• Maki2
    496
    Za napadaca postenog koji ce bit bolji od Brode i Kuleta treba dat najmanje 5, 6 milijuna jer su najskuplji na trzistu.
  • Orc123
    6.1k
    Kakav Pjaca ili nedaj Boze Galesic/Radeljic...ne budite smijesni....doznaju oni moj k...ac...
    Galesic nit nije standardan u Rijeci, kaj bi radio kod nas onda i po cemu je bolji od npr. Gurlice, Zivka, pa cak i sutala?
    Radeljic je kopija Perica, ali losija kopija Perica.
    I to jos pise Nicota, taj ce svaki dan izbaciti 10 clanaka samo da ispuni kvotu!
  • Maximo
    333


    Da...kad pričamo u kontekstu pojačanja, teško...
  • keppi
    137
    Da se malo našalim... mislim da je u ovom prijelaznom roku Dinamu potrebniji stručnjak za odlazak igrača, nego li za dolazak. Preko 50 igrača je primilo medalju plus još neki na posudbi koji nisu sudjelovali u sezoni.
    Inače, znam da ćemo sada biti izbombardirani s nizom kojekakvih igrača (dobrih i loših, realnih i onih za koje nema ustvari nikakve realne šanse za dolazak).
    Imamo 10-tak stopera i sada iz Rijeke dolazi jedan ili dva za koje je malo za reći upitno dali su bolji od naših.
    Čak i dovođenje Pjace može biti da ili ne......šta s Hoxhom, možda ipak Vidovićem, Stojkovićem, Kačevendom, Rukavinom....
  • CastAway1986
    1k
    Ako mora biti stoper iz Rijeke jedan od ova dva onda je Galesic bolji, neznam čemu hype oko Radeljica osim visine nema nista drugo toliko je šlampav da loptu nezna uštopati..Po meni je Mitrovic bolji od sviju tamo..Šteta što se već Jedvaja nije vratilo kad se moglo a i Lovren mi je bolja opcija od ovih riječkih naravno za prihvatljivu plaću.. Što se tiče Pjace neznam šta da mislim imamo previše veznih na toj poziciji Al neznam da li je ijedan dobar za razinu Lige prvaka..
  • Haza
    1.6k
    Polako počinje prijelazni rok, pa se možda malo i uključim. Prvo bi samo raščlanio nebuloze tipa zaradit ćemo 40 milja eura na prodaji Baturine i Petkovića.
    Baturina ima ugovor prema kojem 30 posto odštete ide njemu i Mariju Mamiću koji mu je menadžer (Zahora ili Vuksan su formalni agenti). Dečko je karakterno top, treba s njim dogovoriti da smanji postotak. Njegova trenutna tržišna vrijednost je 20 milja eura, osim ako ne eksplodira na Euru. Dakle da se dobije i 25 milja eura, Dinamu će ostati po za sada utvrđenom stanju maks 18 milja eura. Petko pak ima fiksnih 2.5 milja odštete, dakle mi na njima zaradimo, uprihodimo 20 milja eura, i oslobodimo rashode za jedno 3 milje eura bruto, koliko im iznose plaće s premijama.
    Idemo dalje, što se tiče pojačanja, gleda se prema HNL, ali Osijek je jako tvrd prema nama, i mislim da se Mierezu ne možemo nadati, prije Nejašmiću.
    Lokomotiva, situacija je da se gleda samo Šotiček, ali procjena je da nema kvalitetu trenutno za Dinamo, plus, za sad Lokosi traže 2.5 milja eura plus postotak (preko menadžera lažno prezentiraju da je Hajduk zainteresiran za njega, a menadžeri su mu inače bliski Knežiji).
    Osobno se slažem s procjenom da Šotiček u ovom trenutku nema klasu za Dinamo. Kačavenda, mnogi ga spominju kao pojačanje za iduću sezonu, on je fizički u toliko lošem stanju, da ga nitko ne bi trebao niti spominjati, njemu je ozbiljna karijera vrlo upitna.
    Nije realno očekivati da dovedemo osim Pjace nekoga iz Rijeke. Galešića oni žele prodati za 3 plus milje eura, Radeljić je loša verzija Perića, a Mitroviću ionako istječe ugovor na kraju sezone.
    Vjerujem u ovu Upravu, sve bi nam olakšalo ako Real osvoji LP, onda bi u miru mogli slagati ekipu, bez nekog stresa.
  • tomi-pds
    22
    Nek neko krene zapisivati imena koja se sa dinamom povezuju od kraja prvenstva pa do kraja prelaznog roka. Bit ce ih 40+
  • Laugreano
    1.8k
    Idemo dalje, što se tiče pojačanja, gleda se prema HNL, ali Osijek je jako tvrd prema nama, i mislim da se Mierezu ne možemo nadati, prije Nejašmiću.Haza

    Olakotna okolnost je da mu ugovor istjece za godinu dana. Nejasmic je potpuno nepotreban, i sumnjam da je u kombinacijama.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Petko pak ima fiksnih 2.5 milja odštete, dakle mi na njima zaradimo, uprihodimo 20 milja eura, i oslobodimo rashode za jedno 3 milje eura bruto, koliko im iznose plaće s premijama.Haza

    Možeš li malo bolje pojasniti ovo? Ovako napisano mi zvuči kao da klub više želi njih prodati nego da ostanu.
  • Jurki
    9.7k
    i kaj bi dobili s Nejasmicem? On je prosjecan Hnl igrac za Osijek.
    Nama on jedino moze zauzimati mjesto na klupi nekom klincu koji bi mozda dobil minute. Glup i nepotreban transfer u rangu Jurica, Štefulja i Bockaja.
  • Haza
    1.6k
    Nisam rekao da ćemo dovesti Nejašmića, iako je on po meni Mišić u nastajanju, solidan HNL igrač, nego da se jedino možemo nadati iz Osijeka njemu, prvo jer mu ugovor istječe, i za njega Osijek traži 1 mil eura, pristali bi i na manje. On će otići ovaj rok iz Osijeka, to je izgledno. Mierez bi bio top pojačanje za Dinamo, djeluje mi nestvarno da netko misli drugačije, ali na žalost, nije realno da dođe.
    Više sam na tragu da za Dinamo nema dostupnih pojačanja iz HNL, jer osim Miereza i Marca Pašalića, iskreno ne vidim niti jednog igrača za kojeg bi rekao bit će top pojačanje, možda bi tu dodao Fruka. Po meni Pjaca nije pojačanje za Dinamo, i ne bi nikad za njega u ovom trenu dao ozbiljnu lovu za odštetu.
    Isto tako, jasno mi je da forum postoji na principu svatko piše svašta, ali mislim da bi moderator trebao brisati nepotrebna prepucavanja, ili još gore nepotrebne napade na novog SD i Upravu. Ne treba nam niti negativa, ali niti da moraš 3 stranice čitati kako se ekipa prepire među sobom.
  • Laugreano
    1.8k
    Bockaj ce u Rijeku kako stvari stoje. Vec trenira tamo.
  • Blueshadow86
    1.3k
    Super. Neka ide bilo gdje, samo da nije opet kod nas. Bilo bi idealno da je transfer, dobijemo neku kintu za njega i oslobodimo se njegove plaće koja nije mala.
  • Jos-Optimus
    873
    Uh da nam je dohvatiti Pašalića i Miereza - puna šaka brade
  • Haza
    1.6k
    Ne znam šta treba pojasniti. Baturina po ugovoru ima pravo sa svojim zastupnikom na 30 posto odštete od idućeg transfera. Čista matematika, ako se proda za 20 milja eura, Dinamu ostaje svega 14 milja eura love.
    Dani Olmo je imao pravo na 20 posto odštete. Ako on ovo ljeto bude prodan, Dinamo neće dobiti spominjanih 6 milja eura bonusa, nego 4.8 milja, jer Olmo ima pravo i na sva buduća odštetna primanja Dinama koji su vezani uz njegov transfer. Ista je stvar bila i sa Joškom Gvardiolom, i on je imao pravo na 20 posto, i kad je prodan u City, lova koja je trebala kapnuti Dinamu u vidu bonusa, i na tu lovu je Dinamo isplatio 20 posto Gvardiolu i njegovom agentu.
    Dakle to je tako, nova Uprava je time upoznata, i nije to ništa dramatično, većina igrača ima 20 posto prava na odštete, možda nova Uprava te stvari neće prakticirati, ali to je normalna pojava u nogometnom svijetu. To je jedan od načina kako nagovoriš klinca da ostane u Dinamu, jer oni nemaju neku ozbiljnu lovu, Gvardiol je igrao za siću u Dinamu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions