• Peškaman
    4.3k
    Opet ponavljam,Dinamo nije u mogućnosti pljunuti 3-4 milijuna i da ga boli briga kako ce se situacija rasplesti.
    Zato se i dovode mlađi igrači koje je moguće afirmirati i prodati za veću cifru.
    Posudba s mogućnošću otkupa je najidealniji i najrealniji ishod.
    Čim su se svi raspisali znači da ima volje i kod Josipai kod Dinama.
    Vjv bi pristao i na manju plaću jer đu je u planu dokazati se Daliću za europsko.
  • plavac173
    2.6k
    Da Brekala nitko nije spomenuo i da se doveo Hoxha nebi bilo puno negativnih komentara, a ovako ako propadne Brekalo i dovedemo Hoxhu ce bit zeznuto malo
  • Mali Zeus
    12.7k
    Otkud zgražanje da klub pregovara. Pa tako se sklapaju poslovi, ne da Fiorentina kaže cijenu, a mi može odmah ili ne hvala.
  • Jurki
    11.7k
    Vrlo jednostavno nek milju od Hoxhe preusmjere za Firencu i dodaju jos 500 keka koje sad nude za Brekala.. i nek si covjek izabere broj koji zeli.
  • boem
    309
    Kad čitam te članke o pregovaranju o transferima, uvijek zvuči ko da mi jedini na svijetu plaćamo sve odjednom, a od drugih klubova dobivamo na rate.

    Kao da ne bi mogli sad za Brekala npr dogovoriti transfer na više rata. Do neke buduće rate već bi bio prodan i iz Dinama
  • LaznjakProsineckog
    665
    Vidovic, Kaneko, Brekalo, sve neke posudbe, i to igraci u prvih 11, znaci na ljeto bankrot il nemamo ekipu, kakve su to gluposti, odkad se tako ekipa slaze.. Imamo ok ekipu, dovest mlade potentne Ivanovic, Šakota, Fetai, Šoticek itd.. + imamo Misica, Petka i ove iskusnije, to bi bila drobilica..
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    nemoj brate plz, taman sam se danas obradovali da bi moglo biti nešto od Brekala, više mi Hoxa nije ni interesantan
  • plavac173
    2.6k
    Sakota, Fetai? :lol: Svaki gore doveden igrac ima opciju otkupa, a nama trebaju pojacanja za ovu sezonu jer UEFA daje ogromne novce poslije, tko osvoji ovu sezonu, osvojit ce i sljedecih 5 a ne neki Fetaiji i Sakote...
  • Infinity
    16.4k
    Uvijek je bolje posuditi igraca uz mogucnost otkupa, nego ga odmah kupiti. Zasto? Sosa i Mykhaylichenko, eto zasto.

    Tko bude dobar bit ce i kupljen. Tko bude los bit ce vracen. Ne znam zasto bi to bio problem. Ne vjerujem da smo u tolikom k* da smo ove sezone posudili par igraca samo zato jer nemamo para i onda se na ljeto raspadamo.

    Zagovaram ovu politiku vec godinama.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    slažem se sa svim napisanim, dobra računica, i te kako dobra. Kao ponudili smo u što sumnjam 3 milje za rezervnog lijevog beka lokomotive iz Moskve. Ma million posto da cijena za brekala ne prelazi 3 milje. A i plaća se da dogovoriti. Po meni bolje i lakše ga kupiti nego se zajebavati pa ga izgubiti jer će ga otkupiti momčad tipa livorno
  • NitkoBitan
    17.1k
    Bas je bio mir u ovoj temi na Bozic i Stefanje. Ne znam kaj ste s komentiranjem usli u 5. brzinu, ovi u klubu su jos na francuskoj i kolacima. Novinari su malo pojacali ritam jer su im radni dani, moraju o necem pisat...
  • Crle
    515
    Ne znam jeste li gori vi koji tu svakodnevno pišete ili mi koji to svakodnevno čitamo.
  • Ludovic IX
    7.3k
    nit smo mi 100% u LP i u novcima a još manje hajduk..oni da budu prvaci, 95% bi igrali konferencijsku ligu i to j3 njima jackpot.

    Nit ova sezone ne odlučuje o sljedećih 5 niti će dinamo propast ako idemo u kvalifikacije za EL..bilo bi zajebano ali vjerujem da bi došli do skupina i na taj način.

    Ali treba reći da je dinamo loš ovakav kakav je bio izgubio samo jedan bod manje od govnara sa juga i da ova ekipa kad bi se uigrala bi osvojila ligu sa 10 bodova prednosti. Ipak, nek dodje bolje lijevo krilo i bolji lb ili stoper i to je to.
  • Nino Bule
    13.6k
    Kakve 3 milje uozbiljite se, viole platile brekala 1.8 mil i zakovan im za klupu, posudba s opcijom kupnje od 2-2.5 mil. Potrosit 500k eura na placu do ljeta nije mal novac, to je tih 50% koji su trazili i koji je realan
  • plavac173
    2.6k
    Puno toga Dinamo gubi gubitkom titule, puno toga. Najvaznija sezona ikad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions