• gledatelj
    550
    sam si si odgovorio, ako ih ima, a nema ih.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ako se uprihodovalo 60, a nema 20 znači da se pokralo. Ja iskreno sumnjam da je to razlog ove sramote od prelaznog roka. Po meni je kombinacija neznanja, zbunjenosti i nepotrebne štedljivosti.
  • gledatelj
    550
    Ako misliš da je 60 sjelo odmah isti tren na račun onda nemam kaj dalje raspravljati.
  • Keyser Soze
    10k
    Livaković sutra putuje privatnim avionom za Istanbul.
  • marcio amoroso
    36.4k

    A ako ti misliš da nije ništa sjelo od prošlih prodaja i sezona u ovom periodu onda doista nemamo o čemu raspravljati. I ako misliš da se igrači koje mi dovodimo moraju platiti odmah, a za one koje prodajemo novac dobijamo u sljedećim godinama također nemamo šta raspravljati. Drago mi je da sam brzo shvatio s kime diskutiram.
  • Dinaminjo
    930


    Ajde procitaj financijski cijeli pa onda pricaj
  • marcio amoroso
    36.4k

    Financijski od ove godine nije izašao. Ja ću pričati kad ja hoću!
  • Dinaminjo
    930


    U onom proslom nema tvojim famoznih milijuna od proslih prodaja..
    Samo tolko, a ti pricaj sto zelis
  • Droljo
    8k
    Ma uložiti će nešto i dovesti neke dobre igrače. Pa nisu glupi i slijepi
  • Jaro
    7.3k
    Ako misliš da je 60 sjelo odmah isti tren na račun onda nemam kaj dalje raspravljati.gledatelj

    Pa ne mora se ni dati tih "20" odjednom. Ili Dinamo placa u kesu jednokratno a prodaje na rate?
  • marcio amoroso
    36.4k

    Čekaj. Pa onda sam sebe pobijaš. Prvo veliš da sigurno ne dobijemo 60 milijuna odjednom i da ih nemamo sada odmah, a onda kažeš da u financijskom izvještaju nema prihoda od transfera koji su odrađeni ranije.

    Znači odluči se.
    Dobijamo novac od transfera odjednom?
    Dobijamo novac od transfera u ratama?

    Kako mi plaćamo igrače?
    Vjerojatno onako kako nama stiže novac.
  • Nevo7
    778
    Ako je vjerovati flightradaru, Livi je upravo sletio u Carigrad
  • Orc123
    7.9k

    Ozbiljno? A prodati za 60 moze? Radi takvog opravdavanja zato nam i mogu raditi to sto nam rade! Tj. Ne rade nista...
  • Jaro
    7.3k
    Pa nisu glupi i slijepiDroljo

    Pa sad... Tko uopce donosi odluke? I koje su im reference?
    Znamo za Vlatkicu - ona dobro dostavlja u inozemstvo.
    Ona 2 - nitko ne zna nis ni kaj rade ni od kud su ni kako zavrsili tu gdje jesu - realno, neciji trbuhozborci (vjerojatno onog kluba savjetnika Mumije).
    Fino su postavili Simica i dopustili Biscana da sluze kao krpa dok oni odradjuju sto vec odradjuju.
    Jedina poznata kvaliteta svih njih je - kimali su glavom dok je Govno drmalo klubom...
  • flexXy
    2.3k
    Ne kuzim ovu pljuvacinu sad po Ivanusecu i Liviju jer su eto otisli u Tursku i Nizozemsku. Decki su profesionalci koji zele napredovat u karijeri i odabrali su u ovom trenutku bolji sportski projekt od Dinama di im je to moguce. Mi kao klub i navijaci i dalje zivimo u onoj utakmici sa Tottenhamom i mislimo da smo taj kalibar kluba. Treba nam malo realnosti da sagledamo sta smo od tad napravili, a to je jedno veliko NISTA. Sportska politika u zadnje 2 godine je bila nepostojeca, bacalo se pare na igrace koji nisu pojacanja i sportski sektor kluba je egzistirao na dobrim igrama kicme nase najbolje generacije u novije vrijeme. Nisu ni igraci poput Ademija i Livija budale pa da nisu vidili u kojem to smjeru ide i kolko su preplacivali neke igrace koji im ne mogu kopacke nosit. Da se radilo kako spada na ojacavanju momcadi i ulaganju u buducnost u zadnje 2 godine ja sam siguran da nebi tako lako otisli iz kluba kao sto su sad. Godine nerada su dosle na naplatu, na nasu nesrecu nas je i ta karma poklopila sa najtezim zdrijebom koji smo do sad imali u Europi i sve se poklopilo. Na kraju je potrosen i Biscan kojem svaka cast sto je dosao u najteze vrijeme kluba borit se s vjetrenjacama. Velik je posao na upravi, nadam se da postoji neka vizija sto zelimo kroz 1,3 i 5 godina da nam se ne dogadaju vise ovakvi raspadi. Vjerujem da Simic ima ideju sto zeli, nadam se da ce i ostatak uprave to uvazit jer je jedini covjek iz sporta koji se poznaje u materiju u tom sazivu. Ni za ovo ljeto jos nista nije gotovo iako jako kasnimo sa slaganjem sastava, imamo vremena do 8.9 da se kompletiramo i krenemo se vracat u borbu za naslov.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions