• Patak
    2.5k
    Nisam protiv Milanovića, ali pitanje je je li on trenutno bolji od npr. Rukavine? Nisam siguran, ali sam siguran da nije bolji od Oršića, tako da...ne znam što se čeka, jer za mjesec dva kreću kvalifikacije za LP...Mora se Oršić uigrati sa ekipom....Ako je Milanović 800k, onda je Oršić za nekih 2M bagatela a može pokriti tu poziciju još pet godina. Takvu klasu koja će se odmah uklopiti u ekipu mislim da nećemo naći ni za 10x veću cijenu, koju uostalom ni nemamo.
  • emilperska
    3.7k
    Izgleda mali jako dobro po svem sta sam gledao.
    Mogao bi to fini moneyball naseg SDa bit ako mali fkt dođe za te pare..
  • dumitrumitu
    858
    Trebali su Vidovića otkupit umjesto igrača iz poluamaterske lige.
  • Omake
    9
    Meni se Milanovic sviđa, mislim da se može razviti u dobrog igrača- Ako je cijena istina, 500K eura plus 20% je dobra investicija. Bude li u Dinamu za godinu dana imao 0,5 g+a po 90, lako ga je prodati za deset puta tu cijenu. Drago mi je da se fokusiramo na mlade igrače jer imam trenera koji ih zna razviti i dati im šansu. To je pokazao ne samo u ovoj sezoni koja je bila sve samo ne pogodna za razvoj mladih, ali i ranije u Zrinjskom, Rijeci i Gorici.
  • Patak
    2.5k
    Imamo dosta mladih igrača u našoj akademiji. Već sam pitao je li Milanović bolji od npr
    Rukavine? I kako bi to uopće utvrdili?
  • E46
    202
    Ti bas navro na tog Orsica. Suludo je dat 2 milijuna eura za igraca sa 31 godinom, pa necemo replicirat sportsku politiku nekog tamo kluba dovodenjem isluzenih potrganih igraca. Nit ga mozes prodat vise kasnije nit bi imao malu placu a ne znamo ni kako bi bilo nakon ozljede koju je imao(sigurno je izgubio dosta na brzini i eksplozivnosti). Po ovom sto vidim za ovog Milanovica iskopan je doslovno odlican igrac jos za te male novce, vrh.
  • db-izbjeglica
    13.5k
    ljudi božji, oršić je gotov igrač!
    čovjek nije odigrao utakmicu od prosinca 2022. godine, o čemu mi pričamo?
    čovjek si je totalno sjebao karijeru nepotrebnim odlaskom u raspali engleski klub, sam pao-sam se ubio!
  • nemapredaje
    2.1k


    Ovdje se slažem s tobom. Ljudi shvatite da je nažalost Oršić gotova priča.

    Čovjek u zadnjih sezonu i pol nije odigrao ukupno 150 min.
  • Ivanmtk
    761
    Koje sranje po slovenskoj, australskoj ligi. Pa ljudi moji maknite Dinamo sa strane i pogledajte snagu HNLa. Osim nas nitko ne može pobjediti ozbiljan klub u Europi. A HNL nam je godinama bio glavni market za dovođenje igrača. Koji vam je. Momak je mlad, talentiran i još jako jeftin. Low risk job svakako.
  • Captain America
    14.8k
    Izgleda mali jako dobro po svem sta sam gledao.
    Mogao bi to fini moneyball naseg SDa bit ako mali fkt dođe za te pare..
    emilperska

    Cijela priča oko Milanovića staje u usporedbu s Hoxhom i Rukavinom. Moguće da će Stojković biti desno krilo. Čabraja ga je tamo znao koristiti jer je ambidexter, a i ljetos se još pričalo o toj ideji kod nas ako bi Ivanušec ostao.

    Ako Milanovića smatraju dosta boljim igračem koji može uletit u prvih 11, naravno da kupnja ima smisla. Sve ostalo je natrpavanje ionako natrpanog kadra.

    Ostavit ću ipak mali prostor da očekuju eksploziju Hoxhe pa da će mu trebati zamjena poput Milanovića :cool:
  • Ivanmtk
    761
    ja sam za to da nam Orša ostane u sjećanju ko igrač koji je rušio Spurse, Chelsea i najbolji strijelac Dinama u povijesti europskih natjecanja. A ne da se vrati sad i onda, po starom dobrom hrvatskom običaju, pamtimo samo ono što sad pruža. A to, po meni, nikako ne može biti na razini prije odlaska u Englesku.
  • Maximo
    310


    Čudno da nije ni blizu loše australske repke ako je dobar...mislim da tipa ima 1 nastup za u23
  • rioda
    3.2k
    Ovo malo što sam ga vidio na videu, po stilu igre, pa čak i trke, dečko na terenu izgleda kao Perišić. Australska liga sigurno nije jaka, ali vjerujem da ima potencijala u njemu za vrlo dobrog igrača u Dinamu
  • Patak
    2.5k
    Oršu ne zagovaraju ljudi ovdje. To samo ja koliko vidim. Nema veze, ionsko je nebitno što mi tu mislimo, ima netko u klubu zadužen.

    Nego kad je Australija izbacila nekog ozbiljnog igrača? Sjećam se hypa oko onog Špiraneca pa truba. Pa jedan Dinamo je u zadnjih 20 godina izbacio više igrača nego cijela Australija. Evo di je onaj Titraoui koji je zazivam prošle godine. Tamo di je i bio. Jesam za dovođenje mladih igrača ali besplatno u našu top akademiju a ne nakrcavanje mladih igrača uz plaćanje odštete.
  • Orc123
    5.7k
    ne brini se ti za Titrauia, ima odlicnu sezonu. Upecat ce ga netko ovo ljeto....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions