• Crni86
    1.6k
    slazem se! Pa ljudi moji mozemo raspravljat da je nasa trenutna momcad tu negdje s momcadi rijeke i hajduka, ali 70% utakmica mi igramo sa manjim ekipama. Mi se mucimo s lokomotivom i istrom. Ajde da se mucimo u vecim tekmama pa da tu nema igre jer je protivnik jaci kvalitetom, ali po meni je NEDOPUSTIVO da se momcad od 70 milja eura muci i ne zna igrat i stvorit priliku protiv rudesa,istre, lokse itd. Tu je problem ili u treneru ili motivaciji. Ne bi nas brekalo a bome ni messi spasio protiv takvih ekipa jer mi jednostavno igru NEMAMO. A za to je kriv trener koji i nakon priprema nema muda posjest neke starije igrace na klupu, vidio sam podatak da u svim tekmama di je sucic zapoceo utakmicu dinamo nije izgubio, svi vidimo da dinamo puno bolje igra kada je on tu. Decko je dobio 0 minuta protiv lokse i ajde jucer je igrao jer je misic imao kartone. Uvjeren sam da se upare ljubo i sucic da bi mi nevjerojatno prodisali jer nam trke najvise i fali. Ali znate kao i ja da protiv gorice ce OPET igrat ademi i misic… da dovedemo modrica valjda bi opet igrali ademi i misic i tu ne krivim njih vec trenera koji je slijep i ne vidi logicne stvari, a samim time ni pojacanja ne bi imala ikakav efekt jer bi momcad ostala nepromijenjena.
  • CastAway1986
    997
    Previše se odmaklo od same teme , očito bi trebala nova pod nazivom Bara i Brekalo.
    Nego na osnovu ove dvije utakmice ja sam stekao dojam da je Hoxha sasvim solidno pojačanje za HNL ali po meni opet nismo doveli ono što nam najviše treba i baš se vidi u ove dvije utakmice a to je napadač golgeter..Petkovic to nikad nije bio , ima potpuno drugačiju ulogu u ekipi a Kule i Brodić sumnjam da mogu zabijati u serijama..Ne želim se vraćati na Pierrota ali on je u jako dobroj formi želi iz Izraela i nije preskup a ima i još napadača koje se može dovesti ...Sramota je da nemamo napadača koji će zabiti preko deset u sezoni
  • hardek
    1.8k
    Potpisujem sve što si rekao. Gomilamo igrače koje onda šaljemo na posudbe koje btw mi plaćamo.

    Nije problem i ako ne osvojimo naslov ove godine ali daj krenite u pripreme za budućnost. Dovedite kvalitetnog sportskog direktora, kreirajte politiku kluba, odlučite kako Dinamo mora igrati i dovodite trenere i igrače na temelju toga. Odlučite ko nije dovoljno dobar za nositi dres Dinama i pronađite način za transfer na ljeto.

    Napravite projekciju ko je iz omladinskog pogona potencijalno dovoljno dobar ili bi uskoro trebao biti i planski nek mu se napravi mjesta da dobije određene minute u sljedećoj sezoni.

    Meni stvarno nije jasno kako oni to ne vide? Razumijem da okej, nije lako naći pravu osobu za tu funkciju al jebote pa nije ni science fiction.
  • Makedonion
    8


    Mi u HNLu ne bi smjeli igrati sa 3 defanzivna vezna kao danas!! Zar nitko jos nije probao stavit vidovica i baturinu u skupa vezni red sa jednim defanzivcem, npr sucic?

    I ja se pitam kako to da svaki igrac koji ode iz dinama dobije granje žila po nogama
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    onda smo trebali uzeti jose botoa osijeku ispred nosaMakedonion

    Jose Boto je s razlogom došao u Osijek, to vidiš iz njegovog intervjua, njemu je zanimljiv bio klub gdje bi on vodio sve operacije i gdje bi izdigao klub u potentnoj okolini iz ničega.

    Nama ne treba Jose Boto, nema treba mlad i progresivan čovjek sa dobrim pedigreom, netko po mogućnosti iz Red Bull koncerna, tko dobro poznaje naše prilike ali i prati trendove. Tko će uspostaviti sustav od ulaznih kategorija do prve momčadi, definirati sportsku politiku kluba i razviti pravu skautsku službu i klub da financijski stane iza njega. Prošla su vremena gdje je Dinamo skupljao sve što valja iz Hrvatske pa onda kroz Lokomotivu, Dinamo II i Dinamo gurao to u sve kategorije reprezentacija pa onda skupo prodavao. Takav Dinamo je doduše bio i užasno neuspješan rezultatski izvan Bregane, Tovarnika ili Karasovića jer je bio opg s rezultatima u drugom planu.

    Da bi se to napravilo, treba nam stabilna i kvalitetna uprava koja zna što želi i ima plan, a ne članovi uprave koji poznaju funkcije kafe aparata, imaju Hanžela na speed dialu i ne znaju rukovati gps-om.
  • Olmic
    3.1k
    Uvjeren sam da transfera vise nece biti
  • marcio amoroso
    34k

    Kad su ovakvi kakvi su do sada i bolje da ih više nema.
  • Ban
    698

    Potpis na sve osim Red Bulla. To nije stil igre za nas, a bilo bi nam i u interesu da se diferenciramo pošto smo razvojni klubovi iz istog dijela Europe.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Kad su ovakvi kakvi su do sada i bolje da ih više nema.marcio amoroso

    Točno.

    Svi seru po Čačićevom prijelaznom roku prošle zime.

    Nije nikoga prodao, a doveo je Perkovića koji je postao standardni igrač Dinama i mladi je reprezentativac.

    Nešto fali takvom prijelaznom roku?
  • Makedonion
    8


    Ne mora nuzno biti Jose Boto. Ali on je najbolji primjer sportskog direktora koji kupi jeftino, proda skupo, a napravi rezultat u Europi.

    Dinamova skola proizvodi talentirane veziste, ali ne i golgetere i prodorna mocna krila. Moja ideja bi bila razviti skauting po africi i traziti suprotno od onog sto proizvodimo. Nesto sto RB salzburg trenutno radi.
  • Brusa
    981
    Oršić? Ili sam ja zabrijao nešto?
  • Mali dioničar
    15.1k
    Oršić? Ili sam ja zabrijao nešto?Brusa

    Točno. Ali Ivanušec je to anulirao bez problema.
  • Mali dioničar
    15.1k
    ne i golgetere i prodorna mocna krila.Makedonion

    Nemoj da te Josip Brekalo čuje.
  • i more je plavo
    891
    Nešto fali takvom prijelaznom roku?Mali dioničar

    Svakako Omeragić, ali on nije mogao doci jer je Mamic nekako sudjelovao u prici.
    Decko je mlad, igra u francuskoj, stalno i dobro.
    Jel ga Čačić nije zelio ili netko drugi, neznam, ali svakako je bio dobra prilika.

    A jos veci problem je, sto je znao da ce najbolji igraci otici u ljetnom prelaznom roku a on je gledao kako da sebi produzi ugovor.
  • Makedonion
    8


    Brekalo je imao malo vise srece od antonia marina, ali nikad nije bio bolji od pjace, niti ce biti.

    Eno pogle npr karima konatea. RB ga kupio sa 18 godina iz obale bjelokosti. Poslali ga u liefering, mali utrpao 15 komada, sad igra u prvih 11 i vrijedi 14 milja eura.

    Za njega ti ne treba ni andy bara ni mario mamic. Samo treba gledati u drugom smjeru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions