• Imamo Dinamo
    3.4k
    Ma Zeku ćemo dobit 100%. Što i ne mora biti toliko loše, makar sam mišljenja da bi nam trebao netko malo mlađi

    Nije insajderska nego samo predviđanje s obzirom na to kako se radi u klubu
  • Mali Zeus
    10.5k
    Sad ćemo imati koliko, 6 stopera?

    Ali dobro, šimić odlazi i sad kreće prava stvar.
  • Droljo
    6.2k
    Ali dobro, šimić odlazi i sad kreće prava stvar.Mali Zeus

    To ti je jedan stoper manje.
    A možda ktc-a dovode za sportskog direktora :gasp:
  • Zagi
    5.8k
    Ako Jakir misli zadržati formaciju protiv Istre koja mi se izrazito sviđa, nije ta brojka stopera nešto pretjerana ako uzmemo u obzir da su i Perić i Boško skloni izbivanju s terena.
  • Noel
    4.3k
    Ako Jakirović bude SD dalje od HNL i BiH pojacanja ne očekujem.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Ovi su pokazali da nemaju ni viziju ni znanja pa tako da se ne za nosimo pravim i kvalitetnim sportskim direktorom, strancem. Nego najlakse rješenje koje nema logike nikakve, ali tako je bilo i dosad. Dopeljaju krznara za sd, a onda je unutra i ponovo prvim kiksom jakirovica eto krznara ponovo kao trenera engleskog tipa. Fuj
  • striko
    1.3k
    Nekabude i tako samo da na vrijeme prepozna Frigane, Belje i sl.
  • Gelipter
    3.5k
    Nek Šokota dođe, žao mi je da se mršti...
  • sport
    2.5k
    Kakav crni Zajec za SD,pa on nezna nabrojati 5 igrača Dinama a kamoli znati ili imati popis nekih igrača koje bi trebalo dovesti.Jednostavno ako dugo vremena nisi u tom poslu pregazi te vrijeme.
  • mali M
    4k
    Nek Šokota dođe, žao mi je da se mršti...Gelipter

    skroz se slažem, doveli smo Ademija da bude mentor mladim veznjacima, doveli smo KTC-a da bude mentor mladim obrambenima, slijedom logike je da dovedemo i jednog starog napadača da bude mentor mladim napadačima... Je doduše da bi sve to trebali raditi treneri, ali čemu kad već možemo dovoditi starudije da budu mentori... meni je nešto najsmješnije što sam pročitao da je KTC legenda Dinama.. zbilja smo isprostutirali riječ "legenda"..
  • sport
    2.5k
    Taj KTC ima više odigranih utakmica za Dinamo od "legende" Modrića.
  • marcio amoroso
    33.8k
    153 službene utakmice za Dinamo i član legendarne Dinamove generacije koja je prezimila i donijela nam toliko radosti. Naravno da je legenda.
  • mali M
    4k
    Taj KTC ima više odigranih utakmica za Dinamo od "legende" Modrića.sport

    slažem se, al to ga ne čini "legendom". Ipak je malo teško staviti u istu rečenicu igrača ranga Modrića i KTC-a... Ali načelno se slažem s tobom i to što Modrić ne zaslužuje epitet legende Dinama, ne čini svakoga sa utakmicom više od njega automatskli legendom Dinama.. zato i kažem, uništili smo izraz legenda, jer bi se trebalo znati šta to znači. Meni trenutno jedino Ademi spada u tu kategoriju. Oršić bi mi spadao da je ostao.. Možda Petko po istoj recepturi, ako ostane.. Ostale nebi stavljao u tu kategoriju nikada, možda ako se recimo Gvardiol vrati "ne prestar", i slični... al samo Ademi od našeg vremena... zbilja mi ne pada na pamet nitko drugi.. Nemamo već dugo igrača kakvi su bili Bišćan, Mara, pa i Šimić. Eduardo vidiš da.. da se bar nije ozljedio il da se vratio a ne po Šahtarima i sličnima se povlačiti..
  • bongo
    689
    Da se nije sudio s Mamićem siguran sam da bi Eduardo umjesto Šahtara završio ponovno u plavom dresu s brojem 24 na leđima
  • Jurki
    9.6k
    legendom". Ipak je malo teško staviti u istu rečenicu igrača ranga Modrića i KTC-a..mali M

    Naravno da je tesko staviti u istu recenicu igrace ranga Modrica i KTC.
    KTC je puno vise dao Dinamu od Modrica i u kontekstu Dinama KTC je veci igrac od Modrica.
    Kome krivo, kome pravo ali je tak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions