• scooniepenn
    3.3k

    Uzeo si mi misao. Stari Livi je osigurao pet generacija, tako da bi se priblizio tim iznosima trebao bi zaradjivati kao Broz
  • gledatelj
    550
    samo malo to ljudi zna. Btw uvijek sam nekako mislio da nemam toliko brige ako Livi ode jer je Nevistić već tu, ali me Livi svaki put ponovo iznenadi kakva sve čuda skida.
  • vjeko1701
    8k
    Jup. Definitivni kraj velike generacije. Ostaje nam još Petko (nadam se). Ono kaj je krenulo protiv Hapoela, završilo je protiv AEK-a.
  • Dinaminjo
    930
    Imamo u svojim redovima 6 i 8, zove se Robert Ljubicic.
    Ima pluca, ima ubacivanje iz drugog plana.

    On naravno nije 6 kakav je Misic, ali Misic je jedan od rijetkih u svijetu nogometa. Ljubi kao alternativa Misicu na 6ici treba 8ica koja puno vise sudjeluje u kreaciji od npr Bulata, ali za podic energiju ekipe kada pada je odlican

    Kao 8ica nije plemenit razigravac, ali niti je Ademi pa je funkcioniralo.
  • San Lorenzo
    15.5k
    Tko hoće ići, nek ide odmah, Petković, Ivanušec...mi moramo napraviti kvalitetan remont ekipe za sljedećih 5,6 godina, novca ima, vremena ima.
  • deda
    32.6k
    Ide i Luka. Reset.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Znači cijelo ljeto znamo da odlaze nositelji, a mi ništa ne radimo. Uzima se 40 milijuna u par dana, a šalje se ponuda za Miereza :monkey:
    I onda se kaže da nas ne sabotiraju.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Znači da su ambicije jako nisko pale. Koji će motiv petko imat za potpisat novi ugovor.

    Naravno, da još uvijek sa par igrača mi možemo bit konkurentni u Europi ali nekako mi je teško povjerovati da se to može ponoviti dva puta u 6 godina.

    Zašto mi moramo toliko municiju dati ovim dušmanima koji plaću za mamicima.

    Neznam za vas, ali ja smatram da netko iz uprave bi trebao izaći u javnost sa smjerom u kojem oni vide dinamo.
  • Jaro
    7.3k
    Meni samo nije jasno zasto to nije odradjeno davno...
    Ganjao si LP? I to samo ulazak pa da bez cetvorke poskidas sve negativne rekorde ponovo. I to na ustrb cijele sezone.
    Sad nemas LP, nemas ni momcad. Ekipa koja je zavrsila proslu sezonu i maknes joj Sutala, Livakovica i Ivanuseca - nisam ziher da ce bit bolja od Osijeka/Rijeke... Da si zamjene doveo na pocetku - imas vremena ih uigrati, ovako sad panicno dovlacenje "pojacanja" i prinova - uigravanje pod ogromnim pritiskom ce potrajati do prosinca. Zamjenio si i trenera.
    S tim - ovo nije plod ovog prijelaznog roka - nego zadnje 3 sezone - nisi programirao potenvijalne zamjene za glavne igrace za koje svi znamo da ce kad tad otic... Jer Olma je "zamjenio" Majer, Majera Ivanusec.
    Sad moras minenjati 2, 3 ili 4 Olma - a nemas ni jednog Majera spremnog - aj Nevistica valjda - on je pak sezonu odgledao s klupe tak da je i to veliki upitnik...
  • Zagreb1992
    1.7k
    Ako je ovo istina neka odjebu svi od reda tko sjedi tamo ...Dan prije tekme protiv Sparte tebi odlazi i Livaković i Ivanušec..a nije da se za njih tek jučer počelo zanimati nego se to zna odavno već
  • Dinaminjo
    930
    Vise sam lud od svega ali vrti mi se stadion u glavi.

    Sto ako Vlada trazi od Dinama jamstva da ce osigurat kaj ja znam 50 milijuna za novi Maksimir..
  • Orc123
    7.9k
    Eto ja to govorim od 6mj...svi smo bili svijesni da oni ce ici a nitko nije maknuo s prstom...ja ne ocekujem nista u naredna 2 tjedna osim mazanja ociju....znaci zaradit cemo 55m eura plus ostali prihodi to ni moglo ic i do 80m eura nek mi netko veli dA nemremo uloziti 20mil eura! Zelimo mlade potentne igrace zasto se onda ne dovede igrac kojeg je i Maric spominjao Agoume iz Intera...cijena ga 5m eura!? Igrac za sadasnjost i Buducnost!
  • San Lorenzo
    15.5k
    Ide i Luka. Reset.deda

    Slobodno, široko mu polje, tri godine ga se trpilo, isporučio je jednu dobru polusezonu i glavom je u transferu od lipnja, osim Astane i Istre, nije odigrao ništa...od Oršića, Ademija, Livača...njega mi je daleko najmanje žao.
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Kako znas da je cijena 5 milijuna? I druga stvar, da se i dovelo neke igrace ranije, problem bi bio zasto se pusta reprezentativce prije kvalifikacija/ulaska u LP.

    I ne, Dinamo ne moze uloziti 20 milijuna u igrace, shvatite vec jednom.
  • marcio amoroso
    36.4k
    I ne, Dinamo ne moze uloziti 20 milijuna u igrace, shvatite vec jednom.IstinaZaDinamo

    Zbog čega točno ne može uložiti? Zabranjeno statuom, zakonom ili čime pa ne može? Ako ih ima naravno da ih može i smije potrošiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions