• CastAway1986
    972
    Nitko ne govori da ovaj igrač je amater ili slicno samo na kakve grane smo spali ako nam krilo koje navodno dovodimo kao pojačanje za napad na Ligu prvaka dolazi iz tako loše lige kao što je ova..
    Usudio bi se reći da je Dinamo jači ili al pari sa australskom reprezentacijom , pogledaj samo transfere iz te lige zadnjih 4-5 godina , većina tih igrača a malo ih je otišlo u Europu je ili sjedilo na klupi ili se nakon sezonu dvije vratilo nazad..Imao si lani jednog Marca Tilia koji je tamo itekako popularan a ti nisi nikad čuo za njeg otišao je u Celtic vratio se nazad na posudbu a bolji je igrač od ovog..Najvrijedniji igrac vrijedi 1.80M ovaj medijski napuhan Nestory Irankunda koji sad ide u Bayern..Ponoviti ću presmijesna liga zali Boze minuta provedenih prateci ..Australija je nekad imala renomirane igrače iz engleske Premier lige Al daleko su danas od te razine..
  • Mlađi referent
    11.4k
    Dobro ali na temelju čega?Zagi

    Pa na temelju Optinih podataka recimo. Klubovi iz Slovenije i Australije su taman tu negdje, malo bolje kotiraju Slovenci.

    Kritike su na mjestu, meni je igrač zanimljiv, ali sve kritike su sasvim u redu. Ja bi dodao da nije bajno kaj ima skoro 23 godine i tek jednu dobru sezonu.
  • San Lorenzo
    12.5k
    Da se radi o bilo kojoj drugoj poziciji, bio bih skeptičan, ali na desnom krilu je letvica toliko niska da sam slinio nad nastupima Briana Oddeija iz Rudeša.
  • Facke
    2.7k
    Australska liga je losija od HNLa. Tam je jeden Tolgay Arslan koji igra ko centrali ili defanzivni vezni (prije je igral za Udine,Hamburg,Besiktas i Fener) zabil 14 (liga i kup) golova i asistiral 7 put. Tulike golova je Arslan dal v 11 godina i preko 340 utakmica ukupne za Udine,Fener,Besiktas i Hamburg. Eto onda precenite kvalitetu australske lige....
  • Droljo
    6.2k
    Kakve veze ima jačina lige sa talentom i kvalitetom igrača?
    Doslovno jednu do dvije stranice iza ste zazivali igrače iz kosovske lige! I to par igrača. Kosovske lige! Koja opasno prijeti nizozemskoj i francuskoj da uđe u peticu...
  • GOAT
    123
    Istina bolje je da smo doveli Mbappea dok je bio slobodan igrač. Ne znam što točno očekujete? Iz kojih se to liga treba kupovati igrači?

    Oršić je igrao po Aziji i nama bio top pojacanje, znaci nismo ga trebali ni gledati jer bi "spali" na niske grane.
  • Zagi
    5.8k
    Ja fakat ne kužim kako isti forumaši pišu po scout temi o igračima iz kojekakvih pripizdina ali kad se pojavi vijest o interesu za sličnu "marku" onda nastupa konsternacija.
  • Facke
    2.7k
    Ak decko dojde, puna podrska. Nek se pokaze. Talenta sigurne ima, to se po potezima vidi. Ali njemu treba dati vremena.
  • Zagi
    5.8k
    Svima treba dati vremena. Nismo očito puno naučili ove godine.
    A toliko prilika ...
  • Orc123
    5.9k
    vidjeli smo frende Ballkani koliko je to smijesna liga i to pokazuju nekoliko godina za redom vec kad su skinuli jako puno dobrih klubova u europi. Inace taj Rrahmani je bio najbolji igrac tog kluba i najbolji strijelac lige, a ta Kosovska liga je npr. Puno bolja od Slovenske, Bosanske i slicnih liga...
  • MarK
    312
    Slažem se s jeftinom kupovinom mladih igrača koji se istaknu u slabijim ligama. Samo što treba imati satelitski klub i odmah na kaljenje s njima prvu sezonu.
  • Droljo
    6.2k
    Ali njemu treba dati vremenaFacke

    Sve ovisi kak te posere. Nek mu se sve poklopi, da uđe u playoffu za lp nakon ozljede nekog u 67 minuti, metne 2 komada, klikne s ekipom odmah i eksplodira kod nas. Pod uvjetom da ima fizičke i mentalne kapacitete te radnu naviku. A može doći bit par godina i nestat nakon druge posudbe u zrinjski kao mnogi prije.
  • Orc123
    5.9k
    sve ro stoji ali ako je on jedan od najavljene šestorice za LP onda smo u gadnom problemu. To je igrac u najbolju ruku rotacije i ok, neka, ali tko ce nam dignuti kvalitetu momcadi koja nam je nasusno potrebna? Pa ne mislis valjda da moze biti pojacanje za LP, igrac za jednom dobrom sezonom u svoje 23.g i to Australske lige. Puni smo kvantitete, sad nam treba kvaliteta malo za promjenu, igrac kojeg ne treba googlati, a kad ga Googlas onda jos nisi siguran da je moguce da dolsti. Takvo pojacanje bi ocekivao za Sibenik ili Varazdin, kod nas samo rotacija ili prosljeđivanje dalje na posudbu pa ako eksplodirs ga vratis.
  • Zagi
    5.8k
    igrac kojeg ne treba googlatiOrc123

    Si ti svjestan da je ta rečenica odvela magarad u propast?
    Cijeli projekt se raspao kada je trubadur to slavodobitno objavio i time svezao ruke Nikoličijusu.
  • Droljo
    6.2k
    Malo se kunemo u struku pa malo nisu dorasli. Jebiga, ak su vidjeli u njemu nešto ja imam povjerenja, pa i za ligu prvaka. Da dovedemo messia za lijevo krilo nebi prošli grupu u lp tak da polako samo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions