• wolfgang14
    1.2k
    Dan prvi. Nijedno pojačanje.Mali Zeus

    Tek je počeo dan jeboga ti :lol:
  • Mali Zeus
    10.5k
    Tek je počeo dan jeboga ti :lol:wolfgang14

    Počinje ti dan u 12:45?!

    Dobar si.
  • Teofil Kateran
    1k
    Tibor će vjerojatno otić pošto dolaskom lijevog beka i Ljubo ide u sredinu i tu onda imamo Mišića, Ademija, Sučića, Bulata, Baturinu pa i Vidovića koji je nedavno dobio ondje priliku. Mislim da se i pisalo da će se ići na raskid s njim. Iskreno, žao mi je kaj nije dobio priliku, ali eto trenutno se s ovakvom situacijom očito ne može davat kontinuitet igračima iz drugog plana ako ne pokažu nešto posebno kao Kaneko. Isto vrijedi i za Maxa koji je opet dobio više prilika, ali i u njima pokazao da je sasvim dobar stoper za HNL utakmice. Ovaj Sosa mi je i dalje evo jedna od većih enigmi u povijesti. Čovjek igrao za Bolognu u Serie A, a ovdje ne može ni protiv Rudeša minute dobit da bar protiv slabijih ekipa vidimo kakav je? A za Mykhu mi je žao jer po meni bi bio dobar zamjenski bek jer je za HNL stvarno dobar igrač, ali za titulu i Europu nam je namjerno potrebniji bolji lijevi bek kao prva opcija. Eh sad, nitko nikad neće znat da li bi Halilović i Sosa možda se i dokazali da su dobili priliku. Za špicu ne znam što reći, imamo Petka, Emrelija, Drmića, Emrelija, Kulenovića, Brodića i Jurića. To je 7 napadača! Ovdje se samo za Drmića i Emrelija piše da je moguć odlazak, a ja bome smatram da tu treba veću čistku napravit. Po meni ako bih morao birat trojac koji ostaje to bi bili Petko, Brodić i Emreli.
  • Droljo
    6.4k
    Petko, Brodić i Emreli.Teofil Kateran

    Brodić i petko u netom završenoj polusezoni u, praktički, isto vrijeme duže ozljeđeni. Nek se desi isto na proljeće eto dinama u borbi za 4. mjesto. Mi moramo imati opcija i da su svi nabrijani. Bjelica je to dobro hendlao. A za četvrtog i petog napadača moramo imati juniore, nikakvi drmići ili jurići...
    Ma niš ne valja ovdje
  • hardek
    1.8k
    Najveći problem je Jakirova "rotacija". Ne može se reći da nije koristio veliki broj igrača, ali ih je koristio u lošim situacijama i neplanski. Meni je fascinantno da trener ne gleda više od jedne utakmice ispred. Pa ja kad igram fm znam ko će mi igrat u subotu a ko preko tjedna. Ovako kod nas dok si zdrav igraš, onda se ozlijede 4 prvotimca pa staviš 4 nova igrača unutra i naravno da neće izgledati kako treba.

    Da se nadovežem na Maxa, meni je apsolutno smjesno da je čovjek otpisan. Boško i Perić skupili zajedno 10 kikseva, a Max ispao iz ekipe radi 1 penala protiv Viktorije za koji je sam Jakir rekao da nije bio penal.
  • Armagedon13
    958
    Benković ide iz Trabzona, ugovor do ljeta 2025 ,jeli on opcija?
  • LaznjakProsineckog
    512
    Ekipa svaka čast svima koji nose plavi dres al Kulenović nije igrač za prvih 11 nikome u HNLu (osim Lokosa nekad, al sad je Tuci tamo, i možda Rudeš, tamo je naš Topić) kamoli za Dinamo, kad netko napiše da se bori i Dinamovac je, dajte najte. Stavite bilo kojeg napadača iz HNLa i taj će se boriti i Dinamovac najveći će biti, i zabit će gol svakih 9 utakmica (mislim da Kule ima 1x gol!?) Dosta više prosjeka, ma ovo je i ispod prosjeka, Brodić je puno puno bolji od njega, ne kažem da je liga petica, al Brodić je puno bolji od Kulenovića. Btw. Kuleta nitko na ljeto nije htio ni besplatno, bilo par upita iz MLSa ali ni to nije prošlo, Dinamo ga je htio otpustit samo da nije na plaći. I nije stvar samo Kulenovića, takvih igrača imamo hrpu, natovarili smo svlačionicu sa igračima koje nitko ne bi ni besplatno, a sad treba to pomest, a jako skupo je raskidat ugovore jednostrano na štetu igrača...
  • Teofil Kateran
    1k
    Ako će vraćat Živkovića ne vjerujem da će i Benkovića dovodit.
  • Mihaljević
    8.7k
    Benković ide iz Trabzona, ugovor do ljeta 2025 ,jeli on opcija?Armagedon13

    rekao je sanjinlego davno da jeIvdzo11

    Benković nije opcija niti će ikad biti opcija.
  • Patak
    2.6k
    Hvala sportski direktore na insiderskoj informaciji.
  • Facke
    2.7k


    Daj nam neki info insajder.
  • Mihaljević
    8.7k
    Mensah možda , Selahi , Hoxha dogovoren , i nije provjerena informacija nego samo moje mišljenje da Vlatka i Podnar žele Miereza.
  • LaznjakProsineckog
    512
    Ovo je 1/1, mislim da ce ga dovest sad nakon 3 neuspješna pokušaja. Morat će se dobro isprsit
  • austrijanac
    2.9k
    i nije provjerena informacija nego samo moje mišljenje da Vlatka i Podnar žele Miereza.Slavonski interpunkcijski znak

    Jos na sve nekako nadem odgovor, ali zasto nama transfer politiku vode ljudi kaj se kuze ko marica u nekaj, to nikako.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions