• criticus
    1.6k
    Samo mi kapetana vrati... uz njeg u svlacionici samo svi ce se dignit 15%
  • Captain America
    15.1k
    ozbiljnoblue heart 72

    Svi novinari su najavili ako Pierrot propadne. Tragedija. Ovo me podsjeća na Dilavera 2021. zadnji dan kad je Kviatchenko propao pa su njega vratili. Naravno, nije nikakav učinak imao.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ajde jos molim vas popljujte Kulenovica koji je u jebenoj Loksi dao 9 golova i 6 puta asistirao. U Dinamu je u 19 nastupa dao 0 golova jer vjerojatno ima jbn pritisak na ledima. Mnogi igraci padnu kad igraju za klub koji vole. Ajmo malo bit podrska igracima umjesto uteg i dezurni kriticari!
  • Mlađi referent
    11.4k
    meni se kombinacija Petko/Emreli čini dosta dobra. Naravno da može bolje (kao i sve), ali u trenutnim okolnostima je više nego dovoljno za natjecanja i suparnike (KL) s kojima ćemo se susresti.IstokKa96

    Po meni su puno previše slični da bi bili korisni obojica na terenu, odnosno da bi se razvijala suvisla igra. Emreli malo više gleda gol, ali je zato na overall skali Petko za sirotinju i to je to.

    Sparta i Osijek su nam pokazali da smo daleko od ozbiljne momčadi. Jednodimenzionalno, kratko i ne previše kvalitetno.
  • IstokKa96
    611
    @Captain America mogu se i s tim složiti, ali gledam iz kuta Emrelija kao dosta pokretljivog igrača, ljevaka, relativno dobrog udarca van 16 i s dosta dobrom suradnjom i razumijevanjem igre. Zato mi se čini korektnim napadačkim (ne krilnim) suigračem.
  • Mihaljević
    8.7k
    Ademi ako se vrati pregurat ćemo nekako ovu sezonu ... Da je Ademi ostao znate kada bi primili gol protiv hajduka u 90 , golove u Ateni , a da ne pričam o Pragu... Nikad pa ni tad , sa Ademijem smo jači 90% , pogotovo psihički...
  • sanjinlego
    2.5k
    Nismo uspjeli završiti Bakrara, Miereza i evo danas Pierrota. Zašto? Jer Istra, Osijek i Maccabi nisu pristali na posudbu. Ima se 50 milijuna samo od transfera, a oni kao socijalno, ganjaju slobodne igrače, posudbe koje su nigdje veze ..

    E moj Dinamo, slijedi nam teško razdoblje ..
  • emilperska
    4.4k
    Ja trenutno ne vidim ni Sosu.. Imaju jos 4h i 20 min bar za njega :grin:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Nase najvece pojacanje ce biti ostanak petka. Ako ostane
  • CastAway1986
    984
    Ovo je sramota ljudi..Upravo ono što sam i rekao da mazu oči ljudima s navodnim ponudama Maccabiju i za Mensaha ... i sad napravili kao velik uspjeh i uslugu navijacima vraćanjem kapetana koji nije više ko prije ..
  • Georg Koch
    4k
    Mi se veselimi Ademiu, bahahaha. Eto na kako niske strane smo spali i mi, i sportska politika kluba.
    Svaka njemu cast na svemu, ali glede pojacanja igrackog mi smo uradili nista.
    Svaka cast i onima, kojima ovaj potez debila u upravi uspije zamazati oci. Govna bi trebala odgovarati!!!
  • dumitrumitu
    910
    Čini mi se da od ove sezone ništa. Nadam se da neće samo trener odgovarati. Tko god je odgovoran za sportsku politiku neka prvi ode.
  • Do kraja2023
    140
    Ajmo pricekat do kraja dana, zasad je samo Halilovic sluzbeno.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Svi bi Pierrote, Guntere, kurce, palce da ih mogu gledat iz fotelje umjesto na stadionu, da sam neki stranac vjerojatno ni ja ne bi došao kad bi vidio stadion i tribine.
  • Captain America
    15.1k
    Morelos je otišo za Santos, ako je kod nekog tinjala nada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions