• The Undertaker
    4.6k
    Kad se već igramo prognoza, moja je da će Livaković otići prvi. Njegova igra protiv Nizozemske je partija kompletnog golmana top klase. Jako je napredovao u izlascima i igri nogom tako da je trenutno, po mom skromnom mišljenju, bolji od "pola" golmana u PL. Ne pratim baš, kome u Engleskoj treba golman?
  • deda
    29.6k
    Meni Liva izgleda 30% bolji golman nego prije SPa. Što znači iskustvo i velika pozornica koji te usmjere na ispravljanje grešaka i poboljšanje ukupnih sposobnosti. Pitanje je koliko to prate klubovi, ali ja bih rekao da on u ovom trenutku vrijedi 15-20 milijuna. Naravno mi to nećemo nikad dobiti.
  • San Lorenzo
    12.7k
    Ne pratim baš, kome u Engleskoj treba golman?The Undertaker

    Manchester Unitedu.
  • Captain America
    15.3k
    Pero bi mogao biti taj ako će se igrat s 3 pozadi. Ivanušec je u inkubatoru rekao da ih je Igor nagazio od prvog dana jer su fizički dosta loše stajali. Pero je kod defanzivnog maga poput Bjelice bio glavni igrač. Uz sposobnog trenera kakav je Bišćan, mogao bi biti jako koristan.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Jel znaš kad se reprezentativci priključuju momčadi?marcio amoroso

    Ne.
  • xavier
    11.4k
    ja bih rekao da on u ovom trenutku vrijedi 15-20 milijuna. Naravno mi to nećemo nikad dobiti.deda

    Naravno da nećemo kad ima klauzulu na 10 milijuna.

    Manchester Unitedu.San Lorenzo

    United i dalje ima De Geu koji zapravo nije uopće loš golman. Problem je što je previše "old school". No želim reći da ako će ga mijenjati, to neće napraviti iz razloga što nije dovoljno kvalitetan nego što žele "modernijeg" golmana, a u tom slučaju nije realno da izaberu Livakovića koji je po karakteristikama zapravo dosta sličan upravo De Gei.
  • Armagedon13
    958
    Po SN plan je zadržati Petka do isteka ugovora,bez produženja ugovora.
    S Livijem se možda produži ugovor,njemu se ne ide bilo gdje,samo liga 5
  • maddaddam
    2.9k
    S Livijem se možda produži ugovor,njemu se ne ide bilo gdje,samo liga 5Armagedon13

    Come to fenerbahce.

    SN na tragu turskih sapunica. Ništa novo i aktualno iz njihove kuhinje, samo recikliranje recikliranog.
  • deda
    29.6k
    Meni je najbliža kalkulacija što se reprezentativaca tiče upravo ova matematika. Prodaja Šutala i Ivanušeca, produženje Liviju, Petko odrada još godinu dana i slobodan.
  • miro
    3.6k
    prodaja i Šutala i Ivanušeca bi po meni bilo priznanje da nam je financijska situacija vrlo teška. Ne vidim sportskog rezona u takvom potezu
  • Nino Bule
    12.1k
    Financijska situacija se zna, imas fin izvjesce, sve se zna
  • Mlađi referent
    11.4k
    Ako bi nam to bio plan, to je po meni odlično. Najbitnije je da se neki od nositelja zadrži iduće sezone.

    Za godinu dana su razne promjene moguće, financijska situacija će isto bit jasnija novoj upravi ovisno o rezultatima, vidit će se kakvu će Petko sezonu imat i kakve opcije će mu se nudit…može se i tad ugovor produžit.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    ja bi prodao šutala, lova, a samim time i sigurnost uvijek treba....a njegov plafon je jako, jako visoko.

    fantastičan igrač, djeluje i kao dečko na mjestu, pametan, miran, odmjeren, nikad u centru pažnje, sve što čovjek želi od igrača, ali mislim da bi od igrača u izlogu njega najlakše nadomjestili...tu je šutalo umjesto šutala, perić je dokazan, doveli smo francuza, rile zna odigrati stopera jako dobro, dolaze novi klinci... sve skupa bi to vjerojatno prošlo poprilično bezbolno.
  • marcio amoroso
    34k
    Prodaja Šutala bi se nekako mogla kompenzirati jer kao što je gore navedeno imamo dubinu u kadru, a čak se može neki Jedvaj ili sličan i dovesti.

    Prodaja Ivanušeca bez dovođenja ozbiljne, ali stvarno ozbiljne zamjene bi bila ubitačna. I s njim je bilo utakmica kada smo bili sterilni prema naprijed. Bez njega bi bojim se bili užasni.
  • Crusades1986
    10.3k
    Ja računam da će sigurno otić 1-2 nositelja od kvarteta Livaković, Petković, Šutalo, Ivanušec.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions