• 1986-Pl
    176
    Do kada je prijelazni rok?
  • Jaro
    6.1k
    Za KL rok u ponoc, za HNL 7.9.
  • CastAway1986
    996
    jesi pao s Marsa ti ? Koga briga dokad je nama do ponoci trebaju prava ozbiljna pojačanja za Europu
  • NitkoBitan
    13.5k
    Čini mi se da od ove sezone ništa.dumitrumitu

    Jesi za okladu? Prvi u skupini KL i do kraja ove polusezone prvi na tablici. U ban do pocetka drugog dijela sezone.
  • IstokKa96
    611
    Bolje nam je imati homogenu skupinu po većini vas manje kvalitetnih igrača, ali karakterno jakih nego heterogenu skupinu zvijezda i zvjezdica ('crnih', 'žutih' i 'zelenih') samo da bi se moglo reći 'doveli smo', 'kako drugi mogu' i slične fore.
  • Mihaljević
    8.7k
    Ako se vrati Ademi , trebamo umirovit kapitensku traku
  • dd29
    295

    Za europu (ovogodišnju) nam ne treba nijedno pojačanje. Ovi koje imamo su više nego dovoljni.
    Iduća sezona je druga priča.
  • Maksim Maksimirski
    4.8k
    Jučer sam mislio da neće nikoga dovesti pa sam iz te perspektive zadovoljan i sa četvorkom Halilović, Sosa, Ademi, Kulenović. Bolje i to nego ništa ali slažem se da se očekivalo puno više od dolaznih transfera.

    Kulenovića želi Jakir jer Kule može igrati pressing za razliku od Drmića i Emrelija a i Kule koliko toliko traži prostor i možda može u HNL utakmicama igrati zajedno sa Petkom. Kule je dosta bolji igrač nego što je bio prije par godina u prvom mandatu u Dinamu, napredovao je, sad ima 23 godine i može poslužiti za rotaciju.
  • Common Sense
    529
    Realno, onih koje smo se na početku prijelaznog roka riješili jer je netko procijenio da su višak (Janković, Tolić) su top pojačanja u odnosu na ove koje smo doveli.
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Očekivao sam više i bolje iskreno, ali ljudi ne treba paničariti, mi s ovim kadrom možemo izgurat do zime europu i HNL i vidit tko je od hrpe dovedenih igrača (a i nekih iz drugog plana koji su već tu) za Dinamo, a tko nije.
  • miro
    3.5k
    Po meni Kule ima mjesta u rotaciji i ako on dođe meni je to ok popuna. Naravno, prvi i osnovni preduvjet svega je da Petko ostane
  • Droljo
    6.4k
    Ja sam razočaran i ljut.
  • San Lorenzo
    12.7k
    Treba raditi do 8.9., hnl je svejedno jači nego Europa do zime.
  • Crni86
    1.5k
    trebaju ti pojacanja za astanu i balkane? Daj nemojte me nasmijavat… treba dovest igraca makar nema pravo nastupa u europi na zimu tako da na proljece bude imao a tad ce slijedit i vaznije tekme u europi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions