• Hrc-Vg
    269
    Ja imam osjećaj da Petko fakat ide u Tursku nakon Astane...Predugo se taj trač vuče...
  • masacusec
    3.2k
    Ne igra frajer u kontinuitetu. Kak da dođe do izražaja?? Vječito se od njega forsira da bude Joker s klupe , međutim on nije taj tip. Njemu treba kontinuirana igra da eksplodira!
  • Captain America
    15.3k
    Ja imam osjećaj da Petko fakat ide u Tursku nakon Astane...Predugo se taj trač vuče...Hrc-Vg

    Trabzonspor nije odustao, al ne misle platit kolko Dinamo traži, a Dinamo neće sigurno popustit s odštetnim zahtjevom.
  • Orc123
    6.1k

    A pored koga da igra? Petkov utjecaj na ekipu je nemjerljiv i ne bi 100 drmica mijenjao za jednog petka. . . Preskupa rezerva u svakom slucaju.
    frey je dobar napadac i ima kvalitete, respektabilan CV i sjecam ga se iz Fenera peotiv nas, ali ako ostaje Petko, a nadam se da ostaje onda nama bi trebao mozda malo drugaciji tip igraca....neki agilni i agresivni napadac, ali vjerujem da ce nasi najbolje procijeniti sto nam treba.
  • diebalo77
    174
    I kad je Petko bio ozlijeđen Drmić se nije iskazao previše je toga promašivao
  • Mr Anderson
    6k

    Mislim da Trabzon sad mora tražiti zamjenu za Oršića i teško da će išta platiti za Petkovića. Možemo i Menala ponuditi.
  • Nino Bule
    12.1k
    Ja imam osjećaj da Petko fakat ide u Tursku nakon Astane...Predugo se taj trač vuče...Hrc-Vg

    Valjda ako se predugo vuče znaci da je manja vjerojatnost da ce se dogodit, ako netko 5 tjedana pokusava dovest igraca i ne moze se dogovorit ni s klubom ni igracem onda je to ili šuplja prica od pocetka ili propala prica
  • blue heart 72
    1.5k
    ma ne radi se o tom golu protiv Bodea, nego jednostavno koje alternative mi imamo ako nam se recimo Petko ozlijedi? I ja mislim da trebamo bolje rješenje od Drme, a to u klubu trenutno nemamo. I zbog čega bi mi trebali svima poklanjati igrače gratis? Tko je nama ikada dao nekog igrača na poklon? I meni ide Drma na onu stvar sa, mlataranjem ruku, fizička sprema bi mu trebala biti puno bolja, ali mi trenutno imamo to što imamo na toj poziciji. Također mislim da nam eventualni dolazak Freya ne bi bitno popravio situaciju
  • mali M
    4.1k
    ma Drmo je okej igrač (bar bio), ali ja neznam kad su se tada dovodili igrači da se nije vodila briga o tome kakav je to uopće igrač i da li uklapa u naš način igre... Drmo se jednostavno ne uklapa.. možda bi u Rijeci i dalje trpao, možda u Osijeku, ali u Dinamu jednostavno ne igra na način koji Dinamo traži i zato imamo kaj imamo.. treba pametnije kupovati, ako je Frey presing napadač i ima tehniku kakvu takvu to nam je sto puta potrebnije od Drmića..
  • Mr Anderson
    6k

    Jeli ti treba crtati? Otkud ćeš plaćati sve te napadače ako nijednog ne prodaš? S čavlima? Frey je dobar igrač, ali ima smisla ako dvojicu prodaš.
  • marcio amoroso
    34k
    Frey može samo doći ako odlaze Petko ili Drmić. Nema ni logike držati četiri skupa napadača pod ugovorom ako igra jedan.

    Za LP su trenutno prijavljeni Petković, Drmić, Emreli i Barišić. Ne bi me iznenadilo da na kraju prelaznog roka tu bude jedan od ove četvorice. Možda maks dva.
  • dinon7
    560
    Ja sam poprilično uvjeren kako Emreli svoju priliku ovdje neće dočekati.
    I da traže klub koji će ga otkupiti
  • BornaPŽ1986
    1k
    Veli sikic da je za stojkovica u vrlo ozbiljno igri i hajdukbbb medimurje

    Ja mislim da je jasno da nista od toga, doduse sve sta sam rekao i predvidio na forumu sam promasio ali i sam igrac se izjasnio
  • emilperska
    4.4k
    Sad kad smo rijesili goruce pozicije, sljedeci korak bi trebao biti
    1. Novi ugovor Petku
    2. Stojkovic
    3. Rjesavanje Drmica u najmanje stetnoj kombi i dovodenje Petkove zamjene/rotacije. Topic moze biti treca spica, ionak igramo s jednom.
    4. Rjesavanje Livijevog statusa sto prije i ovisno o ishodu tog vidjeti sto s Nevisticem. Drugu godinu zaredom nemre bit zavezan na klupu, ali ja ipak mislim da Livi odlazi
    5. U klubu su i dalje Stefulj, Bockaj, Emreli, Kulenovic koji ne pridonose nicemu, a kostaju. Sto prije van s njima.
    6. Ako dolaze ovaj 1 ili 2 iz Lokse, netko ili vise njih od: Bulat, Krzalic, Marin, Menalo, Spikic je visak
  • Olmic
    3.2k


    Za Krizyevu statistiku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions