• OsamŠest
    2.7k
    Ne vidim u kojem svemiru Jakirović i Jozak mogu surađivat. Možda griješim..
  • Lynx17
    2.8k
    Dolazi taj (bivsi) iz Ajax, zato i je pocela ta prica o povratak Sutala.
  • Facke
    2.7k


    Mislitant? Razjebel Ajax , razjebel Stuttgart , letel je iz Arsenala i iz Dortmunda. Jake teska osoba i oce potpunu kontrolu nad svemu. I da ima ikakve sanse da ga dovedeme , daleke se drzati od njega.
  • OsamŠest
    2.7k

    Kolega se zajebava. Očekivao sam samo neki meme na tu temu.. @Lynx17
  • Facke
    2.7k


    jasne mi je da se zajebava al sam stel reci svoje mislenje :wink:
  • Mihaljević
    8.7k
    Ako ćemo gledat taj Sven iz Ajaxa opće loše igrače nije doveo , jebiga kad uz ta 3-4 kapitalca što je doveo, moraju igrat juniori iz Ajaxove škole.
  • Maximo
    324
    Ja ne vidim da ima neko pametan u dinamu da dovede nekog top za SD i da mu da slobodne ruke uz buđet,a ne da podnar ocjenjuje koji bi igrač bio za dinamo
  • boem
    309
    Nema smisla kvalitetan SD ako neće imati slobodne ruke i određen budžet za odluke...
  • serbus
    3.8k
    Bjelica je slobodan :lol:
  • Bernard
    390
    Ja sam načelno za KTC, ima taj fajterski mentalitet i sigurno bi bio pojačanje gledajući trenutno formu Šutala i Perića, a Max je još, nekako mekan.
  • Mihaljević
    8.7k
    Što je najgore on i ne bi bio loša opcija. Njegovi igrači ako se ne varam su Kadzior, Dilaver i Zagorac? Njih tri prije Dinama nisu bili ništa specijalni igrači, a u Dinamu su se snašli top.
  • sanjinlego
    2.5k
    Sutra novi sastanak. Bit će još i Jakirović, čovjek iz omladinske škole i kapetan Ademi.

    Nije isključeno da Jakirović bude kao nešto ranije Nenad Bjelica, Damir Krznar i Zoran Mamić - trener / sportski. Kažem teško, ali ostaje da vidimo!
  • Zagi
    5.8k
    To bi bilo užasno.
    Bjelica na svoju ruku dovodi samo igrače s kojima je radio. Eventualno iz lige u kojoj je radio (Kadzior).
    Ok, za pretpostaviti je da bi nekakvi njegovi pickovi onda bili povratak Oršića, Benkovića i Miereza.
    Ako uopče ikoga od njih možemo dovesti.
    Sve dobri igrači, javost je pozitivna. Ali tu njegov pool igrača završava.

    Kaj nakon toga?
  • Nino Bule
    12k
    Nije isključeno da Jakirović bude kao nešto ranije Nenad Bjelica, Damir Krznar i Zoran Mamić - trener / sportski. Kažem teško, ali ostaje da vidimo!sanjinlego

    Nek se svi u klubu ubiju, popišam im se na znanje i upravljanje nogometnim klubom, ovo je sto puta gore nego da je simic ostao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions