogoretsa, ali platili su ga 3 mil €, nama je to previše kako stvari stoje...
  • Patak
    2.5k
    Ak mi prodajemo igrače za 10+ ne bi nam trebalo biti problem kupiti igrača za 3 m eura. Mi smo prodali Ljubičića za 3,5...a da ne bi mogli kupiti nekog za 3 koji nam treba ?!?
  • Dzoni
    228
    Igrace dok su u klubu, omladinsku skolu i druge troskove isto treba necime placati, ne radi u klubu nitko za 1 euro ili za neke druge usluge, sve to kosta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions