• SAS1987
    13.9k
    Jako volim Marquinhosa koji u Atleticu obično igra lijevo krilo i to jako dobro. Brz, solidan dribling, jak udarac. Mislim da je nerealno da će ga Atletico prodati sada kada su prvi u ligi nakon 12 kola i nadaju se prvom naslovu nakon 1971. I za dinamo bi kupovina Marquinhosa bio veliki rizik, pogotovo ako ga plate neke ozbiljne novce. Tko zna kakav je u glavi jer je brazilac s tek 20 godina, nikada nije igrao vani, trebat će mu prilagodba a ako ga plate npr 5 milijuna € će ljudi očekivati da dolazi kombinacija Neymara i Messia.
  • Morales7
    184

    Ista stvar s onim marcosom od prije par sezona. Čovjek koštao 4,5 prema transfermarktu, a ispao totalni promašaj
  • xavier
    11.4k
    Jbg krivi find jer se odnosi na kvalifikacije. I dalje nema promjene nakon prijave za grupuMorales7

    Ja čitam ovo tvoje i vidim da je @Dragon1Warrior123 napisao kako je "zanimljivo"...tražim, tražim, a nikako da nađem što je to bitno, a ja ne vidim :rofl:
  • Infinity
    15.4k
    Ja sam sinoc barem tri puta procitao i gledam jel to ja od danas ne znam engleski il sta :lol:
  • marcio amoroso
    33.7k
    40 Livaković
    1 Zagorac
    2 Moharrami
    30 Stojanović
    28 Theo
    6 Lauritsen
    32 Gvardiol
    55 Perić
    22 Leovac
    5 Ademi
    97Jakić
    26 Burton
    17 Ivanušec
    10 Majer
    24 Tolić
    20 Kastrati
    23 Menalo
    99 Oršić
    21 Petković
    11 Gavranović
    9 Andrić

    Ovo je trenutni kadar Dinama. 21 igrač od kojih je jedan rekonvalascent (Perić), jedan kojem trener vjeruje samo protiv Ferdinandovca (Menalo), te Andrić i Burton kojima trener također očigledno ne vjeruje u ozbiljnim utakmicama. Tako nam ostaje 17 igrača za rotaciju.
    To je baš, baš malo za ovaj ritam koji slijedi od kraja ovog mjeseca do Božića.
  • marcio amoroso
    33.7k
    @xavier, @Infinity
    Onaj “find” je iz 2019, možda se u ovoj sezoni nešto promijenilo.
  • xavier
    11.4k


    Ma znam da je iz 2019., ali Warrior je napisao kako je to "odličan find". @Infinity i ja smo čitali i čitali, ali nikako da nađemo što je tu točno "zanimljivo".
  • Carrasco
    4.1k
    Halilović postao slobodan igrač... ja bi ga doveo pa kud puklo da puklo
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ja sam tu na možda više, ponajviše jer je lik koliko se sjećam inzistiro na odlasku i Dinama što prije što znači da glava nije baš čista.
  • puxigadjurdja
    1.5k
    S obzirom da je na temi Bivši igrači i treneri spomenuto njegovo ime, na Dinamovom mjestu (ipak gori pod nogama + uteg rezultata pod Bjelicom) bih ovu lovu namijenjenu za mutne južnoamerikance uložio u dolazak/povratak Tina Jedvaja. Zašto?
    - čovjek je stoper i loš publicitet je dobio prinudnim igranjem na Vrsaljkovoj poziciji - znači njemu najbolje da igra stopera
    - za naše prilike boljeg i kvalitetnijeg stopera ne možemo dobit
    - s obzirom da je "naš" igrač ne bi trebao prolaziti proces aklimatizacije
    - njegovu "zamjensku" ulogu sam umjesto lijevog beka uvijek vidio kao poziciju zadnjeg veznog (nešto kao Tudor u Cicinoj reprezentaciji) a mi smo tu bez obzira na količinu (Jakić, Burton, Franjić) ipak tanki.
    - nema kluba, u ozbiljnijim ligama je završen transfer rok a Euro se bliži. Dinamo je ipak ozbiljan klub koji će igrat Europu, plus je tradicionalno "blizu" izborniku tako da bi se i njemu najviše isplatilo doći nazad.


    S tim da bih ga vratio uz potpis na minimalno dvije godine. Sve manje od toga je glupost.
  • Infinity
    15.4k
    Jedvaj u Dinamu bi bio top pojacanje, to je valjda svima jasno. Iskustvo igranja u BL, reprezentativac, jos zna jezik, domaci je i brzo bi se uklopio.

    Pitanje je da li Jedvaj zeli u Dinamo, da li ga Dinamo moze platiti i za koliko bi ga Bayer pustio. Uzmemo li u obzir da su Dinamo i Bayer imali super suradnju kroz proslost, ovaj ima ugovor jos dvije godine, vrijedi 7m i da ga posude na godinu uz mogucnost otkupa za 3-4-5m bi bilo top. Onda u toj godini vidis da li ti se isplati platiti taj novac i idemo dalje. Vjerujem da bi ga Bayer dao ispod cijene ako ga se zeli rijesiti.
  • marcio amoroso
    33.7k
    Jedvaj je trebao na posudbu u neki klub u Bundesligi, ali se to valjda izjalovilo. Ja iskreno sumnjam da još netko dolazi, mediji bi namirisali da se išta kuha a danas je zadnji dan za registraciju. Igraj sa ovim šta imaš i to je to do zime.
  • Infinity
    15.4k
    Ma Jedvaj je nama vise zelja nego realnost, tj. sumnjam da ga Dinamo ganja. Ovih dana se jos spominje samo lijevo bocni danac. Ako on propadne ocekivao bih da imaju nekog drugog spremnog na istoj poziciji. Da ganjamo stopera, pa aj, tad bi se mozda mogli nadati da je negdje zaokruzen i Jedvaj.

    Sve u svemu, danas je zadnji dan i kadar za novu sezonu cemo znati do ponoci.
  • flexXy
    2k

    Ja iskreno mislim da bi dosao bar na posudbu da ima interesa sa nase strane. Trebao je u Union Berlin ali mu je to propalo. Realno, bolje mu je i igrat u Dinamu nego za 2.momcad u Leverkusenu
  • deda
    29.2k
    Hajduk rejected offer from Dinamo Zagreb for our Brazilian Jairo! Dinamo was willing to pay €2.7 million + Nigerian winger Iyayi Atiemwen
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions