• CastAway1986
    1.5k
    Vi što pljujete Frana Tudora pljujete ga na osnovu toga što je nekad igrao za tovare! Jeste ga gledali kad u Poljskoj? I još važnije pitanje , jeste li gledali kad ovog macka u vreci iz Obale Bjelokosti koji je pao na lijecnickom?
  • i more je plavo
    1.1k
    A @droljo bas nema srece s Vlatkom, opet nista od crnca, zapravo s lijecnickom sluzbom ovaj puta :lol:
  • Mali dioničar
    15.5k
    nema srece s Vlatkom, opet nista od crncai more je plavo

    Vlatka zna “ones you go black, you never go back.”

    Zato i ne pokušava.
  • San Lorenzo
    16k
    Moja im je topla preporuka da zaključe prijelazni rok i ostave novce u blagajni onome tko će, nadam se, doći poslije njih.
  • Captain America
    17.8k
    Jeste ga gledali kad u Poljskoj?CastAway1986

    Meni je najzabavnije da smo gotovo svi htjeli Wdovika u Dinamu. Taj Wdovik je najbolji lijevi bek poljske lige, ali eto desni nije po volji već je bolja opcija Moharrami 2.0 za kojeg je pitanje kako će se uklopit (track record s tamnoputim igračima podrijetlom iz Afrike nam je grozan).
  • Mr Anderson
    8.4k

    Pretpostavljam da smo im nudili neke kombinacije ko i s Mihajličenkom, da platimo koliko igra. Valjda Francuzi misle da budu našli neke hlebince koji će ga kupiti s falingom.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Bolje da ga nisu potpisali, fakat nam ne treba da platimo vise od milijun eura, a da potencijalno nakon 2 utakmice završi na rehabilitaciji s Mohom pola godine. Nadam se da smo na Bošku naučili. Kačavenda je druga priča, on je doveden jer je potencijal i jer ga se gleda za budućnost, nakon rehabilitacije gdje je opet bolje da je kod nas nego u Lokomotivi. Rog je isto sklon ozljedama i ako ima neka druga opcija slične kvalitete, u što kad bolje razmislim sumnjam, on bi također bio pojačanje, ali isključivo ako ga se dovede na posudbu gdje plaćamo po broju nastupa i naravno, sa opcijom otkupa na ljeto ili zimu.
  • bluelions
    323
    Ja ne razumijem kako je moguće da svi kandidati za transfere imaju "odjednom" zdravstveni problem...nitko neće prihvatiti takve priče
  • Facke
    3.7k
    Pojavile se ime Koffi i pocele se pljuvati po igracu.
    Pojavile se ime Tudor ista prica.
    Koje ime god da se pojavi prca reakcija velikoga broja tu je tesko pljuvanje i vredanje igraca. A to nije uredu.
  • Mr Anderson
    8.4k

    Pa vjerojatno je zato jeftin i ne igra puno.
  • Mr Anderson
    8.4k

    Nemoj pokušavati shvatiti forum struku.:grin:
  • plavac173
    2.6k
    Pa ja sam siguran u to kad bi se pojavila informacija da ce Benzema doc da bi par njih pisalo da je star i da mu je jedina opcija Dinamo pa dolazi
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    A to nije uredu.Facke

    Da li si zbog toga iznenađen, razočaran, tužan ili zaprepašten?
  • Deleted User
    3
    tako je. starkelja bi uzeo pare pod stare dane ! benzema mrš iz dinama !!
  • San Lorenzo
    16k
    Koje ime god da se pojavi prca reakcija velikoga broja tu je tesko pljuvanje i vredanje igraca. A to nije ureduFacke

    Uprava gađa sve u 16 ove sezone s pojačanjima, pa zaista nema mjesta skepsi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions