• criticus
    1.6k


    Super kutak za slikanje. Više otpadnog betona nego na gradilištu.
  • vjeko1701
    6.3k
    Možda udica za neke moguće japanske investitore u stadion xD
  • Mr Anderson
    6k

    Ma nek je zvijer, ali mi imamo tri napadača plus jednog koji je još uvijek na plaći, a otpisan je. Gdje se tu još uklapa i Frey. Plaćati pet napadača, a igramo s jednim. Treba malo i ekonomski razmišljati.
  • Schpatz
    421


    Ona rupa Joao Cancelo isto nemre nac klub. Svi ga vracaju, nitko ga ne zeli, City ga se rijesava… Dobro da ga Dinamo ipak nemre platit, pitanje je jel bolji od Ljubicica…
  • vjeko1701
    6.3k
    Frey ima smisla ako je Drmić 100% out. A iskreno ja bi zadržao Kuleta da bude sa Freyon rezerva i poslao mlade na kaljenje.
  • Olmic
    3.2k
    Sad ce me opet napast, ali Drmic nije vise igrac ni za Dubravu.. rade bi raskinuo ugovor s njim nego ga vise gledao u klubu. Kad vec dijelimo igrace drugim klubovima mozemo i njega
  • OsamŠest
    2.7k
    Drmića bi ostavio da pušta pjesme nakon golova.
  • Ivanmtk
    858
    Tsubasa je tu
  • Orc123
    6.1k
    Kaneko mi jedan od drazih potpisa. Treba pohvaliti i Simica. Kako nekad treba i kritizirati tako treba i pohvaliti.
    Dobar posao za sad. Od samuraja ocekujem puno, ali bas puno.
  • Schpatz
    421
    Fascinantno opet… Znaci, do prije ca tjedan dana, prvo je bilo kukanje kak nemamo zamjenu za Petkovica. Topic nije potencijal za Dinamo, nemre uc u duel, odnese ga „vjetar“ itd itd
    Kad ude Drmic, redovito je opet kukanje da ga se treba rijesit, da ima staklena koljena, da nis ne pokazuje itd itd

    I sad se opet prica o tome da ce doci jos jedan napadac i sad odjednom „kaj ce nam on“.

    Sva sreca pa takvi ne rade u klubu. Malo nam treba. Pa nam 5 dana kasnije ipak ne treba. Pa kad se opet Petkovica zamijeni i zamjena nis ne pokaze pokaze, onda idemo opet pisat tu kak Uprava i Biscan nisu vidjeli da nam treba napadac pa ajmo sve ispocetka…

    Tko malo prati ovu temu, shvati koliko je neki put bas besmislena i koliko promjena misljenja (cast izuzecima) zbilja ima…
  • Captain America
    15.3k
    Drmić svojim ponašanjem šalje signal da je gotov s ozbiljnim nogometom. Cilj je bilo u Rijeci nabit statistiku i nadat se da će ga pokupit neke naivčine za zadnji veliki ugovor. Tu je još Topić o kojem smo svi sve napisali, Kule koji nije bio standardan u Loxi i Emreli kojeg već drugi trener ne šmeka (ipak je pod Kopićem bio kratko i još se ozlijedio pa ga ne računam kao trećeg). Očito je s Emrelijem kao i s Tolićem u njemu problem, a ne u trenerima.

    Čeka nas možda do proljeća tempo 2 utakmice tjedno uz reprezentativne obveze o ostat na jednom napadaču u ipak ozbiljnijem HNLu i eurokupu je suludo. Znaju i Šimić i Bišćan zašto traže pojačanje u napadu. Frey ako dođe će ispast jedno od jeftinijih prinova zadnjih godina s jednim od najozbiljnijih CVa. Za zadnjih 20ak minuta eurokupa i Rudeš, Loxu, Istru, Varaždin, Goricu i Slaven je sigurno okej opcija.
  • blue heart 72
    1.5k
    zbog čega napasti? Ali nismo opet ni Samaritanci da samo poklanjamo. Po meni Drma također nije pružio ono što smo svi očekivali, ali opet nije ni takav promašaj kako se proba prikazati. Trebamo li bolju špicu? Da, definitivno. Tako dugo dok ne dovedemo bolju špicu, neka tu Drme. Tko zna možda ga i Kaneko malo oživi sa svojim centaršutima. Istini za volji ni stil koji igramo mu ne ide na ruku
  • Olmic
    3.2k
    redovno kad spomenes drmica na forumu javi se ljudi da nas je spasio sa golom protiv bodea prosle godine…zivi na staroj slavi duze nego kaj Joza Manolic ima godina
  • xyz
    840
    Radije bih nekog brzog napadača koji traži dubinu i igra presing nego Freya koji je teretan.
  • Orc123
    6.1k
    Nemam nista protiv Drme ali, on zadnjih pola godine izgleda ko veteran. . .jel se stedi ili ne moze ja ne znam. On ima nos za gol, ima realizaciju ali on je trenutno sporiji puno i od Petka, ne radi za momcad, ne sudjeluje u kreaciji ko Petko, nije jak u duelu....ne vidim ni jedan razlog da bi ostao i da ga nastavimo placati preko milju eura jos ovu godinu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions