• Georg Koch
    4k
    uvijek moze gore, moglo se rasprodati prvih 11 i ne dovesti nikoga. Necemo tako pricati.
    Katastrofalan prijelazni rok s obzirom na sve okolnosti. Dno dna jebenih nesposobnjakovica u upravi. DNO DNA
  • Mlađi referent
    11.4k
    Hvala kapetane po tko zna koji put.
    U stilu Scholesa za United prije 10 godina.

    U svakom slučaju porazan prijelazni rok i porazna sportska politika kluba.
  • IstokKa96
    611
    Ako ćemo imati 4 napadača (Petko, Emreli, Drmić i Kule/?), možda to ipak sugerira promjenu sustava u 4-4-2, a tad nam krila i nisu nesto prioritetna.
    Obzirom na tekst o mogućem rastanku s Ukrajincem, onda smo opet na početku s LB i to može biti problem, ali i prednost da do zime imamo priliku biti pametniji i bolje izabrati, a do tada krpati sa Sosom i Ljubičićem...
  • Mlađi referent
    11.4k
    možda to ipak sugerira promjenu sustava u 4-4-2, a tad nam krila i nisu nesto prioritetna.IstokKa96

    Nemaš niti dva kvalitetna napadača niti dva kvalitetna krila, tako da nam dođe na isto, barem se Jakir ne mora zamarat
  • NitkoBitan
    13.5k
    Sta ste tako negativni. Dovelo se gro igraca kao 2018. Uz dobrog trenera to se poslozi tip top. Za ovu grupu konferencijske lige i za HNL i vise nego dovoljno (u prvim kolima kupa se mogu i par Zonasa ubacit u momcad).
  • Georg Koch
    4k
    Krpat cemo se mi na svim pozicijama, kad ovdje nema ni vizijeni nicega. Treba o ovim debilima snimit film pod naslovom tipa: Kako srozati nesto jako.
    Strasno jebem im mater svima
  • i more je plavo
    891
    Dovelo se gro igracaNitkoBitan

    Problem je sto ocigledno struka nikom od njih ne vjeruje, jer igraju samo starosjedioci.
  • Captain America
    15.1k
    Pa doveli smo skoro 10 igraca.NitkoBitan

    Ostali smo bez Livija, Šutala, Ivanušeca i od prije nam treba lijevi bek uz bolje desno krilo i valjda novi napadač kad su i Igor i Jakir tražili napadača. Imamo Nevistića kao zamjenu. Šutala mijenja drugi Šutalo koji godinu dana nije igrao i trebat će mu ko zna kolko za povratak u staru formu i ko zna hoće li se ikad vratit. Lijevog beka i dalje pokriva Ljubo. Lijevo krilo je trebao Stojko, al da li je netko ozbiljno očekivao od 19godišnjaka da bude igrač prevage? Na drugom krilu je i dalje Špika koji puno zuji, a malo meda daje. Tragičan prijelazni rok nakon kojeg bi u ozbiljnom kolektivu odgovorni letili kroz prozor.
  • IstokKa96
    611
    @Mlađi referent meni se kombinacija Petko/Emreli čini dosta dobra. Naravno da može bolje (kao i sve), ali u trenutnim okolnostima je više nego dovoljno za natjecanja i suparnike (KL) s kojima ćemo se susresti.

    Drmić i Kule su potpora i bit će to ok. Ako se ovi zdravi iz skupine TNT uklope u sustav, imat ćemo dodatne mogućnosti.
  • Dinaminjo
    607
    Uzmite KTC-a
  • Olmic
    3.1k
    Znaci nama ce udarna postava biti
    Nevistic
    Rile Sutalo Peric/Sosa Ljubo
    Misic Aki/Bulat
    Baturina
    Spika Vidovic
    Petko
  • Captain America
    15.1k
    Petko/EmreliIstokKa96

    Dva potpuno ista tipa igrača. Još je Emreliju realizacija tragična. Vidio si vjv sinoć što je promašio, a i onaj gol je krumpir. Sjećam se kad je dolazio da su ljudi iz stožera Prosinečkog govorili da se radi o majstoru s loptom koji može promašiti nemoguće.

    S razlogom su se gledali Bakrar, Pierrot i Mierez.
  • Orc123
    6k
    Daj nek mi netko veli jesam li ja retardiran ili sta? Ili imam prevelika ocekivanja? Pa doveli smo 9 igraca, a od tih 9 ni jedan nece biri u prvih 11! Jeste li vi svijesni toga ili kaj? Pa ovakva pojacanja za 0 eura su karakteristicna za Hajduk a ne dinamo i te posudbe...lazem s Kuletom je doslo 10 igraca! Aloo 10 igraca a ni jedan nema mjesto u prvih 11!? Tko je tu lud! Prodas kapetana pola godine prije da bi ga sad kupio samo da zamazes oci navijacima i maknes fokus sa keiminalnog prijelaznog roka! Jakir veli samo cemo dovoditi igrace za prvih 11? I onda dovedes lijevonogog stopera da ti bude zamjena Pericu! Tko je ru lud?? Tibor dolazi iz osrednjeg kluba u kojem je skupio 7 utakmica i u 28g zivota..kako to usporediti sa Orsicem i petkom koji su u trenutku dolaska bili 3-4 godine mlađi! Kule se vraca? To ti je kapitalac u napadu? Sramota! Prijwlazni rok u kojem zaradis jebenih 50+ mil eura i ti potrosis 5 milja eura! Kupujes neplanski, dogovaras i imas alibij poteze 24h prije kraja roka i onda se cudis kako nisi doveo nekoga! Jel to Tibor ili Sosa ili Kule su trebali u Lige 5 pa kad je njima zavrsio rok su izabrali nas? Tresla se brda rodilo se niš! Da napomenem posto su me vec mnogi prozvali papigom! Doveli smo 10 igraca a ni jedan nece biti u prvih 11 standardan...kraj, amen...pametnom dosta!
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ostali smo bez Livija, Šutala, IvanušecaCaptain America

    Koliko smo 2018. imali reprezentativaca u momcadi? Kazem, uz dobrog trenera (i pozitivnu atmosferu)...

    Uz ovakvu pljuvacinu i kritiziranje nebumo mi nigdje dosli. Mislite da igraci to ne citaju? Idemo sad svakog igraca koji je dosao u Dinamo kritizirat jer nije igrao u Ligama petice i jer ne vrijedi minimalno pet milja na TM. Umjesto da budemo podrska mi kao navijaci smo vise uteg klubu i igracima.
  • blue heart 72
    1.5k
    Čekajte malo, ovo da se Kulen vraća je ozbiljno ili samo pretpostavka? Nadam se da je ovo drugo, u stvari samo fantaziranje nekih forumaša
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions