• Majki2111
    2.8k
    Ne moraju bit studoši. Bilo koji dio radne snage ako popije. Njima je obaveza nogomet, nekom drugo nešto drugo.
  • boem
    309
    Daj se ne blamiraj...
  • Orc123
    6k

    Zezas se? Perkovic je najbolje sto imamo na beku trenurno ali on je rjesenje za l. Beka koliko i Risto za stopera! Prema napred se ne ponasa ko bek jer to nije, defenzivno stabilan jer je trenutno mozda i najbolji stoper kojeg imamo i tu se mora ostvariti ko igrac Dinama a ne da stalno radimo od veznih i stopera bekove, od napadaca krila i od bekova stopere! 1000 puta vec promasena taktika pa ako smo glupi ajmo i dalje to raditi!
    Ak smo toliko nesposobni da dovedemo beka nakon 3 prijelazna roka onda bolje da se ne utrkujemo za naslov i nek se kolektivno raspuste. Da klub sa proracunom od 50+ mil eura ne moze nac pravog beka onda nek sve ide u pm! Evo tu na forumu imaju barem 5-6 imena bekova pa nek ih iskautiraju jer su ih forumaši nasli za njih ako oni ne mogu, i garantiram da bi svi od reda bili pojacanja. Jbt nismo Real ili Liverpool pa da gledamo bekove 1. Europske klase! Evo sam primjer Frese iz Nordsjellanda ima jos 6mj ugovor, igra odlicno, nije star, nemre kostat puno a igrao s klubom europu i jace duplo prvenstvo nek je nase! Pa necemo mi dovodit igrace, za to su placeni i nek rade posao.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Ne moraju bit studoši. Bilo koji dio radne snage ako popije. Njima je obaveza nogomet, nekom drugo nešto drugo.Majki2111

    Recimo tko ne bi htio na operaciju kod kirurga kardiologa koji je noć prije strusio dve litre žestice.
  • Majki2111
    2.8k
    Isto ko što ja ne bih htio da Pero pijan tekmu igra. Ali ne mogu mu uzet za zlo do što pije.
  • Laugreano
    1.7k
    Nesuđeni pojacanje Titraoui ide u Montpellier za 1M. Duplo vise nego smo ga mi trebali platit.
  • Sajla
    4.2k
    Nesuđeni pojacanje Titraoui ide u Montpellier za 1MLaugreano

    izgleda da ti francuski doktori nisu ni do koljena našima :roll:
  • Droljo
    6.4k
    Hoću brekala pod bor za početak! Levo krilo rešeno.
    Zatim beka lijevog te benkovića.
    Rešiti se balasta: prodati bulata, marina, menala, emrelija, drmića (pokloniti), posuditi rukavinu i malog skolsa.
    Sosu i miku vratiti od kud su došli. Ako se to tako odradi pogledati još špicu neku potentnu i mladu.
    Tu bi ja bio zadovoljan
  • Petar86
    638
    Da se nadovezem naravno da nogometasi ne smiju piti pogotovo ovi malo slabijog kalibra, ali sto mislite da se oni ludi brazilci i argentinci ne ubijaju od alkohola i igraju, a da ne govorimo koliko ih pusi. Uvrijezeno je da sportasi ne smiju piti pusiti ali vecina njih to radi i to redovito, a nekad davno je bilo i koksa koliko hoces
  • Orc123
    6k

    Ne cudim se, igra odlicnu polusezonu. Ipak je Simic imao nos za dobre igrace ali je opstruiran to se tek sad vidi. Bog zna koje je jos sve igrace zelio dovest pa mu pametnjakovici minirali transfere. Ocito mi imamo ebene doktore kad je eto Francuzima za cudo zdrav. Zato je nama Kacavenda bio neophodan da mu placamo operaciju ponovno, samo ocekujem objavu kako smo ga otkupili za par milja pa eto on je buducnost. Ovaj igra polusezonu ko navijen i zasluzio transfer u Francusku ali jbg on nije prosao lijecnicki, a Kaca dosao ozlijeđen i onda jos otisao na operaciju ali eto on je prosao lijecnicki. Topp...

    Samo da se nadovezem jos...jedno si je popiti, a drugo je biti pijan. Pusiju i doktori pa sta ne bi onda i sportasi. Problem je kad se vuces ko magla po terenu i kad ne izgledas ko profesionalni sportas i ne odrađujes svoj posao za koji si masno placen. Netko moze i popit ali zna granicu i to ne utjece na njega, a netko pak popije par pica pa izgleda ko zombi par dana. Na svakog drugacije djeluje alkohol. Jbg a pero nije zivio sportski, vidlo se i to po bengi kojoj je promjenio adresu, a ima i problem jer je uzasno trom igrac pa ne bi smio zivjeti bas raskalaseno. Nije on za Dinamo.
  • Petar86
    638
    Jbg a pero nije zivio sportski, vidlo se i to po bengiOrc123

    Zato kazem igraci slabijeg kalibra Pero npr. on si ne moze priustiti biti pijan jer je ionako upitnko koloko je dobar, ali kazem za ovu kremu nogometa, svi se oni ubijaju al sigurno ja i ti necemo znati za to. Nekom nece biti drago da to spominjem ali imamo mi jednog takvog u najomrazenijem klubu koji je klasa za HNL, a pusi i stalan gost je u Kaurija... zato i je u Hajduku u naj godinama a ne u nezz ligi petice
  • Petar86
    638
    Moja poanta je da ako si klasa i obavljas svoje zadatke boli ljude ona stvar el pijes ili ne
  • Mihaljević
    8.7k
    Ili ćemo vjecno koristit igrače van njihovih pozicija.austrijanac

    Gvardiol , Franjić i Perković su se odlično snašli , dobra tehnika, odgovornost u odbrani, ništa izrazito prebrzi.

    Lecjaks , Mykha , Moubandje i takva kompanija nisu mogla izdržati kontinuitet od 5 jačih utakmica, a dovedeni su kao bekovi sa dobrim CV-om , pa čak i Ljubo se bolje snašao od njih. Jednostavno kad igraš u Dinamu (Većinom protiv bunkera) , trebaš tu odgovornost i tehniku u odbrani, koji oni nisu imali, možda su oni brzi i imaju dobar centaršut, ali to nisu karakteristike da budeš dobar bek u Dinamu.

    Moje mišljenje.
  • serbus
    3.8k
    Mi bi sa Bočkajem bili ispred Hajduka ... Njegova statistika ako se dobro sjećam ovdje napisana na nekoj temi u odnosu na minute koje je odigrao je svemirski brod za sve na njegovoj strani koji su igrali.

    Tu smo di jesmo jer se treneri neznaju nositi sa nešablonskim igračima pa ih je lakše odbaciti. Ali onda nema tko drublingom izbaciti bunker kao što mogli on i Tolić. Riješio si se dobrih igrača iz HNL a nisi doveo ništa bolje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions