• Dragon1Warrior123
    2.9k
    Dobro sad Pinto i Švicarac nisu plaćeni ništa, Kulenović je, ali za njega budemo još vidili. Beli i Andrić kao što sam već reko, klasični Maminjo mlađi transferi...
  • Carrasco
    4.1k
    SN: Kao prava bomba je odijeknula vijest da je Dinamo zainteresiran za dovođenjem Hajdukovog napadača Jaira. Informacije su govorile da su Modri Hajduku ponudili 2,7 milijuna eura plus Atiemwena. Povodom te vijesti okrenuli smo broj u Međugorju, znamo tko vodi poslove u Dinamu, to je Zdravko Mamić

    - Točno, Dinamo je zainteresiran za dovođenjem Jaira. Rok za odgovor Hajduka je do ponoći. Ako se nešto dogodi na tu temu, biti ćete pravovremeno obaviješteni. Inače, jedina istina jest da je u razgovoru dvojice sportskih direktora, Zoran Mamić pitao Kepčiju da li bi Hajduk prodao Jaira. Sve drugo je izmišljeno, niti se slala ponuda, niti se razgovaralo o novcu. Zoran nije dobio službeni odgovor od Kepčije - kazao nam je Zdravko Mamić.
  • Crusades1986
    10.2k
    Koje rasipanje novaca, ima se meže se.
    Ah, kad se sjetim naglih mjera štednja iz trećeg mjeseca... ak igrači i trener ne pristanu, Dinamo će propast!!!
  • Beli
    149
    Mamić je zaključio....

    - Vjerojatno ćemo dovesti još nekog igrača, ali s obzirom da je danas zadnji dan za registraciju kad se radi o europskim utakmicama, kupovat ćemo isključivo za hrvatsko prvenstvo.
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/zdravko-mamic-da-zelimo-jaira-ovo-je-prava-istina-o-transferu-evo-dokad-hajduk-ima-rok-za-odgovor-15023475

    Sve jasno... ostajmo na tome da cemo molit krunicu da u EL bude dobar rezultat, kad Kastrati krene u kontru i onda molimo da svojom besprjekornom tehnikom zabije gol u situaciji 1-na-1. :pray:
  • xavier
    11.4k
    ali s obzirom da je danas zadnji dan za registraciju kad se radi o europskim utakmicama, kupovat ćemo isključivo za hrvatsko prvenstvo.

    Je*eš Europu, i ja mislim da nam trebaju 2-3 "pojačanja" za HNL...ukupno 5-6 milja eura je realno.
  • Crusades1986
    10.2k
    malo mi je čudno da klub šalje službeno priopćenje zbog natpisa u medijima oko (ne)zainteresiranosti za pojedinog igrača.
  • Kwedi
    3.8k
    i šutalo u kombinaciji za rijeku. nisu normalni
  • marcio amoroso
    33.8k
    ali s obzirom da je danas zadnji dan za registraciju kad se radi o europskim utakmicama, kupovat ćemo isključivo za hrvatsko prvenstvo.

    Koji moron Isuse Boze dragi.
  • Carrasco
    4.1k
    Menalo u Rijeku, kakvi idioti
  • marcio amoroso
    33.8k
    On stvarno misli sa 15 igrača igrati.
  • Papastrumf
    10.6k

    Pa rekao je da će dovesti pojačanja za HNL. Ima još 10 dana vremena. Taman je pauza :smile:
  • Dudu
    2.6k
    Tko jos treba krila, rijesit se i Orsica i Kastratija da ne smetaju :lol:
  • marcio amoroso
    33.8k

    Europske utakmice mislim. Napisao sam u našoj wap grupi, možda nisi vidio. Šta misliš da se ozljede ili dobiju kartone Ademi, Orša i Jakić. Samo smisli sastav bez njih :rofl:
  • Carrasco
    4.1k
    Pitam se šta je sljedeće? Oršić i 5 milijuna eura za Lovrića?
  • Smotanihaker
    630
    Ja nemam rijeci. Ustvari, imam ali ih ne smijem napisati. :angry: :vomit:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions