• Zagi
    5.8k
    Nego volio bih ozbiljnu, analitičku komparaciju Nicholasa Milanovića i Martina Ojede.
    Čine mi se vrlo sličnim igračima.
  • Žan
    139
    Mark Viduka, Eddy Bosnar, Eddie Krncevic, svi oni su dosli na mala vrata a pokazali se kao itekako dobrim igracima i pojacanjima. Od mene uvijek palac gore za igrace nasih korijena a pogotovo "Australce".
  • Orc123
    5.9k
    ovak povrsno...Ojeda je bio najbolji igrac svojeg kluba iz Argentinske lige, na predpozivu izbornika Argentinske lige, u momcadi prvenstva, po TM vrijedio 6mil eura....ovak na grubo a da idem u neku dublju analizu nema potrebe jer je smijesno uspoređivati takva dva igraca. Ne kuzim sta si zelio reci sa tom usporedbom?
  • CastAway1986
    946
    ajde ajde pusti meni te fore s Mbappeom..Ja nisam jedan od očajnih navijača kojima je bitno samo da se dovodi..Pošto sam gledao par utakmica tamošnje lige i presmijesno djeluje na tome temeljim svoje mišljenje.. Ako ti se ne sviđa komentar zanemari..A usporedba s Oršicem ne stoji , on je imao par sezona u HNL-U, igrao je u Italiji i bio je jedan od najboljih igrača korejskog kluba u ligu tamo i tamošnjoj ligi prvaka u kojoj ako nisi znao nastupaju i australski klubovi i prilicno lose prolaze.
  • Zagi
    5.8k
    Ne kuzim sta si zelio reci sa tom usporedbom?Orc123

    Čine mi se vrlo sličnim igračima.Zagi

    Pa bi ih bilo zahvalno usporediti jer je Ojeda imao svoj period gdje je igrao lijevo krilo.
    Ne brini, nema veze s time da je Ojeda tvoj pulen.
  • CastAway1986
    946
    Da slažem se da su svi nabrojani bili dobri u Dinamu , al australski nogomet je u padu već par sezona...Par dobrih igrača im je u Europu otišlo još kao juniori i tako su se isprofilirali a imaju i one rođene u Europi s australskim korijenima..U ligi stvarno nemaju nekog potencijala..Al eto da završim ako ovoga dovedu ja mu želim sve najbolje..
  • vjeko1701
    6k
    sve ro stoji ali ako je on jedan od najavljene šestorice za LP onda smo u gadnom problemu.Orc123

    Odkud ti to? Je ko to iz kluba izjavio?
  • MarK
    300
    Realno zadnjih par igrača koje dovodimo su teški anonimusi. Taki, Ogi, Max, Hoxha, Brodić... Jedini igrač s iskustvom ozbiljnog nogometa je RPG i to se odmah vidi. Instant pojačanje i bez oscilacija. Trebamo još takva 2-3.
  • dumitrumitu
    879
    Ja se samo nadam da je ovo novinarska izmišljotina
  • Zagi
    5.8k
    Je ko to iz kluba izjavio?vjeko1701
    Dobro Vjeko pa valjda možemo raspravljati o spekulacijama prije službene objave.
    Za to i je ova tema, ne?
  • Žan
    139
    Sve stoji ali moramo se i slozit da u danasnje vrijeme je 800k eura, komicna cifra. Nadam se da ce bit od koristi ✌️
  • vjeko1701
    6k
    Možda dolazi, možda ne. Možda je dobar, možda nije. Možda je jedan od navedenih 6, možda nije.

    Mislim može se raspravljati ali netko nešto spomene i onda počinje lavina panike. Do sutra će on biti jedino pojačanje koje se debelo preplaćuje i pokazuje da je blagajna suha. Padamo u propast, Hajduk će nas sa Gattusom, Džekom, Messijem i Rakitićem smlaviti a mi ćemo prodati sve i igrati s juniorima + Australac.

  • Dinaminjo
    599
    vrijedi napomenuri ako je cifra u australskim dolarima, to je blize 500k eura
  • GOAT
    103
    A ne najbolje da dovodimo igrace koje samo ti preporucis. To je tako lagano jer se igrače i klubove apsolutno ništa ne pita. Sjedaj u avion i drugi dan si u novoj zemlji sa obitelji jer je forumaš tako rekao.

    To dal se igraci uklapaju u sustav, kakva im je osobnost imaju li potencijal je manje bitno.
  • emilperska
    4.1k
    To je jeftina kupovina. Ne gubimo puno tu, a mozemo dobit dosta..
    Kosta 3-4 puta manje nego Deni Jurić..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions