• mali M
    4.1k
    ostavit ovak kak je, Drmica ili Topica koristit protiv Rudesa, Belupa i ostalih "manjih" klubovaSchpatz

    i onda se Petko ozljedi, a mi gledamo u Drmu i Topića... odličan scenarij.. to smo i do sada imali Schpatz.. prvu momčad i molitvu da nitko ne dobi karton ili ozljedu jer nemamo adekvatne zamjene..
  • Laugreano
    1.7k
    Mislim da je Frey tip igraca bas kakav Biscan zeli. Iako nije nešto brz, radi odlicno presing. Agresivan, je, jak, izdrzljiv i dobro se postavlja. Ovo je napisao jedan navijaci Shalkea.
    "And he is, he is not a better striker than Terodde or maybe not even more skilled, but his pressure Work is amazing and contagious. He is being one of the most important part of this system!"
  • vjeko1701
    6.1k
    Petko - Frey - Emreli (s tim da Emreli može i na krila ako bi baš bilo potrebno) bi po meni bili upgrade u odnosu na Petko - Drmić - Topić s kraja prošle sezone. Ne smatram Drmića lošim ali se jednostavno ne uklapa u našu igru a Topić je prezelen i prvo treba godinu do dvije kaljenja prije nego vidimo dal ima kvalitetu za nas.
  • Sajla
    4.2k

    da, ovo bi bila izvrsna kombinacija, samo je pitanje kako rasporediti minute jer ne vjerujem da Frey ima namjeru sjediti na klupi kao Drmić, a i Emreliju je već toga dosta.
  • vjeko1701
    6.1k
    Europa, HNL, kup. Još ako je Petko pod blokadama, siguran sam da ne ne bi imao ništa protiv da ga se češće štedi u HNL-u. Možda i ponekad igra sa dvije špice protiv donjeg doma HNL-a. Mislim da bi se pametno mogla rasporediti minutaža ako bi svi pokazali da ju zaslužuju.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Cak bi mi i progutali tog Drmica da ne nosi toliku placi, sve nas skupa .ebe taj uteg. Da je on 300-400k ok rotacija i bok
  • vjeko1701
    6.1k
    Ma on je u Rijeci pokazao da može biti ubojit u HNL-u, al jednostavno u drugačijem kontekstu igre. U nekoj drugoj eri gdje smo imali pratkički zasebne HNL i europa momčadi, možda bi dao puno više...ovako samo tu i tamo izolirani potez.
  • Patak
    2.6k
    Da, pogledao sam i ja kaj su pisali na Shalkeovom forumu o Freyu, imali su velika očekivanja od njega. A inače Zona je akademska sredina za taj forum. Zapeo mi je i jedan komentar: Igrači nisu kao staro vino, više kao stare čarape - ne napreduju s godinama. :-)
  • Schpatz
    396


    Da... Okej, tu se slazem s tobom.

    Ali eto, kaj cemo sad?

    Uvijek ce bit nezadovoljnih. To je fakt. Ukratko: imamo ljude koji su misljenja da nam napadac ne treba i da ga trenutno ne mozemo platit ako se nekog od napadaca ne rijesimo, imamo misljenja da nam treba napadac bez obzira rijesimo li se nekog od napadaca ili ne jer trenutno nemamo dostojnu zamjenu za Petkovica. I sad treba nac rjesenje koje bi zadovoljilo sve strane... Moguce? Ili ipak ne?
  • Joey Barton
    255
    Golmani: Livi, Nevistic, Zagi
    Lijevi bočni: Ukrajinac, Ljubo, (Perković), Bočkaj
    Stoperi: Perić, Šutalo J., Boško, Francuz, Perković, (Rile)
    Desni bočni: Rile, Moha
    Šestice/osmice: Mišić, Ljubo, Bulat, Sučić, Alžirac(?)
    Lijevo krilo: Ivanušec, Marin, Rukavina,(Špikić, Bočkaj)
    Desno krilo: Špikić, Japanac, Menalo, Emreli, (Topic)
    Desetka: Baturina, (Petko, Ivanusec, Emreli)
    Napad: Petko, Drmic, Topic, (Emreli, Menalo)

    Trenutni roster, u zagrade sam postavljao igrače koji mogu pokriti navedene pozicije ali su im druge pozicije primarnije. Jedino Ljubu nisam ubacivao u zagrade jer nam je univerzalan.

    Pored ovih što treniraju odvojeno, riješio bi se još Drmića (jak ugovor, bezvoljnost), Emrelija (ne moramo jedino ako pristaje biti igrač u rotaciji), Rukavina i Topić (posudba Slovenija ili HNL tipa Gorica), te Bočkaj posudba ako dolazi Stojkovic i dovesti još drugog napadača za rotaciju (ako ode Drmic).
  • mali M
    4.1k
    pa moguće je kako ne, riješit se Drme po mogućnosti i Kulenovića i imat Petka, Emrelija i Freya.. dobro veli bilo bi dovoljno utakmica za svu trojicu dok igramo na 3 polja
  • Schpatz
    396

    Sad dolazimo isto do te problematike koju vecina tu i pise. Drmica nitko ne zeli, previsok ugovor za takvog igraca, on ne zeli otic jer mu ovak nis ne fali, netko je cak spomenuo da je otvorio nekakvu firmu s nekretninama u ZG ili zena mu, tak nekaj.

    Kaj ak ga se sad trenutno nemremo rijesit? Ako dode Frey, Drmic je definitivno otpisan. Jedna od opcija bi bila, ako je Dinamo u mogucnosti to napravit, Drmica skroz onda otpisat, probat dovest Freya i poslat Drmica na tribine dok mu ne istekne ugovor.

    Za Kulenovica vjerujem da ce se nac netko tko bi ga htio uzet. Mlad je, samo i on mora smanjit vjerojatno svoje apetite za placom.

    Petkovic, Emreli, Frey zvuci puno bolje nego ovo kaj trenutno imamo. To svakako.

    Pitanje je samo kaj s Drmicem, prije svega? I mozemo li si prisutit uz Drmica jos Freya?

    Ako uspiju do kraja prijelaznog roka negdje Drmica i Kulenovica uvalit, onda ovoj Upravi ogroman respekt.
  • Armagedon13
    958
    Emreli ima ponude
  • vjeko1701
    6.1k
    Nije se pisalo da ima i Drmić?
  • Ali
    2k
    Drmića prodati u Tursku, uzeti cca 500-70Ok i na taj način njegovu plaću gurnuti Petku za novi ugovor i još možemo platiti i Freya , a za klub bolje rješenje.
    A i za njega, jer bolje da igra neg sjedi na klupi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions