• austrijanac
    2.9k

    A da ga možda probamo koristit na stoperu?

    Ili ćemo vjecno koristit igrače van njihovih pozicija.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Znaci bilo je pod bor KAJ, sad ce bit BRE?
  • Facke
    2.7k
    Pa koj nije Jakirovic izjavil da je levi bek resen i da se taj veseli dojti u Dinamo? Negde sam te bil precital.
  • Olmic
    3.1k
    Ako dode uvjeren sam ds ce Brekalo radit razliku kao npr Ivanusec
  • Crni86
    1.5k
    perkovic je stoper a ne bek i to se vidi u igri prem naprijed, ako zelimo osvojiti hnl treba nam prodoran bek prema naprijed preko kojeg cemo razbijat bunkere u hnlu i odlican lijevi stoper koji je jak na lopti (perkovic).
  • Jurki
    9.6k
    Znaci bilo je pod bor KAJ, sad ce bit BRE?Efes Pilsen

    Bude ALO.
    Ako Brekalo stvarno dođe, to bi nam bio top potez. Lijevo krilo takvog kalibra mi ne mozemo kupiti i on bi bio avion za Hnl.
    Vjerujem da bi uz takvu klasu i Baturina dosel do zraka i pokazal svu raskos svog talenta.
    Ajde uprava primite se posla i zgotovite taj posel.
  • Olmic
    3.1k
    Ako dode kaj cemo s Vidovicem
  • Crni86
    1.5k
    ja iskreno mislim da ce se baturina prodat na ljeto i da je vidovic tu kao zamjena za njega… makar iskreno i tu imamo vrbancica a i vidoviceve igre nisu trenutno bas za 4 milijuna eura
  • Teofil Kateran
    1k
    Perković ne smije ostati bek. Bezveze trošimo odličnog stopera na neprirodnoj poziciji. Sve govori činjenica šta su Ljubi napravili. Ljubi će u sredini trebat neko vrijeme prilagodbe kako bi dosegao pravi razinu jer su ga uništili na tom lijevom beku. Jer lakše je trošit igrače s drugih pozicija nego dovest nekog…
  • Majki2111
    2.8k
    Ne bih uzeo za zlo. I studoši dođu mamurni na predavanje gdje jedva hodaju po stepenicama. Onda smo svi neprofesionalni ako si u slobodno vrijeme popijemo alkohol.
  • xavier
    11.4k
    Ne bih uzeo za zlo. I studoši dođu mamurni na predavanje gdje jedva hodaju po stepenicama. Onda smo svi neprofesionalni ako si u slobodno vrijeme popijemo alkohol.Majki2111

    Sjajnu si paralelu povukao jer to je potpuno isto (da, ironičan sam ako netko slučajno nije shvatio).
  • Krizy
    38.4k
    Samo što studenti nemaju plaću, odlučuju za sebe jel žele učiti ili piti par sati prije predavanja/kolokvija/ispita.

    Dok je Bočkaj na ogromnoj plaći i morao bi ispunjavati svoje obaveze prema klubu, a ne dolaziti pijan na trening ili utakmicu.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Ma odlučio momak nakon hlađenja ponovno podjebavati
  • Droljo
    6.4k
    Majki dere paralele
    :scream:
  • Jurki
    9.6k
    nogometasi zarađuju previse novaca da bi se moglo, smjelo i trebalo tolerirati opijanje dan prije utakmice.
    Zelis lokati prije svake utakmice? Ok nema problema, al se onda nemoj cuditi kaj imas takvu karijeru kakvu imas.
    To je prvenstveno lose za ambicije kluba, rezultate, nepostovanje prema sportu kojim se bavis i suigracima.
    Prije 20-30 godina se moglo tolerirati ali danas nikako.
    Jbg neke stvari nejdu skupa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions