• NORTE
    9.9k
    Odlaze Dilaver, Lešković, Moubandje, Pinto, Hajrović, Majer.

    Dolazi Menalo.
  • marcio amoroso
    34k

    To samo mediji tako pišu. Ništa se tu još ne zna, ili bar mi ne znamo.
  • Beowulf112
    301
    Iskreno nebi ja sigalija.Ima vec neke godine.Sadasnja obrana je dobra.Treba realno gledat unazad par godina kad smo pili svakakve golove.Dilaver,peric i pedofil(uz iznimku par losih tekmi) su jako dobrinza nas.Uz njih imam jos jako dobrog gvardiola.

    Treba se rijesit moubandjea.Nikakav je.Ne donosi nikakvu razliku.Leovac ga ubija.Leskovic js isto visak.
    Neznam sta reci za pinta.Mozda mu vrijedi pruzit sansu.Ipak je igrao u klubu koji je zavrsio 5 ili 6 u portugalu.I to je redovito igrao.Kod nas nije dobio neku sansu.stojanovic je solidan.Ali nista vise od toga.Zna zabrljat i zna pokupit crvene bezveze.

    Od nositelja igra ako se proda gojak mislim da bi njegov odlazak najmanje osjetili.Ademi,petkovic,orsic,livakovic su ipak nezamjenjivi za nase prilike :)
  • Dudu
    2.6k
    Navodno Ferencvaros nudi milijun eura za Baturinu
  • Morales7
    184
    da i ja to sad pročitao. Znači mi dečka koji ima jedan nastup prodamo za milju, a naši "konkurenti" dokapetana momčadi, b reprezentativca za 700 tisuća. Stvarno smo došli na jedan zavidan nivo kad govorimo o cijenama naših igrača
  • Dudu
    2.6k
    Juranovica ne bih ni besplatno uzeo, puno su i dobili :lol:
  • Navijač Dinama
    7.8k
    trebali su tovari Legii dat još toliki :lol:
  • Mali dioničar
    15.1k
    Stvarno smo došli na jedan zavidan nivo kad govorimo o cijenama naših igračaMorales7

    O čemu pričaš? Gledajući vremensku preferenciju novca, Modrićev transfer iz 2008. je najveći transfer a znamo i da cijeli iznos nije završio u Dinamu.

    Nakon toga su izlazni transferi išli samo prema dolje. Iznimka je bio Pjaca, ali s obzirom na realnu inflaciju, a pogotovo nogometnu inflaciju, i taj transfer je bio niži od Modrićevog.
  • Morales7
    184
    govorim o tome da prodajemo dečka koji nema nastup za Dinamo za milju eura
  • Mali dioničar
    15.1k


    Super, mislim da to zaslužuje jedan veliki mural.
  • Morales7
    184
    pa mislim da je to uspjeh šta god ti mislio
  • Mr Blue
    3.4k
    To je to, obožavam ovaj dio sezone gdje slavimo agente koji dogovaraju transfere mladih Dinamovaca prema Europi. Što manje utakmica za klub, tim bolje. A ako smo pritom bolji od konkurenata u ligi moja sreća je još veća. Jedva čekam novu prodaju od nekoliko desetaka milijuna eura kako bi te novce mogli potrošiti na pojačanja, izgradnju novog stadiona i druge lijepe stvari poput jacuzzija, playstationa, kompjutera...
  • marcio amoroso
    34k
    Polako sa napadima na dečka. Nije nigdje napisao da slavi nešto, napisao je da je ok cifra za Baturinu, što i jeste.
  • Mali dioničar
    15.1k


    Tim prije ako je dečko, treba mu reći da se generalno ne slave izlazni transferi.

    Nitko ga nije napao.

    Ne želimo valjda odgajati publiku koja će se veseliti izlaznim transferima kao nekom trofeju.
  • marcio amoroso
    34k

    Ponavljam. Nigdje nisam vidio da se veseli, samo sam vidio da je napisao da je dobra cifra. Osim toga ne želim i ne trebam nikoga odgajati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions