• Mihaljević
    8.7k
    Bjelica vjeruje tim igračima koje dovede, to mu je jedna vrlina, evo sad u Turskoj ligi je sigurno zamjetio dosta igrača kao u Poljskoj/Austrijskoj Dilavera , Leovca i Kadziora. 99% je da oni Bjelicu ni neće zvati, ali prije bi volio Bjelicu SD , nego Jakira SD.
  • Crusades1986
    10.2k
    Uvjerili smo se na zadnja 3-4 trenera i SD u istoj osobi da je to funkcioniralo pa ajmo i petom dat te funkcije. Ne znaš koji je gore obavljao to, al očigledno nije dovoljno...
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Mara je slobodan... Just saying. :eyes:
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ja sam za :up:

    Sala mala, Palikuca ima iskustva u hrvatskom nogometu :lol:

    Sve bolje od boljeg...
  • Orc123
    5.9k
    Koji puta za redom ce trener glumiti SD? Pa kad je to nwsto dobro donjelo! Ma sigurno ce nesto takvo prirediti i onda mozemo ocekivati hnl prevare!
  • Blueshadow86
    1.2k
    Stjepana Tomasa za SD-a, pa neka izgori i krava i štala. :grimace:
  • Mihaljević
    8.7k
    Sad kad Tomo Svetina uleti :eyes:
  • Dudu9
    567
    Ivan Mance bivši direktor rijeke ,bio na Cipru sad je u Engleskoj
  • SAS1987
    14k
    Palikuca ima iskustva u hrvatskom nogometuNitkoBitan

    Sa razlogom mu je prezime Palikuca :lol:

    Ivan Mance bivši direktor rijeke ,bio na Cipru sad je u EngleskojDudu9

    Gotztepe u Turskoj prema TM.
  • Lynx17
    2.8k
    Kolega se zajebava. Očekivao sam samo neki meme na tu temu.. Lynx17OsamŠest


    Naravno. Oprostite ako nekome nije bilo jasno. I sto nije bilo meme. :cool:
  • Mihaljević
    8.7k
    Mance je učenik od Jozaka , to je više puta isticao.
  • Dudu9
    567
    Rijeka je odlično odradila transfere s obzirom da i nisu imali nekih novaca, Mance bio u Rijeci pa Cipar ako je sad u Turskoj znači da vrijedi i vec je u tom poslu, da nebi opet postavili nekog lijevog ili trener obavlja i to, zapravo radi za Srbina Šolaka koji ima taj klub u Turskoj, po nasim novinama navodno je bio kandidat za SD Dinama prosle godine kad su na kraju Cacica postavili i za sd
  • Orc123
    5.9k
    Jedno retoricko pitanje, vi stvarno se nadate i mislite da ce dovest pravog SD i da ce nas iznenaditi sa izborom!? A tko bi ga nasao? Tomicic ili Perasica? Tko? Ocekuje nekoga ala Zajec protiv kojega nemam nista ali ne za tu funkciju, Bjelanovica, Tomasa i slicne, mozda jos gore....tj. gotovo sam siguran da ce posto nema tko ni nac nekog postenog biti najlakse se sakriti opet iza trenera i Jakira peoglasiti SD sto je katastrofa!
  • OsamŠest
    2.7k
    vi stvarno se nadate i mislite da ce dovest pravog SDOrc123

    Da.
  • Orc123
    5.9k

    Veli se da moras jako vjerovati da bi se nesto i moglo ostvariti pa se nadam da ti jako vjerujes u to frende. :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions