• Captain America
    15.3k
    Koja mu je onda idealna pozicija? Cak je i Jakir skuzio da to ne ide pa ga je protiv Ballkania uveo umjesto 10ke.Efes Pilsen

    Meni je još protiv AEKa odigrao najbolju utakmicu na desetki dok je Baturina prvi put bio virozan. Neka Bulata ovdje. Dečko je odigrao jako dobar prvi dio sezone i kasnije završio na klupi bez durenja i menadžerovih zivkanja novinara da postave pitanje zašto ne igra. Njegov najveći problem je da je nekompatibilan s Mišićem, ali uz veliki broj utakmica i 5 zamjena sigurno ima mjesta među prvih 15 igrača za Marka. Lani se tako tjeralo Gojaka pa su mnogi požalili kasnije jer bi nam dobro došao takav tip igrača.
  • NitkoBitan
    13.6k
    i nadam se BockajaOrc123

    Otvaramo sampanjac ako se to ostvari. Ako nam ga vrate jos ce nam on bit to pojacanje na lijevom beku...
  • Eduardo
    18.1k
    Moze pitanje za nekog tko pozna situaciju. Zbog cega Hoxha nije igrao u Lokomotivi? Jako malo, nikako, lose, koji je razlog?LaznjakProsineckog

    Zbog toga što je u njegovom mandatu u Locosima na poziciji lijevog krila prvi izbor bio Josip Pivarić, a kad bi Pivarić bio povučen na LB ili bi bio van kadra na lijevom krilu bi igrao Silvio Goričan. Eto, nije zajebancija... čovjek je bio rezerva Pivariću što ne bi bilo 'zanimljivo' da se ne radi o Pivariću koji je cijelu seniorsku karijeru proveo na LB.
  • Orc123
    6.1k
    Bio je Orsic rezerva rezerve u Rijeci pa eto.....
  • Neki tip
    19.6k
    a ljeto dolaze i odstete od Tolica i nadam se Bockaja, nije puno ali za jednog igraca dovoljno....Orc123

    Orc, čini mi se da gotovo beziznimno odštete računaš kao novac koji se samo tako ulaže dalje u kupovinu.

    Vjerojatno bi trebalo/moglo barem dio, a svakako veći dio nego što je dosad, da se nije cijedilo, ali meni se čini da konstantno zanemaruješ da i hladni pogon košta. :)

    Eto stiže lova od Tolića i Bočkaja, nije puno, ali može u novog igrača.. Ne može, bojim se, jer odštete su glavni prihod od kojih klub živi.
  • Ban
    698
    Bernauer je bio dobar s Istrom, Rudesom, kup utakmice i onda ga je sasjeklo s Plzenom. Tu se vidio nedostatak u duelu, al da nema nikakvog nedostatka s takvom pas igrom i dugom loptom on ne bi ni igrao kod nas.
    S njim treba radit, ne znam koliko se duel igra moze popravit ili koliko bi mogao dat na nekoj drugoj poziciji, al otpisivat ga tako rano je meni glupo.
    Ako dolazi Brodic i za Emrelija ima dobra ponuda mi ostajemo na 4 spice istog profila.
    Efes Pilsen

    Slažem se za Maxa. Njegova pas igra je vanserijska, bilo bi idealno poslati ga pomno odabranu posudbu kod nekog lucidnog trenera koji mu možda može pronaći mjesto na terenu i izbrusiti ga. Ni Mišić ne dijeli lopte kao Max, to se ne viđa svaki dan i za takvog tipa neka rola na terenu mora postojati.
  • Ban
    698
    ↪Sbkbbb
    ne napadam ga i ne smeta mi. Ucinak konkretni mu je jako dobar, ali u vezi jako malo radi u razgradnji i izgradnji napada. On ima fantastican prekid i jako dobar udarac. Koja mu je onda idealna pozicija? Cak je i Jakir skuzio da to ne ide pa ga je protiv Ballkania uveo umjesto 10ke.
    Efes Pilsen

    Zadnji vezni. Mi ga igramo na desetki ili ofenzivnoj osmici.
  • San Lorenzo
    12.8k
    Bulat nema ni trkačke kapacitete, ni čvrstinu ni radnu etiku da igra 6icu.
  • Ban
    698

    Ima svega toga više od Mišića.
  • Krizy
    38.6k
    Nema nogometnu inteligenciju koju Mišić ima.
  • Ban
    698

    Ne bih se kladio u to. Mislim da je Bulat među našim inteligentnijim veznjacima.
  • Krizy
    38.6k
    Nitko ni blizu Mišiću.
  • Ban
    698
    Osobno ih vidim ovako: Bulat > Baturina/Mišić > Ademi/Ljubičić.

    Nije da to možemo dokazati bez da im uručimo IQ test, ali ako gledamo koliko su sposobni provoditi upute na terenu onda to tako izgleda.
  • Krizy
    38.6k
    nogometnu inteligencijuKrizy

    IQ testBan
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions