• Droljo
    6.2k

    Možda baš bude novi ribery.
  • Zagi
    5.8k
    Lik primarno igra lijevo krilo.

    Btw, na temelju čega uspoređujete australsku ligu i hnl?
    Zašto je ovo divlja liga? Naša je kaj? Ozbiljna?
  • Izet Hajrović
    1.5k
    inače nisam baš ljubitelj ljevaka na lijevom krilu. Potencijalno može ispasti top, ali ako je on jedan od 6 pojačanja koje mislimo dovesti onda nikako nisam zadovoljan.
  • Nogo
    1.6k
    I ako nije istina u ovome dobro je da se ljudi odmah aktiviraju i idu komentari. Bar imamo o čemu pisati. Eh, da je ovako svaki dan, samo neki drugi igrač.:lol:
  • NitkoBitan
    13.5k
    Mozda ce ovaj hrvatski Australac bit jedan od 100 i nesto imena koje nismo doveli a da je bio povezan sa nama, bas kao prosli ljetni prijelazni rok.
  • Orc123
    5.9k
    mozda ali da takav igrac upadne odmah u 1. Momcad bez posudbe iz takve lige mi nije bas.....Australsku ligu bi svrstao na razinu neke Slovenske lige i to sam mozda jos pretjerao, prije Makedonske.....s tim da je jos velika razlika igrati Europski nogomet. Nema mi smisla ovo... Da ga negdje dalje posudimo prvo ajde ali direkt kod nas i to sad kad smo nakrcani prosjekom a trebaju nam nasusno pojacanja!
  • CastAway1986
    972
    Za razliku od naše iz koje se razvilo mnogo velikih igrača ova liga je smiješna jako, to može potvrditi svatko tko ju je imalo pratio..Jedino stadione bolje imaju
  • Zagi
    5.8k
    I ako nije istina u ovome dobro je da se ljudi odmah aktiviraju i idu komentariNogo

    Zapravo ova mi je vijest interesantnija za forumsku raspravu nego neki igrač iz francuske prve.
    Pazi ti , mladi igrač u nekoj ne-europskoj ligi eksplodirao u prvoj pravoj sezoni i sve puno negative.
    Ne znam kako bi to objasnio nego čista snobovština.

    Japanci ne valjaju , Australci ne valjaju. Nogomet se valjda igra samo u europi i možda Brazilu (makar je i to u zadnje vrijeme upitno).
  • Mihaljević
    8.7k
    Ne znam di su ga iskopali, da dođe bio bi rotacijski igrač, a mi takvih igrača koji nisu dovoljno dobri za prvih 11 imamo na bacanje. U australskoj ligi je bio jedan odličan mladi igrač, ali njega je već odavno Bayern zakapario.
  • Zagi
    5.8k
    Australsku ligu bi svrstao na razinu neke Slovenske ligeOrc123

    Dobro ali na temelju čega?
  • Maximo
    321


    Hahaha...rekao bih samo da će špikić dobit konkurenciju...ali ne u stvarima koje bi navijači htjeli :D
  • San Lorenzo
    12.5k
    Dobro ali na temelju čega?Zagi

    Europskih nastupa njihovih klubova. :lol:
  • Orc123
    5.9k
    pogledaj koju utakmicu Australske lige pa mi reci...ali ako trebas jos onda po odlaznim i dolaznim transferima, vrijednosti lige....s tim da ce se igrac iz te lige puno teze prilagodit nego iz Slovenske....
  • Ludovic IX
    6k
    Jedan nam se igrač iz australske lige pokazao kao pojačanje iako je nakon 9 utakmica bez gola već bilo "kaj će nam ovaj klokan" a drugi je edi krncevic
  • Patak
    2.5k
    Na lijevom krilu nam treba Oršić. Nadam se da se u tišini radi na njegovom dolasku, pa da rokamo u LP.

    Ej, Orša i Petko su riješili Brazil i Chelsea sami, jel treba dalje nešto reći? Mislim da ne, dosta je priče, treba krenuti u akciju! Jučer!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions