• Mali dioničar
    15.1k
    Dečko se baš razveselio jer je Dinamo “prodao” Baturinu za viši iznos nego Hajduk Juranovića.

    Nema veze, case closed.
  • Morales7
    184
    pitanje jedno. Da taj mali igra u Varaždinu, Belupu misliš da bi vrijedio tih milju koliko su ovi spremni platit? Realno on ne vrijedi ni 500 tisuća, a dobili smo 1 milju zbog ajmo reći ugleda što je za mene da uspjeh jer smo netko i nešto bar što se tiče transfera. Naglašavam ne veseli me transfer, ali me "veseli" ugled kluba bar što se tiče cijene igrača
  • Beowulf112
    301
    Ma ja ga nebi dao za milju.Licitirao bi za malo vise.Ipak je zabio 8 golova u 1100 minuta..sto je prosjek oko 130 minuta po golu.Nije tako lose.Nadam se samo da nije pucao penale.
  • Mali dioničar
    15.1k


    Svatko vrijedi koliko ga tržište želi platiti. Inače, osjećam da povlačiš znak jednakosti izmedju prihoda od prodaje igrača i zarade na njemu.

    Pretpostavljam da je Dinamo nešto i uložio u Baturinu. Sigurno ne milijun eura, ali uložio je nešto. Cijela obitelj se preselila u Zagreb zbog transfera 3 sina u Dinamo.

    https://gnkdinamo.hr/EN/News/Article/braca-baturina-u-dinamu

    Recimo gledajući konkretnu poziciju koju Baturina igra i znajući da je generacija Baturine i njegova konkurencija Sandro Kulenović kojeg je Dinamo pustio u Legiu besplatno da bi ga otkupio nazad za neslužbenih 1,6 milijuna eura i da Kulenović nije pokazao apsolutno ništa, ajmo agregirati situaciju sa transferima napadača 1999-2000 godište.

    Za Baturinu i Kulenovića je potrošeno najmanje 1,6 milijuna eura. Na te cifre treba dodati i plaće koje primaju Baturina i Kulenović.

    Ako se ostvari transfer o kojem pričaš, Dinamo će biti u minusu od najmanje 600.000 eura i ostat će mu Kulenović u ekipi. Za kojeg ćemo vidjeti da li će se i za koliko transferirati dalje.

    Isto tako, na cijeloj ovoj temi, nitko ni ne spori da Dinamo generalno radi dobre izlazne transfere, ali neki ljudi jednostavno ne žele gledati katastrofalne ulazne transfere na koje se ti novci, slučajno ili namjerno, redovito potroše. Ako pogledaš Dinamove financije uvijek se potroši baš cijeli prihod tako da se u tom kontekstu ni ne veselim milji eura od ovog transfera jer dodane vrijednosti od tih novaca neće biti.
  • Morales7
    184

    Isto tako, na cijelu ovi temu, nitko ni ne spori da Dinamo generalno radi dobre izlazne transfere, ali neki ljudi jednostavno ne žele gledati katastrofalne ulazne transfere na koje se ti novci, slučajno ili namjerno, redovito potroše.

    Evo ovo potpisujem. Nitko nije ni komentirao užasno uloženih 2.6 milje eura za Belog koji je otpisan
  • Majki2111
    2.8k
    Majer velika želja Osijeka, potvrdio Alen Petrović za SN
  • De Oliveira
    1k
    Sto se odlazaka tice, svakako bih se rijesio Stojanovica koji je u Europi bio najslabija karika i doslovno nikoga nije mogao cuvati. Cak je i u HNL-u cesto imao velikih problema, a skup je. Na kraju krajeva, meni "komsije" ne bi igrali u Dinamu. Sto se Majera tice zao ce mi biti ako ode. Mislim da nije dobio pravu priliku. Po meni bolji igrac od Ivanuseca. S obzirom da zoki ne igra sa klasicnim krilima, pretpostavljam da ce krila prodati.
  • Krizy
    38.4k
    Kako ne igra s klasičnim krilima? Pjaca, Fernandes, Soudani... To što je sada u 2 utakmice igralo 30 klinaca ne znači da će igrati bez krila.
  • xavier
    11.4k
    Nitko više ne igra bez krila. Ok, jedino Kruno s 4-4-2 rombom.
  • Patrice Kwedi -25
    5
    Sto se odlazaka tice, svakako bih se rijesio Stojanovica koji je u Europi bio najslabija karika i doslovno nikoga nije mogao cuvati. Cak je i u HNL-u cesto imao velikih problema, a skup je. Na kraju krajeva, meni "komsije" ne bi igrali u Dinamu. Sto se Majera tice zao ce mi biti ako ode. Mislim da nije dobio pravu priliku. Po meni bolji igrac od Ivanuseca. S obzirom da zoki ne igra sa klasicnim krilima, pretpostavljam da ce krila prodati.Patrice Kwedi - 25

    ne slažem se. nemaš pojma.
  • De Oliveira
    1k

    Pa meni su Fernandes i Soudani napadaci. Nisu mi bas krila kao Orsic i Hajrovic.
  • Patrice Kwedi -25
    5
    Pa meni su Fernandes i Soudani napadaci. Nisu mi bas krila kao Orsic i Hajrovic.Patrice Kwedi - 25

    gluposti pišeš.
  • Krizy
    38.4k
    pojam "napadači" je jako širok, obuhvaća i krila i špice. Očito misliš da su špice a u njihovo vrijeme u Dinamu, tu poziciju su igrali Henriquez, Hodžić, Čop... Apsolutna su dva čista krila, ne moraš napadati sve koji ti pokušaju nešto objasniti..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions