• deda
    29.4k
    Ajde, ajde, dodat će tata gas kad se našmrće popodne. Dovodimo Savičevića, Mijatovića i Stojkovića :strong:
  • Kwedi
    3.8k
    ima neka kombinacija da bi možda do kraja dana hajrović i beli pravac kantride.
  • marcio amoroso
    33.8k

    Pojačanja za Rijeku definitivno.
  • Carrasco
    4.1k
    Ne zna se koje veći idiot. Ovi što su ponudili ili ovi što su odbili.
  • xavier
    11.4k


    Meni je nevjerojatno da se to već nije dogodilo zadnjih tjedan dana.
  • Kwedi
    3.8k
    pardon, pravac rujevice. ne idu u opatiju :blush:
  • Infinity
    15.4k
    Dovodimo Savičevića, Mijatovića i Stojkovićadeda

    Deju za direktora, Pedju za SD i Piksija na klupu. Izazvali bi manje zgrozavanja od trenutne ekipe koja vedri i oblaci. Ruku na srce, onako na prvu djeluju i duplo sposobniji.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Neznam zakaj nismo doveli onog Samuel Adegbenro iz Rosenborga, dobro nas je namučil ono u Kvalifikacijama za LP
  • flexXy
    2k

    Njega je Rosenborg platio 1.6m, tak da ne vjerujem da bi bio jeftiniji od npr Lovrica za kojeg Gorica trazi oko 4.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Jbg išao sam po tržišnoj vrijednosti a ona mu je 800K

    Lovrić je muss
  • Nolifer
    7k
    Napisao sam da mi Jairo ne vrijedi toliko, ali on i je krilo.xavier

    A ok, možda je on više kao neki SS, povučeni napadač, ne čisti niti krilce, nego neka kombinacija od toga..
  • xavier
    11.4k


    Može to odigrati, ali je primarno krilo. U Hajduku igra krilo u 4-2-3-1.
  • Neki tip
    19.6k
    Skeptičan sam oko Lovrića. Kao prvo, i on igra lijevo krilo, a kupovati igrača za 3-4 milijuna Eur da bi sjedio na klupi i mijenjao Oršića mi nema smisla.

    Ok, Orša možda ode nakon EP pa je dobro da se ovaj dotad prilagodi..

    Drugo, Lovrić je prevaga u HNL-u, ali mi se čini da mu fali obvezne igre, a i brzine, da bi Dinamu i za Europu bio dobar.

    On mi je nešto ko Kadzior lijevog krila. Što je super, ak ga prije toga ne platiš par milijuna eura..
  • Infinity
    15.4k
    Meni taj Lovric nije igrac za Dinamo.
  • Mulec86
    390
    Navodno Sampaoli ne pušta brazilca
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions