• BigZ
    466
    Ne znam jeste li gori vi koji tu svakodnevno pišete ili mi koji to svakodnevno čitamo.Crle

    Luđi!

    Al to je "normalno", jer smo svi zaluđeni Dinamom...
  • Izet Hajrović
    2k
    gubitkom titule slijedi drastičnije rezanje troškova, do sada smo funkcionirali na rubu održivosti jer smo svake 2 sezone igrali LP gdje bi zaradili oko 30 mil., a 2 godine izbivanja iz LP bi ozbiljno utjecalo na našu financijsku sliku, nema šanse da ćemo u tom slučaju zadržati klasne igrače poput Petka, a svi smo vidjeli koliko nam znači. Ajde, nije problem ako idemo u remont i slažemo kockice opet ispočetka kao što je bilo 2018., ali je problem što su ovi s juga itekako ozbiljni i oni bi s osvajanjem titule samo narasli financijski i privukli kvalitetna pojačanja (čitaj: Bašić, Perišić) što bi nam još više otežalo vraćanje titule na Maksimir.
  • Jaro
    7.3k
    jao koja panika. Ovi dolje osvajanjem naslova rastu financijski za 10milja eura (tj zatvaraju rupu koju sada imaju). Pa nema sanse da oni prodju pretkola LP kao nenositelji. AEKi i slicni su tu i kad si nositelj, dakle oni dobijaju put do KL i to je to. Tamo bi uzeli na ulaznicama lovu i to je to...
    Dinamov primarni zadatak je osmisliti financiranje manje ovisno o UEFI jer nebi ni Real mogao garantirati da ce proci pretkola svaje godine...
    Problem je sto u sezoni sa 70 milja prihoda imas momcad ultraskupu, malo perspektivnu i ni blizu kvalitetom koja bi pratila cijenu, trener ti je prosjek HNLa, uprava nesposobna do bola a transfere ceno odraditi ako pokoji manager odluci parkirati svog pulena u izlog, al to ce biti po ko zna kojoj cijeni...
    Bas ne zanima rashodovna strana ove godine - gdje je potroseno 70 milja...
  • Captain America
    17.7k
    PetkaDAVID03

    Petko odlazi sigurno jer će sigurno netko iskoristiti klauzulu, pogotovo jer se radi o prvom napadaču reprezentacije.

    nije problem ako idemo u remont i slažemo kockice opet ispočetka kao što je bilo 2018.DAVID03

    Mi smo to ljeto potrošili 6 milijuna, a skoro pola je otišlo na Majera kojeg se nije ni koristilo. Znači za 3.5 milijuna se uzelo Oršu, Petka, Leovca, Dilavera, Thea i Kadziora. Brutalan posao sportskog sektora i pokazatelj da se može. Imamo i ove godine za primjer Kaneka. Igračina se može naći za male novce.

    oni bi s osvajanjem titule samo narasli financijski i privukli kvalitetna pojačanjaDAVID03

    Pitanje je bi li uopće došli do ECL, a i vidimo po našim prihodima ove sezone da opet moraju prodavati. Perišić će im doći bez obzira na sve, a Bašić ide u Bundesligu. I ako ostanemo bez naslova, neće Hajduk napraviti ne znam kakav skok u odnosu na nas.
  • LaznjakProsineckog
    662
    Potpisujem, na papiru smo duplo bolji od svih, muči me što su neki igrači kod Jakira uzasno pali (Baturina, ni sjena od onog kod Cacica i Biscana), ako se nastavi promijeniti trenera, ma i bez trenera = 10+ bodova osvajamo prvenstvo, ja ne vidim nikako taj atomski Hajduk, pa nisu do gola dosli u derbiju, jača mi Rijeka izgleda
  • CastAway1986
    1.4k
    Evo da se i ja nadovežem, doveo bi Brekala i uopće me nije briga po kojem modelu ga dovode..Jedno od najboljih krila također smo doveli na posudbu najprije ,J.Fernandesa!
    A te usporedbe Brekala , Kaneka s jednim od najboljih stranaca ikad Soudanijem smiješno je i čitati i japanac i Breki su daleko od njega i bojim se da još zadugo krilnog igrača poput njega i Orše nećemo imati
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    :rofl: haha jebiga, klempo proradio, kiselina ubi od gemišta, niko ne spava brate, kolesterol tuče Ko kokaina, moraš se negdje istresti, na svim medijima ljudi spavaju, komentar, komentar, ništa. Al ovdje na zoni roka do zore, i neka, nek roka brate. A tek kad nam rođo Brodić potpiše, ma ima da zona padne :lol:
  • Mihaljević
    9.8k
    Inače kupovina pod "Ako bude valjo, otkupiti ćemo ga" je vrlo debilna. Kakvo samopouzdanje daješ igraču... Kupit ćemo te ako budeš dobar, zamisli pod kojim presingom igrač igra onda... Pa dajte čovjeku šansu, pa nije za džabe bio jedan od boljih u talijanskoj ligi...
  • jedan u nizu
    8.3k
    Mogu nama doci i Brekalo i Hohxa, mogu nam doci i Mbappe i Kane, nista to ne znaci kada ce igrati tromi, bezidejni nogomet sa pola gasa, i kod vodstva protiv rudesa od 1-0 traziti da se svira kraj.

    Nisam veliki fan Brekala, ali ce nam biti pravo pojacanje ako dode.
    Iako i dalje smatram da imamo kvalitetan kadar i da su nam nasi igraci sposobni puno vise nego sto sad pokazuju, samo ispada da imamo panjeve od igraca. Sve se bojim da ce i Brekalo i Hohxa i Tsubasa 2.0 biti panjevi ako ih ne poklopi zrno srece kao Tsubasu 1.0.

    Puno vise trebamo raditi na nasoj taktici nego na pojacanjima. Za pojacanja bih uzeo lijevog beka, vratio Zivkovica i Cavlinu (ako otpisemo 2 stopera minimalno). I mozda nekog napadaca. Za ostale pozicije imamo svoje igrace samo ih trebamo iskoristiti tako da malo promijenimo pristup igri i taktiku koji put :D
  • Infinity
    16.4k
    Inače kupovina pod "Ako bude valjo, otkupiti ćemo ga" je vrlo debilna. Kakvo samopouzdanje daješ igraču... Kupit ćemo te ako budeš dobar, zamisli pod kojim presingom igrač igra onda... Pa dajte čovjeku šansu, pa nije za džabe bio jedan od boljih u talijanskoj ligi...Slavonski interpunkcijski znak

    Tko ne moze podnijeti pritisak ne treba se baviti profesionalnim nogometom.
  • boem
    309
    Možeš to gledati tako, a možeš i kao motivaciju za što bolju igru...
  • plavac173
    2.6k
    Dovoljan prvi dio texta procitati da ne citam nista ispod.
  • Nino Bule
    13.6k
    Cuj kakvu poruku saljemo, saljemo poruku da mora biti dobar, bas mi ih je zao da im je sad i to pritisak uz milijunsku placu
  • jedan u nizu
    8.3k

    nekad je dovoljno i samo nick procitati pa preskociti post
  • plavac173
    2.6k
    Točno to, u ovom se bas moram sloziti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions