• Mlađi referent
    11.4k
    Glava boli od ove stihije
  • Orc123
    5.9k
    Sosa je lijevo stoper i zamjena za Perica, ocito ce dobiti priliku jer je bio Jakirev odabir! Ako se vec morao dovesti stoper onda bokje KTC od Skorica ali po meni trebalo je pregrmiti do zime i onda dovesti pravog stopera kapitalca....dati mu max ugovor od 300-400tis i to do ljeta....Bosko nek ide na posudbu gdje ce igrati jer ovo nema smisla....jedi o dobeo je sto bi Max mogao napredovati uz KTc ali Max mora sad dobiti kontinuitet jer ovako opet gubimo....Također Sosa mora dobiti priliku jer na temelju cega ces rec da li veijwdi ili ne? Ne moze se rec da netko nw valja ako ne igra!
  • Mihaljević
    8.7k
    F8GBG7XXsAAcj7-?format=jpg&name=large
    Magnìfico de Francia!
  • sanjinlego
    2.4k
    Problem Sose je taj da Dinamo ove sezone ne stoji dobro. On nije top top kvalitet, i igrač od 25 26 godina koji ima iskustvo pa da ga se odmah može gurnuti ..

    Da je Dinamo prvi, i da je situacija komotna, bilo bi drugačije. Moje mišljenje da Jakirović ne želi ulaziti u dodatni rizik. Perić je opet ajmo reći “provjeren” na stoperu. Ima tu i do toga što je Jakir također rizikovao i sa Boškom, koji se na kraju baš i nije pokazao i sada opet rizikovati sa nekim pitanje je koliko je pametno.

    Ali duga je sezona, vjerujem da će ovdje biti još svega, možda na kraju Sosa i Boško budu glavni stoperi. Sad lupam, ali dajem primjer da se može još svašta dogoditi.
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Sretan sam ko malo dijete! Najbolji stoper Dinama u 21. stoljeću i legenda ovog kluba se vraća jer su nadležni shvatili kolika je greška bila ne produžiti mu ugovor. Pisali smo neki ovdje o tome kako mu treba dati ugovor do mirovine ali evo drago mi je da je struka priznala i ispravila svoju grešku. Bolje ikad nego nikad. 34 godine su Theophileu, najbolje godine za stopera.
  • Tongo Doumbia
    2.9k
    Moje informacije ( ne volim glumiti insidera i praviti se pametan) kažu da je Jakir prvi dan od dolaska htio potpisati KTC - a, ali se toliko spominjani, stručni sportski sektor (čitaj uprava) nije slagao.

    Onda su nakon što nas je Boško (direktno ili indirektno) koštao dosta bodova, shvatili da će Perković opet biti u kombinacijama za LB ( otpis Ukrajinca), te da će KTC onda pojačati stopersku liniju.

    Nema ovaj potpis Kevina veze sa Sosom. Bar ne zdravorazumski gledajući. Tri su fronta, igra se u paklenom ritmu, Perić je staklenih koljena isto...
  • Blueshadow86
    1.2k
    Oče, pomozi im, ne znaju što čine. Još će dovesti i Jensa Nowotnya.
  • Droljo
    6.2k
    Ktc je primjer profesionalca i kako se bori za klub. Ne jednom sam primjetio kad rez nije bio povoljan kako lik trči u presing sam dok ostali stoje ko pičke. A naj stariji je bio te u 90 minuti. Još i stranac. Strašno. Da nam klinci imaju u pola srca kao ktc gdje bi nam bio kraj...
  • sanjinlego
    2.4k
    Jedino što je sigurno jest da Kevin zna dobro udariti. Nekada na našu štetu, a nekada na štetu protivnika.

    Sjećam se kad je Kristijan Lovrić govorio o tome da je u ligi najteže igrati upravo protiv KTC-a. Da zna u duelu opaliti onako momački dodatno hehe ..
  • miro
    3.5k
    Zamišljam kako se Sahiti u trenutku ludila zalijeće na Thea...
  • Captain America
    15.1k
    giphy.gif

    Dobrodošao nazad, Dinamova legendo.

    PS

    Hoće nam se Davorin usrat od sreće jer mu se ljubimac vratio? :joke:
  • The Undertaker
    4.4k
    A Dilaver u momčadi kola.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Jens Nowotny je bio u RH nedavno, mogli bi i njega dovesti,
    Pravi radoholicarski i precizni svabski karakter kakav nam fali u obrani.
  • sanjinlego
    2.4k


    Sahiti i zubi po podu. Theophile je zvijer kada je spreman. Vjerujem da još dobroga može pružiti u dresu Dinama!
  • Droljo
    6.2k
    Jens Nowotnyjedan u nizu

    Uspoređuješ lika koji je bio čisto pranje para uboge braće sa ktc-om koji je sudjelovao u naj većim uspjesima kluba?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions