• Rex Ramae
    2.7k
    Drmića prodati u TurskuAli

    Kome? Onima koji ga mogu platiti ne treba, onima koji ne mogu bi možda i trebao ali pretpostavljam da ne mogu platiti.
  • scooniepenn
    2.3k

    Jesi li ti igdje vidio da je Petko zainteresiran ići tamo. Ja sam recimo dok se nisam oženio bio zainteresiran za Heidi Klum u primeu, ali je ispalo da ona nije za mene i što možemo. Tako je otprilike i sa Trabzonom i Petkom. Njemu se ionako ne mijenja okruženje, a onda će zasigurno otići 2.500 km od Zagreba.
  • Neki tip
    19.6k
    Drmića prodati u Tursku, uzeti cca 500-70Ok i na taj način njegovu plaću gurnuti Petku za novi ugovor i još možemo platiti i Freya , a za klub bolje rješenje.
    A i za njega, jer bolje da igra neg sjedi na klupi
    Ali

    1. Prodati Emrelija, Drmića i Štefulja za ukupnu odštetu od 3.5 milijuna eura nekom saudijskom klubu.

    2. Dogovoriti se s njihovim menadžerima da Drmićeva plaća bude preuzeta i povišena za 30% kako bi pristao, a drugoj dvojici 100% viša plaća, jer Saudijcima to nije ništa, a ovi bi tako pristali na selidbu.

    3. Time se smo oslobodili viška igrača i posebno Drmićeve plaće.

    4. Ukupna ušteda + zarada je cca 5.5 milijuna eura, a za tu lovu dovedemo jedno brzo lijevo krilo koje puno zabija i asistira, ako ode Ivanušec, a njegovu odštetu onda ne moramo ni dirati, jer smo zaradili na ovoj trojici!

    5. Sve staviti na crveno u kasinu i uz malo sreće uduplati ulog! Ako dobijemo 10 milja za Ivanušeca, a lijevo krilo smo pokrili po ovom gore receptu koji sam s vama podijelio, to je dakle 20 milijuna eura!! Tko ne riskira, ne profitira!
  • scooniepenn
    2.3k

    Vidim ovdje se potcjenjuje Freya u najmanju ruku kao da je čovjek zadnjih sezona igrao u 2. slovenskoj ligi, a ne u Belgiji koja je poprilićno bolja liga od HNL-a. Dakle, taj isti Frey je u 2 i pol sezone u Belgiji u 80 utakmica (73 minute u prosjeku) zabio 43 gola što je brutalna statistika. Ova zadnja polusezona u Schalkeu meni ne umanjuje njegovu vrijednost jer su ovi bili kriminal i praktički su se stalno branili pa nije ni čudo da nije mogao doći do izražaja. U najboljim je godinama i po meni značajan upgrade u odnosu na Drmića, Topića i Kulenovića. On i Petko bi bez problema podijelili minutažu pa ako Petko odluči ne produžiti ugovor (nadam se da se to neće dogoditi) na kraju sezone nam ostane Frey.
  • Ali
    2k

    Ti se malo spadaš sa mojim prijedlogom. :wink:
    Ali evo svi ovi kaj su već nekoliko puta objavili da bi petka u turski za 30% cijene im damo drmica.
    Još ima malo zapakiramo paket sa "petko ne voli trčati i trenirati" a sa druge strane drmic je bio u engleskoj, zatim je u hnl bio prvi strijelac ili dijelio prvo mjesto strijelaca tak nekako... a kao visnja na
    šlag im pustimo glazbene uratke dj drmatore , ak ih to ne slomi neznam kaj bi
  • Facke
    2.7k
    Ha pri Drmicu se ponavlja isti problem ko na pocetku negve karijere. Secam se kad je u Nurnbergu zabijal ko na trake. Otisel je dalje i dosta duge nije odigral za nis. Sve do Rijeke. Tu je odigral dobru sezonu i to je to. Dosel knami u Dinamo i eto ti opet, od Drmica ni D.
  • blue heart 72
    1.5k
    Ne, ne podcjenjum Freya, nego samo iznosim svoje mišljenje. Iskreno, nisam ga pratio zadnje vrijeme, ali ga pamtim iz vremena dok je igrao u Švici. Jednostavno nije mi nikada legao, iako je bio ljubimac navijača u YB-u. Ako dođe, vjeruj mi nitko sretniji od mene, ako se ispostavi da sam skroz promašio u njegovoj procjeni
  • Maximo
    332
    Treba nać live stream pregovora sa Šikićem danas
  • mali M
    4.1k
    Treba nać live stream pregovora sa Šikićem danasMaximo

    idemo im pod prozore skandirati: o gazda Šikiću, prodaj nam Kaču, i malog Stojketa, za bolju plaću!!
  • Facke
    2.7k
    A isto i te price oko maluga Stojkovica u Hajduk su glupost. Scim da oni njega platiju? Dej se zapitajte male kak se Hajduk zadnjih par let financira?! Ne igraju eurospke skupine otkad se isusov magarec rodil a dovode igrace kojima treba dobar ugovor dati. Onda vidis scene kak njihov Luksa sjedi u Parizu s oni seiki i prodaje im dete od 16 godina. Dete ljudi moji. Maluga Vuskovica se nis ne pita. On mora iti. Zbog novca. A da mali nije na razine niti igrati HNLa sme vidli. Puno toga mu fali. Pa vam ja eto velim te price oko Hajduka su glupost. Am bi Luksa moral na Reiffeisen po kredite da ga dopelja.
  • Armagedon13
    958
    Babo otvara šlajbok
  • Facke
    2.7k


    Fiorentina nema te novce. Mozda uz neku kombinaciju da ponude 15 miljona + Brekalo. Al na to nikad nebi pristal.
  • Str1nger Bell
    859
    UNAI VENCEDOR (22), veznjak Athletic Bilbaa, želja je prvaka Hrvatske, pišu baskijski mediji koji prate najpoznatiji tamošnji klub. Vencedor je do proljeća prošle godine bio član mlade reprezentacije Španjolske, za koju je igrao osam puta. Iz nje je ispao kada je prestao biti član prve postave Athletica.

    Za seniorsku momčad kluba iz Bilbaa nastupio je 82 puta otkako je joj je priključen prije tri godine. Bio je standardan do prošle sezone, kada je nastupio samo 11 puta te nijednom u početnom sastavu. Usprkos tome, sjajno kotira na tržištu. Transfermarkt mu vrijednost procjenjuje na 9 milijuna eura, a Baski pišu da ga, osim Dinama, žele Mallorca i Granada.
  • Ivdzo11
    3.4k
    ide amrabat u united 30+ milja vjejr, ide Igor u Brighton za 17-22 mil.... Tako da
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions