• De Oliveira
    1k
    A koga sa ja to napao?
  • Patrice Kwedi -25
    5
    A koga sa ja to napao?Patrice Kwedi - 25

    sve, vidiš da lupetaš. makni se s foruma
  • Markelo
    2.5k
    Zaiskrilo
  • De Oliveira
    1k
    Zasto bih se maknuo? U cemu je tvoj problem? Jednim slobom nikoga nisam napao, dok ti mene jesi.
  • Krizy
    38.4k
    :rofl:
  • Patrice Kwedi -25
    5
    Zasto bih se maknuo? U cemu je tvoj problem? Jednim slobom nikoga nisam napao, dok ti mene jesi.Patrice Kwedi - 25

    razmisli telac
  • Krizy
    38.4k
    Lijepo se igraj(te)!
  • marcio amoroso
    33.8k
    Dečko smanji doživljaje ako misliš ovdje dalje pisati. @Patrice Kwedi - 25
  • De Oliveira
    1k
    Ima li moderatora ovdje hahaha. Imenjak se raspalio.
  • Markelo
    2.5k
    Uredujete, pobise se imenjaci
  • De Oliveira
    1k
    a sta sam kome napisao ruzno? Kwedi mene vrijedja.
  • Patrice Kwedi -25
    5
    slažem se. nek nas obojicu baniraju i isključe.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Sto se odlazaka tice, svakako bih se rijesio Stojanovica koji je u Europi bio najslabija karika i doslovno nikoga nije mogao cuvati. Cak je i u HNL-u cesto imao velikih problema, a skup je. Na kraju krajeva, meni "komsije" ne bi igrali u Dinamu. Sto se Majera tice zao ce mi biti ako ode. Mislim da nije dobio pravu priliku. Po meni bolji igrac od Ivanuseca. S obzirom da zoki ne igra sa klasicnim krilima, pretpostavljam da ce krila prodati.Patrice Kwedi - 25

    Čekaj, zar si od njega očekivao da bude Phillip Lahm ili Cafu protiv Citya?? Prva stvar, protiv Citya bilo tko da je htio biti dobar nije mogao jer razlika i to malo reći, ekipa kao Citiy ima igrače mogu dvije prve postave napraviti sa obzurom koliko su para nakrkali na prošlom ljetnjem roku,

    Jedini gol koji je bii "njegov" je onaj prvi protiv Shaktara u gostima jer ga je pretrčo lik koji 3 put brži od svakog igrača Dinama kao i Stojanovića, kod drugog gila je Stojanivic se i požrtvovo i bacio da spasi drugi gol,
    Druga stvar, čovjek koliko god ima problema u defanzivi, on tu manu nadoknadi svojom požrtvanosti i borbenošću zbog kojih je jedan od najborbenijih i požtvenijih u ekipi.
    Treća stvar, "komsije" daj batali to, prvo cemo krenut komsije, kasnije ce biti da Hrvati sa područja BiH neće smjet igrat u Dinamu jer nisu "pravi" Hrvati i ne vrijede kao oni rođeni u granicama RH. Onda ćeš preć na to da u Dinamu trebaju igrat iskljucivo igrači koji dolaze iz ZG, dakle niti slavonci niti ličani, niti dalmatinci... a tu stvsraš problem zvan mržnja

    A što se ovog napadanja tiče jel ovo MajkiPapi napravio drugi profil pa došao glumatat nekoga znalca i došao triloovat sa drugim profilom?!!!?!
  • Infinity
    15.4k
    slažem se. nek nas obojicu baniraju i isključe.Patrice Kwedi -25

    Idete u tom smjeru. Obojica se smirite, a pored toga obojica u inbox posaljite nove nadimke koji nemaju veze s Kwedijem.
  • De Oliveira
    1k
    pod komsije sam mislio na Stojanovica, Andrica i Danicica samo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions