• Efes Pilsen
    7.3k
    Galesic kao i Stefulj, one club/season wonder. Imao je on kikseva dok Sergej nije to malo zabetoniro, a Sopic izbunkerirao. Usao je u hype s 2 spektakularna gola iz slobodnjaka i jbg rijecki niz bez primljenog pogotka. Meni apsolutno nista posebno, cak ne vidim ni neku potrebu da imamo igrace za razvoj na stoperu izvan svoje skole. Obrana treba bit beton i izvor sigurnosti. Tu dueti "KTC / Dilaver", a na ostalo mogu ici talenti za razvoj. Naravno, ako neki mladic iskoci nek uljece u rotaciju, ali ici po igraca za 3 mil. da bi ga razvijao, a prodat svog koji je u najmanju ruku jednako talentiran je glupost.

    Nek idu po Smolcica u Frankfurt ako tamo ne igra dovoljno ili opet neku iskusnu opciju ala KTC.
  • Orc123
    6.1k
    iskreno ja cak mislim da je i Smolicic isto takav....ne igra uopce....od nasih ja bi Jedvaja jer decko ima iskustva i sve ali to je nakon otkupa Paoa tesko. Treba nam stoper kao sto je nekad bio KTc u trenutku dolaska.....
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Tako je, treba nam stoper kapitalac uz kojeg će se dalje razvijati Perković i ostali (Živković, Gurlica, Cvetko… ovisi kako struka procijeni nakon priprema). Po meni je svakako najbolje da imamo spoj iskustva ili dokazane kvalitete (Theo i novi stoper) i
    mladih koje razvijamo. Uz to imamo Maxa koji je realno super za rotaciju i koji će skupit minuta svakako i Rileta koji isto igra stopera s vremena na vrijeme.
    Jedvaj je nažalost nedostižan sad, on bi svakako bio dobar izbor.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Po meni Smolcic ima kvalitetu i odgovara nasem stilu, uz to ima solidno iskustvo iz Bundesa i europskih Rijeke i Eintrachta. Mislim da bi ga mogli rehabilitirat kao Vidu poslije Bayera.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    postoji jedan problem, zove se Andy Bara. U svakom slučaju, trebamo ciljati jača imena, Galešić to svakako nije i vjerujem da se radi o naklapanjima novinara.
  • Dudu 9
    230
    Što mislite o Mediću iz Ajaxa?
    Spominjali smo ga prije mjesec-dva, u najboljim je godinama a tamo ne igra, ne bi bio skup a mislim da bi nama bio pojačanje.
  • deda
    29.6k
    Vele da je drvo i da se vraća u Germaniju.
  • Nogo
    1.8k
    https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/dinamo-opako-grize-prema-mierezu-no-argentinac-u-zagreb-moze-samo-pod-jednim-uvjetom---852109.html

    Opet o Mierezu a sve rekla kazala. Zna i moja baba da može doći besplatno (čitaj iduće godine kada mu istekne ugovor) u klub koji želi...
  • Ludovic IX
    6.2k
    ti se spominju ti kapitalci..nezanm za koji klub i drzavu igraju ti kapitalci, ali jedan klub odvratan klub je lani doveo kakti "kapitalce" pa se tu pisalo kak oni mogu a mi ne. i onda su oni sa direktnim ulazom u LP, skupili bod ili dva a u prvenstvu jedva bili sipred kluba koi navodno ni stadion više nema a gubi od danaca u pretkolima sa 10 razlike u dve utakmice.

    neki kazu. necemo igrača koi je bio odličan u jednom klubu ali je nakon toga zapeo u drugom pa ga se ovi zele riješiti. Ja kažem , da ako je bio odličan u jednom lkubu, trrba vidjet koji su razlozi zasto je on tamo igrao dobro a ovdje loše i ako je moguće stvoriti uvjete tom igraču da se vrati u onu odličnu formu jer takve igrače mi možemo dovesti a da su imenom i prezimenom kapitalci. kapitalac koji je sad postao kapitalac neće nama a ako i hoće, neće ispod 5-7 milja koštat.

    dinamo je najviše dobio od hnl igrača - rog, pjaca, broz, majer, ivanusec i zato ne treba odustat od HNL-a jer ćemo pojačanja ako ne za ovu onda za iduću godinu najbolja tu nać. zajebali smo se sa rahmanijem jer imali smo ga ali ga nitko nije vidio ispred dilavera na mjestu stopera npr i prodan je za siću a sad vrijedi 10x više.

    sukus svega ovog kupusa je da treba vjerovat upravi da će izvuć najbolje iz HNL-a i pokoje pojačane izvana i da ćemo bit barem 30-40% jači nego ove sezone.
  • Orc123
    6.1k
    te koje si nabrojal su radi razliku u svojim klubovima u HNL, bili jedni od najboljih igraca lige i tim istima osim Rogu i Jakicu su trebale 2-3 sezone da bi postali standardni prvotimci.....reci mi koji je to igrac iz HNL osim Roga i Jakica odmah bio prevaga u Dinamu i igrao standardno? Ja mislim da mi sad trebamo igrace za prvih 11 jer talenta i igraca za buducnost hvala Bogu imamo....isto tako nisi nabrojao igrace popićut Jurica, Stefulja, Cabraje, Kastratija, Atte, Puljica, Atienwena, Drmica, Bockaja i ostalih....
  • Ludovic IX
    6.2k
    ovi donji su večinom došli zbog menadzerskih provizija..ok, bočkaj, drma i kastrati nisu ali na njima nismo izgubili previše, štoviše i drma i bočkaj pa i kasrtrati su dali neke jako važne golove kao i beli npr.

    ali ako ne uzmemo šotičeka, krivaka sada, npr, nećemo ni nagodinu jer će vrijediti duplo više. a šotiček je sad bolji od špike i kaneka npr pa već ulazi u pojačanja
  • IvanS
    82
    tako je. Prvi kako treba komentar! Potpisujem od riječi do riječi.
  • dumitrumitu
    963
    Špikić i Kaneko su za Šotičeka trenutno Ronaldo.
  • Orc123
    6.1k
    ustanovili smo da je igrati u Loxi i Dinamu isto!? Soticek trenutno po nicem nije bolji od navedene dvojice a dam se kladiti da je Rukavina dobio kontinuitet da bi kvalitetom bio tu negdje, a i dalje jos ne za Dinamo, tj. Za prvih 15-16..sve je samo stvar da je ovaj dobio kontinuitet u klubu bez ikakvog pritiska, a kad su imali neki rezultatski imperativ pukli su ko kokice u Osijeku. Bockaj s obzirom da je placen skoro 3 mil eura nije dao apsolutno nista a Drmic s obzirom na milju eura po sezoni jos manje.....
  • Ludovic IX
    6.2k
    aha, jesu, jesu.. nama može pomoć jedan do dva stranca ali mi ćemo uvijek bit najbolji kad imamo 7-8 igrača iz Hrvatske lige.. u tih 7-8, barem 3 iz škole. nekad nekog igrača treba i istrpit kao broza na početku dinamove karijere..ili badelja. ako ćemo iskreno i baturinu se trpilo prošle sezone jer se vidi da ima nesto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions