• Jurki
    9.7k
    kaj se mene tice, njega se moze izbrisati iz rubrike bivsi igraci.
  • CastAway1986
    1k
    Spominje se bogati RB Salzburg ovdje ali uz novac Salzburg uz Brighton i Ajax možda ima i najbolju skautsku mrežu po svijetu a gdje smo tu mi , pa nemozemo se u skautiranju nositi sa Ferencvarosom ili Ludogoretsom tako da se nadam da će tu Dabac napraviti neke pomake.Njima je lako kupiti 5 afrikanaca i ako 2 uspiju oni zadovoljni ali hajde pozitivno je što smo počeli istrazivati azijsko tržište nadam se i kojem afrikancu u skorije vrijeme...
  • Armagedon13
    958
    Ajmo sad ispočetka
  • Orc123
    6.1k
    realno imamo sanse ali tek nakon 1.2. da ga dovedemo...krajem tjedna bi se to trebalo raspleti. Nasi ga sigurno nece cekati duze od ovog tjedna.
    Realno on je, ako se gleda zadnjih par sezona, u boljoj formi od Brekala. Jako dobar igrac i bio bi strasno pojacanje.
  • Bosskovitz
    8.7k
    Kent bi nam super došao, ali Kent neće riješiti ni jedan naš problem. Imat ćemo bolje lijevo krilo, ali i Hoxha je bio među boljim igračima u Puli pa to nije napravilo neku razliku. Nama treba novi trener jer s ovim svaki igrač izgleda još lošije nego što je i jedan Kent to neće promijeniti, kao što ne bi ni Brekalo.
  • CastAway1986
    1k
    I treba nam napadač da pospremi loptu u mrežu...
  • CastAway1986
    1k
    usput u tekstu trener Cardiffa kaže da Kent ima ponudu Sheffielda iz Premier Lige i da ga oni teško mogu uzeti..
  • Sava Krpa
    218
    Naša nesposobna uprava bez obzira na financijske mogućnosti ili nemogućnosti će se pobrinuti da nonšalantno propadne i ovaj transfer.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Zakaj se ne aktivira otkupna klauzula Marka Pjace?
  • Bosskovitz
    8.7k


    Imamo napadača kojeg prije tri mjeseca nismo htjeli pustiti ispod 5-6 milijuna eura i koji je prije godinu dana srušio Brazil na svjetskom prvenstvu. Zašto on danas igra nonšalantno, nezainteresirano i za k, realno, je pitanje za trenera. Doslovno svaki igrač pod Jakirovićem igra lošije nego što znamo da može.
  • emilperska
    4.4k

    Spikic, Peric, Baturina, Menalo, Ljubo, Moha, Rile, Bulat su igraci koji su participirali u LP proslu sezonu, a veci dio njih i sezonu prije. Svi oni danas izgledaju gore nego prije izuzev Bulata, izgledaju kao igraci za Goricu, a ne Dinamo..
  • Izet Hajrović
    1.5k
    dobro su oni izgledali kad su kraj sebe imali Ivanušeca, Šutala i Livakovića.
  • CastAway1986
    1k
    slušaj nitko nije veći fan Petka od mene ali on nije golgeter niti je ikad bio to sam htio reci, treba nam špica s minimum 15 golova po sezoni a i krila Kaneko I Hoxha nisu ubojita po pitanju golova
  • Bruh
    909
    sad ćeš vidjet kak će protiv betisa protrčat znajući petkovića... hnl šetuckanje europa trud osobno mi je smiješan igrač uvijek onoliko koliko treba ni više ni manje. Zato sam uvijek bio veći fan Oršića.
  • Bosskovitz
    8.7k


    Slažem se, Petković protiv Betisa će biti najbolji Petković u ostatku ove sezone. Ali nije to samo pitanje motivacije, naprosto klubovi u HNL-u znaju da moraju njega zatvoriti jer kad primi loptu razigrava sve oko sebe i ako mu se posvete - ubili su 50% Dinamove opasnosti. On kad je zatvoren između 2-3 igrača i kad ima flastera na sebi ne zna igrati i vjerujem da iz te nemoći gubi motivaciju, a mi ne znamo kako da ga rasteretimo. Betis neće igrati oprezno protiv nas, barem ne u prvoj utakmici, Petković će dobiti više prostora, odmah će biti motiviraniji i izgledat će dobro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions