• The Undertaker
    4.5k
    Dosta ljudi je mislilo da su i Oršić i Petković promašaji kad ih se dovodilo. Nemojte sada da vadimo history. Tko zna kakvi se tu računi prebijaju...
  • Neki tip
    19.6k
    I dalje, nakon svega, ljudi zbrajaju milijune od transfera. Nema tu spasa.Tradicija bunta

    Davorin Olivari styleMali Zeus

    Budući da sam ja koji post gore "zbrajao" pretpostavljam da se na mene referirate. Međutim, tema je transferi pa transfer i komentiram. Dio transfera je neizbježno i iznos za koji je neki igrač prodan. Niti se "poslu" veselim niti ga hvalim niti imam išta od njega. Niti mislim da smo to "mi dobili", niti mi je stalo do toga da igrači idu za "dobre nofce". Stalo mi je do uspjeha Dinama. Naravno, kada igrači du, a idu i ići će oni poput Olma, bolje je da idu za više nego za manje. Alanfordovski receno. Pod uvjetom i s nadom da će klub imati koristi od toga. Da bih volio da oni koji vrijede zauvijek igraju za Dinamo, pa naravno da bih.

    Ali jesam svjestan u kojoj godini živim, za koji klub navijam (tako bi mi bilo i da navijam za Spartu, Benficu ili Rapid) i što nogomet jest osim što je sport i zabava pa i ljubav na neki način.

    Time što ja neću napraviti osnovnoškolske racunske operacije u svrhu banalnog komentiranja tijekom pauze na poslu, baš ništa veliko ni važno se neće dogoditi za spas nogometa i Dinama.

    Smetalo vam je sto sam na navijackoj temi napisao neku bezvezariju tipa "idem doma, ipak stizem na tekmu, veselim se" (parafraziram).

    Ok, postujem da to nije mjesto, tamo idu samo upute i velike misli. Maknuo sam se. Izbrisao post i nikad vise nista ondje ne napisao. Sve 5.

    Ali da me netko tu uspoređuje s Olivarijem zbog bezazlenog i svakako ne promotorskog komentiranja iznosa transfera na temi transfera!?

    Promašili ste metu, debelo. I krivu odabrali.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Nisam te uspoređivao s Olivarijem i žao mi je da si se našao prozvanim jer nisi trebao. Bila je nedužna šala.

    Ja samo gledam iz kuta da me nije briga za koliko je prodan jer je previše puta bilo važno za koliko je neki igrač bio prodan i praktički su se tome ljudi veselili kao da je to ne znam kakav uspjeh. Naravno da je bolje da netko ide za više ali s dr strane svjedoci smo gdje je ta lova sve odlazila i još uvijek odlazi. Zato sam oguglao na te priče o iznosima pa sam možda nezgodno reagirao na prvu.
  • Markelo
    2.5k
    Dosao iz lige dosta slabije od nase. Tamo nije briljirao, cak su Legijini navijaci bili odusevljeni kad su culi da odlazi i za koju cijenu. Platili ga 2 milje eura i koliko sam shvatio jos neki procenat od prodaje ide Legiji. Uglavnom, kao sto je netko vec napisao vidjet cemo, mozda postane vrhunsko pojacanje pa moj komentar bude kandidat za shit of the day :lol: Iskreno ne bi mi previse ni smetalo
  • marcio amoroso
    33.8k
    Meni osobno također smeta generaliziranje i moraliziranje. Pa mi se zalažemo za demokraciju i za 1 član= 1 glas.
    Prestanimo sa podjelama i prozivanjima. Kad se forum otvorio rekli smo otvoreno da mamicevci i tovari nisu dobrodošli i da će biti uklonjeni brzinski.
    Svi mi ostali dijelimo istu ljubav.
    Ne možemo biti svi isti i djeliti u svemu isto mišljenje. Forum i jeste tu da se raspravlja.
    I prestanite se igrati profesora hrvatskog.
    Možda je netko odrastao u nekoj drugoj državi i ne zna gdje ide točka ili zarez ali zato ima 4 fakulteta, a i da ima 4 osnovne dobrodošao je jer voli našu svetinju.
  • Neki tip
    19.6k
    Nisam te uspoređivao s Olivarijem i žao mi je da si se našao prozvanim jer nisi trebao.Mali Zeus

    Usporedbu si napisao par postova ispod mojeg pri čemu u tih par postova između mog i tvog iznos nije komentiran pa sam donio po mom sudu logičan zaključak - da se komentar odnosi na mene.

    Ponavljanjem da me nije briga za iznose ili pravovjernim dokazivanjem da mi je "važno samo kako igrač igra u Dinamu" (ne citiram tebe), ne rješava se baš ništa, nikakav ispravan mentalitet i nikakva ljubav prema Dinamu ne dokazuje. Ovo je forum. Na forumu ima milijun tema i podtema, važnijih i posve nevažnih. Nije sve sudba, usud, bitak i trebanje, nije sve ontologija i borba. Niti svaki post treba biti odraz dubokog kontempliranja i plod otpora pisanom rječju. Neki su ovdje u misijama, neki se zajebavaju i/ili zabavljaju, neki nemaju pametnijeg posla, neki su potražili i našli relativno malenu i valjda slobodnu zajednicu ljudi koje Dinamo (još) zanima pa komentiraju na razne načine razne pizdarije.

    Kada sam napisao nekoliko kartica teksta o pitanjima identiteta, tema je umrla za 2 dana (što su neki možda i ispravno protumačili prevelikom sličnošću s temom ljubavi prema Dinamu).

    Kada sam na temi transfera zbrojio 2 i pol brojke čisto da se vidi je li to približno onome o čemu se laprda valjda godinu dana, eto žalopojki i kukanja nad izgubljenom nadom u boljeg Dinamovog navijača.
  • Mali Zeus
    10.5k
    komentar se nije odnosio na tebe. Što se tiče ostalog, slažem se.
    To je forum, nekog veseli zbrajanje transfera, nekog ne, nekog nešto sasvim četvrto.
    Isto tak nije bilo nikakvih žalopojki i kukanja. Kako sam i rekao, dobijem fraze kad vidim iznose, valjda mi je to posljedica čitanja SN-a i drugih režimskih novinara, među ostalim. Nema veze s tobom niti ikim drugim niti mislim da tako tražim boljeg dinamovog navijača ili išta slično.
  • Neki tip
    19.6k
    moj komentar je podrazumijevao i odgovor Tradiciji bunta, kojeg sam također citirao, ne referiram se isključivo na tvoj komentar. :)
  • Mali Zeus
    10.5k
    onda sam ja pokrio samo svoj dio. :smile: :up:
  • Eduardo
    18.1k
    Daniju navodno 3M€ godišnje + bonusi.
  • Papastrumf
    10.6k

    Jedno je kad je netko iz dijaspore pa napiše krivo neku riječ, a sasvim druga stvar jer kad netko napiše karticu teksta bez točke i zareza. To se ne da čitati.
  • Bosna86
    11.6k
    Puno si ljudi daje pravo da prisvaja Dinamo jer eto oni kuže pricu, a svi drugi ne. Dinamo je moj isto onoliko koliko je i neke xy osobe s čim se ja stavovima možda ne slažem. Ne postoji način da bi se rangirala nečija ljubav prema Dinamu. Uvjeren sam da svatko ovdje zna bar 5 ljudi koji prate aktivno Dinamo sa zapada ili istoka, a od čijih stavova im se kosa diže na glavi. Stavovima sa visoka ćemo se samo još vise zatvarati u rovove
  • xavier
    11.4k
    Točke i zarezi u većini jezika dolaze na ista mjesta. Kad napišeš karticu teksta bez jedne točke ili zareza, onda se ne radi o tome da si iz druge države nego o lijenosti. I kako @Papastrumf kaže, teško je takav post čitati.
  • marcio amoroso
    33.8k

    Ali kako mi znamo jel netko iz dijaspore ili nije?
    Samo pozitiva, potrudiš se i može se pročitati :cool:
  • Jaki
    100
    Sad citam da je Di Marzio objavio da Milan pokusava jos da nista nije gotovo pa jel moguce vise i oce ga za ljeto i da index je objavio...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions