• Markelo
    2.5k
    Meni je Andric bio ok kupovina tada. Milju eura za napadaca i prvog strijelca hnl-a mi je izgledala kao nesto za sto se vrijedilo kockat. Jbg, promasailo se. Dovodenje Atiemwena je bas debakl.
  • xavier
    11.4k
    Meni je Andric bio ok kupovina tada. Milju eura za napadaca i prvog strijelca hnl-a mi je izgledala kao nesto za sto se vrijedilo kockat.Markelo

    Ali pola golova je dao iz penala. Već si imao ispred njega dva igrača, a igramo samo s jednim napadačem.
  • Bosna86
    11.6k
    Može li Olmo igrati osminu finala LP?
  • marcio amoroso
    33.8k

    Ja mislim da čak može.
  • Jaki
    100
    Moubandje nije promasaj neki igraci trebaju prilagodbu sjetite se Sigalija kad je tek doso nije mogo dodat tocno loptu nakon nekog vremena jw pokazao kakav je igrac za Moubandjea sam uvjeren da ce pokazat da vrijedi.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ja mislim da ne može jer ja nastupio za drugu momčad koja je igrala u LP i već je prijavljen za nas. Iako nisam posve siguran.
  • Papastrumf
    10.6k

    Postoji nešto što se zove interpunkcijski znakovi.
  • Neki tip
    19.6k
    Može li Olmo igrati osminu finala LP?Bosna86

    Može. Bez dvojbe i ograde.
  • Jaki
    100
    Sad citam po sportskim novostima 18.5 odmah svakih 15 tekmi odigranih milja pa pravo na triputa ulazak u lp je dodatnih 2 milijuna i dva naslova jos 2 milijuna i postotak 20% od iduce prodaje.
  • xavier
    11.4k
    Ja mislim da ne može jer ja nastupio za drugu momčad koja je igrala u LP i već je prijavljen za nas. Iako nisam posve siguran.Dragon1Warrior123

    Promijenjeno je to pravilo. Smije igrati.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    hvala na informaciji, nisam znao da se mjenjalo
  • Markelo
    2.5k
    U slucaju ozlijede Andric je mogao vrebat svoju poziciju. Doveden je da iskoristi svoju minutazu dok je Dinamo igrao Hnl- s drugim timom. Mlad je, pa ga se moglo mozda i prodat za neke novce. Jbg, nije samo sto se ozlijedio nego i dok je bio spreman nista nije pokazao. Promasaj, al razumijem kocku Dinama s njegovim dovodenjem. Meni je recimo Kulenovic bezveze pojacanje.
  • deda
    29.4k
    Da nam ne promakne u ovoj gužvi oko Olma jedna informacija. Petar Čuić i Dominik Rešetar iz druge momčadi su otišli na posudbu u Sporting Kanzas, također njihovu drugu momčad.
  • SAS1987
    14k
    Meni je recimo Kulenovic bezveze pojacanje.Markelo

    Zasto?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions