• Dinaminjo
    610
    Prodavac uvijek govori istinu i samo istinu
  • Captain America
    15.2k
    O tekličkinom potpisu ovisi dolazak Freya, struka je dala blagoslov. Mogli bi ovaj tjedan svaki dan rješit jedno predstavljanje :cool: Pozdrav marketingu, konačno će nešto radit.
  • Patak
    2.6k
    Gledam tog Freya, bio je u Fenerbahceu, nakon godine dana su ga počeli posuđivati, onda su ga prodali Antwerpenu koji ga je isto posudio Shalkeu nakon dvije godine. U Antwerpenu je imao dobru statistiku golova, asistencija baš i ne, a u Shalkeu nije cijelu sezonu gol zabio. Nigdje se nije zadržao, ne znam koliko će nam on pomoći, moguće je da je npr. Kulenović bolji od njega.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Veli sikic da je za stojkovica u vrlo ozbiljno igri i hajdukbbb medimurje

    S čim? S ovim što šikić traži po medijima morali bi nekoliko puta probiti svoju rekordnu plaćenu odštetu...a prodali nisu nikoga. Šta su alkemičari pa stvaraju zlato iz šarafa pomoću kamena mudraca?
  • Sljeme
    2k
    Šta su alkemičari pa stvaraju zlato iz šarafa pomoću kamena mudraca?db-izbjeglica

    Nisu alkemičari nego praonica love određnih biznismena. Dok su njihovi na vlasti to bude prolazilo.
  • Captain America
    15.2k
    Stojke je Šikuću napravio medvjeđu uslugu prošlotjednim intervjuima i ovo je sad loš pokušaj damage controla. Stojke hoće samo Dinamo, ima kratak ugovor, Šiki hitno treba lova. Sve je jasno.
  • superhik
    10.6k
    Ovo s Hajdukom je mazanje oči i dizanje cijene. Od Dinama bi 3M odmah, ali za Hajduk bi pristali na posudbu pošto ovi nema šanse da iskeširaju toliko love
  • Beowulf112
    301
    Ma frey ima i katastrofa statistiku...bolje da Šimić nagovori svog sina..mozda bi se dalo nesto sada dogovoriti....kupujmo malo Hrvatsko..ipak smo mi 2. i 3. reprezentacija svijeta sa zadnja dva svjetska i finalisti lige nacija...dobro je imat strance ali mislim da moramo voditi racuna i da smo odskacna daska za nasu reprezentaciju.Roko vrijeme je.
  • vjeko1701
    6.1k
    Šimić nagovori svog sinaBeowulf112

    Daj zamisli kako bi se novinarski strvinari obrušili na sve kada bi Šimić doveo u Dinamo sina. Pa za svaku minutu na terenu koju ne bi bio perfektan bi se našlo 10ak članaka koji bi svašta insinuirali. Pritisak na malom bi također bio neizdrživ. U nekim drugim vremenima, budućim, boljim, možda...ovako, jednostavno previše bi bili jedan drugom uteg u klubu iako bi ja rado vidio Roka.

    Frey ako dolazi za navedene novce da bude nekoliko puta jeftiniji Drmić, nemam niš protiv.
  • Mr Anderson
    6k
    Ne vidim poantu u dovođenju Freya. Osim ako Petković ipak odlazi jer ne vjerujem da se možemo riješiti Drmića.
  • blue heart 72
    1.5k
    mislim da Roko nema kvalitetu za Dinamo. Po meni on je samo malo bolji Kulenović, ništa više. Ovako se čeka svaki krivi korak Darija, izmišlja i tamo gdje ga nema. Sada zamislimo da dovede sina u Dinamo i onda se ispostavi da to nije to.
  • Olmic
    3.1k
    frey je zvijer samo nije crn da budu svi ljudi nabrijani
  • Bosskovitz
    8.5k


    Doduše, trenutno u idealnih prvih 11 imamo dva stranca: Mihu i Ristovskog. Mislim da je to rekordna broj domaćih igrača m ne samo za LP nego i EL/KL, netko je čak prenio s AEK-ovog foruma da su oni to spominjali. Ako Kaneko izbaci Špikića, to će biti tek tri, tako da smo i dalje prilicno okej.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions