• i more je plavo
    891


    Ok, imas pravo tako razmisljati, ali ne slazem se sa tobom da se igraci ili uprava trebaju bojati svojih navijaca.

    Jel mislis da se tvoja cura treba bojati tebe da bi te cijenila i voljela.

    Jedno je postavljanje pitanja, to je normalno i legitimno, ali utjerivanje straha...???
  • eol12
    400
    Ajmo ovako reci s tom politikom 0 eura pojačanja. Hajduk nas lovi evo treća sezona sad, uz svu medijsku mašineriju, ovo ono ta politika 0 eura im nije donijela niti plasman u konferencijsku ligu, a prošle sezone isto tako u prvenstvu nam nisu bili konkurentni bas.
    Nadalje, koliko kvazi velikih pojačanja je dovedeno dolje za 0 eura, a imali su pozitivne nastupe, ajmo reci da osim Uremovica i Šarlije gotovo nitko od navedenih, svi ostali vise manje prosjek teški.
    Ove godine isključivo radi našeg brutalnog pada zbog prodaje i zatim nedovođenja igrača na vrijeme smo tu gdje jesmo, opet ponavljam, da se samo malo logičnije odigrali prijelazni rokovi ta politika transfera s 0 eura i posudbama bi im donijela opet jedno veliko ništa.
  • Orc123
    6k
    hoces reci da sam ogranicen? Ne, necu prihvatiti floskule o nikad skupljem Dinamu jer to nije istina, zdravo razumski razmisljam. Necu ni prihvatiti cinjenicu da nemamo za biber nakon sto smo prodali igrace za 50+ mil eura u prosloj kalendarskoj godini jer bi time prihvatio izlike za ljude koji se skrivaju iza Dinama i ne rade svoj posao.
  • i more je plavo
    891


    Hahaha, vec sam skuzio da ti mozes logicno razmisljati, samo te nekad strast ponese, sasi realniji.
  • Jurki
    9.6k
    Sukus svega je da svi klubovi imaju sportskog direktora. Pa taman to bil panj koji se zna koristiti internetom.
    Mi smo stukli milijune na poluigrace a nije nam palo napamet puknut milju sportskom direktoru kojem je to struka i koji ima kontakte.
    Najveci poraz ove uprave NIJE nedovođenje Brekala, Pjace, sposobnijeg trenera. Najveci poraz je nedovođenje sportskog direkora.
    Za to nam nije kriv Bara, Brekalo, glavata spodoba.
  • i more je plavo
    891
    hoces reci da sam ogranicen?Orc123

    Opet te prebacilo.
    Napisao sam ti da su mi tvoji upisi simpaticni i kad te strast obuzme, jedino sto si tada nedokazan.
    Da mi nisi OK, ignorirao bi tvoje upise.
  • The Undertaker
    4.5k
    Kakva god politika kluba bila (ja se sa njom mogu složiti ili ne složiti), mora biti smislena i konzistentna. Pojednostavljeno, mora se viditi kud gone. Ja, ni uz najbolju volju, ne mogu zaključiti što mi hoćemo i koji je cilj, osim onog što sam već naveo da se pripremamo za neosvajanje prvenstva, neigranje LP, odnosno za sljedeću sezonu. Ako štedimo, kako onda kupujemo stopera za nešto milijuna a propuštamo boljeg besplatno (Uremović), kako kupujemo polomljenog igrača (Kačavenda), kako kupujemo Brodića koji nam je 4. napadač a kojemu ističe ugovor, kako nudimo Brekalu najveću plaću u klubu, kako preplaćujemo i bivšeg i sadašnjeg trenera itd...
    Ako pak ne štedimo, koje ozbiljno i trenutno pojačanje smo kupili, dakle igrač direktno za prvih 11?
  • Jaro
    6.1k
    štedimo na kvaliteti, a ne na cijeni...
  • Haza
    1.1k
    Lova od Gvardiola je išla Bari na temelju posredničke naknade, plaćeno mu je, pazi sad, jer je on posredovao da se mali proda Leipzigu. Marijan Šišić je legitimno dobio svoj dio kolača, to nema veze s Barom.
    Dakle iznosim podatak da je Dinamo platio Bari uslugu posredovanja u transferu Gvardiola u Leipzig.
    Dragi Orc123, Dinamo od svih ovih igrača, nije i neće dobiti 100 posto naknade. Niti su prodani za 50 milijuna eura niti će Dinamo vidjeti tih 50 milijuna eura.
    90 posto igrača Dinama su ugovore potpisivali s Mamićem, neki su još donedavno išli kod njega u BiH, Dino Perić prvi, kojem je menadžer isto Andy Bara.
    Većina ugovora ti je sastavljena da igraču ide 20 posto odštete, a zastupniku 10 posto odštete.
    Dakle, da ponovimo gradivo, Dinamo je prošle godine dobio čistih 17 mil za Šutala, 7 za Ivanušeca, 5.7 za Oršića, i jedno 5.5 mil za Livija (to iz glave, nemam točan podatak). To je ono što mu je ostalo od transfera. Dolazimo do nekih jedva 35 milijuna eura. Imao si sreće da si dobio kao bonus za Gvardiola 10, i dolazimo do 45 mil eura. Obzirom si za Europu dobio 7 mil eura samo, od ulaznica i sponzora nemaš ništa, sorry, ali nije da smo puni kao brod...isto tako, nije niti da se ponašamo kao cicije, Bernauer, Perković, Stojković, Hoxha, Ademi, Brodić, Vidović i Japanci su plaćeni 10 plus mil eura. A kaj se tiče troškova, ej, mi plaćamo Kačavendino liječenje, di ćemo dalje. Humanitarna organizacija smo postali.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Vezano za agente i igrače - karijere Brekala je najbolji primjer totalnog debakla agenta i igrača.

    Od Bundeslige i hrvatske reprezentacije do kluba koji 20 godina nije osvojio naslov i nije igrao u europskim natjecanjima desetak godina i totalne margine reprezentacije.

    Otkantavanje Torina kad se napokon vratio.

    Na zadnjem Euru je bio bitan igrač, a u medjuvremenu je njegov vrli agent donio takve odluke da za slijedeći Euro mora tražiti pozivnicu medju 23 igrača u HNL-u i to u situaciji kad su mu dva najveća konkurenta Perišić i Oršić potrgani. Iako je jako pretenciozno zvati Brekala konkurencijom u odnosu na te dvije igračke gromade.

    Svjetsko prvenstvo je gledao na televiziji.


    To je dobro vodjenje karijere?
  • Makedonion
    8
    Najveci poraz ove uprave NIJE nedovođenje Brekala, Pjace, sposobnijeg trenera. Najveci poraz je nedovođenje sportskog direkora.
    Za to nam nije kriv Bara, Brekalo, glavata spodoba.

    Ako se vec ocemo maknuti od glave i menadzera, i pokusati sa strancima, onda smo trebali uzeti jose botoa osijeku ispred nosa. Mozda sam u krivu, vidjeti cemo kaj ce s osijekom biti za godinu, dvije.
  • luka modic
    622
    Najgore je sto se cini da nakon ovog s Brekalom da je nas transfer rok zavrsio
  • Izet Hajrović
    1.5k
    ne daj Bože takvog zla!
  • Makedonion
    8
    Najgore je sto se cini da nakon ovog s Brekalom da je nas transfer rok zavrsio

    I ne treba nikog kupovati. Ja sam uvjeren da bi Josip Kuze s ovom mocadi igrao leprsavo. Treba rijesiti status trenera i sportskog direktora.
  • Orc123
    6k
    Očito je da Jakir nece dobiti otkaz i samo se moramo Bogu pomoliti da se Petko, Baturina i Misic dignu jer bez njih ne postojimo. Kad bi oni se digli digla bi se i izvedba momcadi, nista jos nismo izgubili, zivi smo. Ja se nadam jos da imaju ipak odgovornosti nasi i da ce pojacati momcad sa barem jos 2 igraca. Krilo i bek. Iskreno se nadam Perkovicu na stoperu jer cwmo sa njime dobiti iznosenje lopte, ako bi doveli kvalitetnog beka ja bi cak Ristu vratio na stopera uz Maura, barem za HNL bas iz razloga jer je puno bolji sa loptom u nogama od Ktc a Zivko mi je jos pre mekan k pre zelen i bojim se da ga Jakir ne unisti ko Sutala. Max je ocito otpisan bez pravne sanse a tehnicki je daleko najbolji stoper. Ja ne mogu shvatiti da ciljano ne bi radili s njim na duel igri i da nabije malo mase jer ima dobro pozicioniranje i citanje igre. Kako u realu svi nabiju masu i izgledaju ko Rokiyi nakon par mjeseci. Uz 2 bas prava pojacanja ala Kent ili nerko treci mi bi mogli promjeniti krvnu sliku momcadi. I vec i jesu neke naznake da ce se pokrenuti po pitanju transfera nakon 1.2.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions