• Crni86
    1.6k
    Javlja plavi agent da se Kulen vratio, tako da je to to ocito od napdaca. Sigurno bolje vratit Kulenovica nego nemat nikog ili davat bilo kakve novce za Miereza jer ga jucer nisi vidio u nasoj razrusenoj obrani.
  • Nino Bule
    12.2k

    Mislim da je gabi vidovic predoređen za to lijevo krilo
  • peša
    74
    o boze bogati
  • Žan
    146
    Ja ne mogu vjerovat da mi od pocetka prijelaznog roka trazimo napadaca i na kraju cijele price vratimo igraca kojeg smo prije 10 dana posudili, ovo je u rangu mućki.
  • hardek
    1.9k
    Pa po meni nije tako loše al to rezultat niskih očekivanja više nego kvalitetnih transfera. Halilovića sam gledao par puta u životu I to zadnji puta prije par godina al sjećam ga se kao solidnog igrača. Trebao nam je rotacijski igrač za sredinu i točno to bi on i trebao biti. Dolazi besplatno i daje širinu rotaciji na jako potrebnoj poziciji pa je palac gore. Što se napadaca tiče Pierrot>Kulenović>Mierez. Mierez vjerovatno je za dlaku bolji igrač od Kulenovića ali je skuplji za 4,5 milijuna. Kule za rotaciju, a uprava neka do sljedećeg roka nađe nekog po guštu trenera za pristojnu cifru. O Sosi neznamo ništa, ali opet besplatno i na poziciji koja djeluje jako slabo trenutno.

    Po meni bolje i ovako nego da su doveli Panjereza za 5 milja samo da nekog dovedu. Mogu progutati ovo ali samo ako će se krenuti sa planskim i sistemskim radom da u sljedeća 2 roka znamo šta želimo, koga želimo i zašto želimo. Znam da se ovo vjerovatno neće desiti u Dinamu dok sam živ, al valja se nadati...
  • Ivdzo11
    3.5k
    Kad bi se Kule vratio, onda Barisic tamo na posudbu najbolja opcija :sweat:
  • peša
    74
    Daj me nemoj jebat, vraćaš Kulenovića s posudbe, Drmić zakucan na klupi i ne daješ mu šansu....
  • Ivanmtk
    859
    Šta nam može donit Kulenović u ovom trenutku?
  • Revan
    59
    Jel se Kulenovic racuna u 3-4 igraca ili nam je to bonus?
  • Mlađi referent
    11.4k
    bilo kakve novce za Miereza jer ga jucer nisi vidio u nasoj razrusenoj obrani.Crni86

    Oprosti, ja Kulena poštujem, čak se i slažem da je vrlo podcijenjen premda sam frustriran jer tražit 9 mjeseci napadača pa vratit njega je doslovno idiotizam i mogu slobodno reći parodija. Bit ću objektivniji prema njemu sutra kad prespavam.

    No, Miereza ne da smo vidili, nego je djecu napravio našoj obrani. Oba gola su njegova.
  • flexXy
    2k
    Ne znam kaj se cudite, Sosa,Tibor i Kule su 3 igraca o kojima se pricalo. Ademi je taj 4., al cini se da nista od toga. Ocito da odlaze ili Drmic ili Emreli, inace mi nema smisla drzat 4 spice u kadru.
  • Crni86
    1.6k
    osim gola koji mu je poklonio Bosko, ja ga nisam vidio na terenu… a to mislim da moze i Kulenovis isporucit. Kako je kolega iznad napisao rade vratit Kulena i do zime dovest treneru nekoga po njegovom gustu za okej novce.
  • Crni86
    1.6k
    prema pozicijama u dosadanjim utakmicama prije bi reko da se Emrelija vidi na krilu.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Jel sosa prica bar engleski? :lol:
  • NitkoBitan
    13.6k
    Navodno je Macabiju problem kaj nema zamjenu u spici. Mogli smo uzet crnju pa im poslat Kuleta na posudbu dok se na snadu :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions