• Teofil Kateran
    1.1k
    Ma neće Zekić pustit Miereza. Nisu oni u najboljoj situaciji, nabit će cijenu, nikako se ne isplati dovodit Miereza za cifre koje su bile spominjane ovo ljeto. Iskreno rađe ću gledat Brodića i Emrelija uz Petka ili kao zamjene za Petka nego da damo te pare Osijeku za Miereza.
  • Peškaman
    2.9k
    Nije bezveze Dario Dabac došao,prati azijske lige.
    Mierez ne vjerujem, Osijek nema zamjenu za njega a i nema šanse da ga puste ispod 3 4 milijuna što je previše.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Kad se vec prica o spici sjetih se Satriana kojem je malo falilo da zavrsi u Dinamu ali eto vjerojatno mu je proradio ego pa je izabrao drugo.

    16 nastupa, 8 od prve minute i 1 gol. Eto kada se preskacu stepenice za razvoj. Te propale slucajeve koristit kao argument drugim igracima zasto su Dinamo i hrvatska liga odlican korak u karijeri.
  • marcio amoroso
    33.9k
    Ja imam osjećaj da Ljubičić ide u ovom prelaznom roku. Sad imamo Sučića, Mišića, Ademija i Bulata za te dvije pozicije 6/8, a ako dolazi još i Selahi onda doista nema smisla držati ga prikovanog za klupu. Halilovića uopće ne računam jer mislim da nema budućnosti u Dinamu.

    Mislim da mu se općenito napravila nepravda i da je mogao puno više dati da ga se koristilo od početka na njegovoj prirodnoj poziciji. Njegovo agresivno iskakanje na protivnika kada nemamo loptu i ulazak iz drugog plana kada ju imamo nam je moglo biti zlata vrijedno. Šteta, baš šteta.
  • Droljo
    6.4k
    Ljubičić ide u ovom prelaznom rokumarcio amoroso

    A tko će igrati lijevoga beka? :rofl:

    Ma neće Zekić pustit MierezaTeofil Kateran

    Pa damo im kuleta i emrelija. Ma i brodića! :lol:
  • Mentalni Gimnastičar
    752
    Za tu lovu koju Osijek traži radije bih doveo Pierrota iz Maccabija, sjećam se da se nešto pričalo o njemu a bio bi sigurno pojačanje.
  • Droljo
    6.4k

    Dobro se sjećaš. Svaki dan bar 3 puta bi ga kolege spomenuli i zakaj ga ne dovedu. I tako mjesecima...
  • Time
    602
    Na transfermarktu uz nas stoji i 35% sanse da Hoxha ide u ferencvaros
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Mislim da ce jedna od vecih gresaka bit eventualno pustanje Ljubicica. On je sve sto je Ademi bio u svojim pocetcima.
  • Droljo
    6.4k
    Pogodili su sa uzunijem pa zakaj nebi probali i sa hodžom
  • nemapredaje
    2.3k


    O njemu se počelo pričati doslovno 10-ak dana prije kraja prijelaznog roka
  • BBB Sibenik
    4.1k
    “Turski medij tvrdi da je Avci otpisao Filipa Benkovića, Joaquina Fernandeza, Dimitriosa Kourbelisa, Umuta Bozoka, Strygera Larsena i Enisa Bardhija” :chin:
  • marcio amoroso
    33.9k
    Enisa Bardhija”BBB Sibenik

    Neka ga kapetan i Rile pozovu kod nas. Top igrač.
  • Sajla
    4.2k
    upravo sam gledao njegovu statistiku na TM. iskusan, zna znanje, mislim da bi bio sjajno rješenje za lijevo krilo. ali vjerojatno preskupo za nas
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Koliko sam ja razumio Bjelica ga zeli povuci kod sebe u Union.
    Zanimljivo da Teklic nije na popisu :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions