• Krizy
    38.4k
    na kraju ispada kao da je sve u kurcu i da se bu klub raspal.Jurki

    Zbog 5 osoba koje su nestrpljive a prijelazni rok nije ni počeo.
    Koliko vidim većina je realna :grin:
  • Jurki
    9.7k
    ma znam al muka je to citat.. i takvi su najglasniji.. najvise drobe i seru.. i bas zato bi htel da im se moze za cepit gubica zasvagda.
    Jebote svi veliki treneri, sportski direktori i predsjednici klubova..
    I ja sam na manageru z Dinamom osvojil EL nakon par sezona al to v zivotu bas tak i nejde.
  • Tradicija bunta
    5.7k
    Dinamo je prevelik klub da bi uprava i trener bili izuzeti kritike. Koliko je utemeljena to je neka druga stvar i da li se uopce mogu donosit neki zakljucci i na temelju cega.

    Nema tu vasi nasi. Rezultat je otac i majka.
  • Tradicija bunta
    5.7k
    Dinamo ne smije postat platforma za neka socioloska pateticna izdrkavanja nego nogometni klub koji ima glavu i rep. Sadasnja uprava je rezultat niza razlicitih kompromisa al to svejedno nije izgovor za eventualni nerad i nesposobnost.
    Zna se kako se i gdje se stvara kult i imidz kluba.
    Tribine neka rade svoje, a bogme i uprava ima svoj posao i neka snosi odgovornost za njega.
    Nitko nije veci od kluba.
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Dolasci prošlo ljeto:

    Drmić 7.6.
    Ljubičić 13.6.
    Boško Šutalo 21.6.

    Dolasci ljeto 2021:

    Jurić 30.6.
    Dilaver 31.8.

    Dolasci ljeto 2020:

    Jakić 24.7.
    Tolić 14.8.
    Lauritsen 2.10.

    Dolasci ljeto 2019:

    Moubandje 15.7.
    Ivanušec 19.8.
    Kulenović 2.9.


    Čisto da vidite kako su se igrači dovodili u raznoliko vrijeme i koliko je teško reći do kada bi se trebali zgotoviti transferi. Kakvu će Dinamo imati ekipu u sezoni 23/24 znati ćemo tek tamo sredinom rujna kada dođe prva utakmica grupne faze. Znači čekajte duge rukave i početak školske godine za to. Sada je tek sredina lipnja i ne treba se uzbuđivati oko transfera. Ja očekujem totalno mrtvilo do sredine srpnja a onda kreće ludara od utakmica (2x Hajduk, Europa) i ludara od transfera, što ulaznih što nažalost i izlaznih.
  • Jurki
    9.7k
    Dinamo ne smije postat platforma za neka socioloska pateticna izdrkavanja nego nogometni klub koji ima glavu i rep. Sadasnja uprava je rezultat niza razlicitih kompromisa al to svejedno nije izgovor za eventualni nerad i nesposobnost.Tradicija bunta

    Sve to kaj si napisal stoji, ali kaj je mene najvise raspizdilo da se po ljudima pljuje zakaj nema dolaznih transfera.
    Za pljuvacinu i kritiku uvijek ima vremena. Međutim sad prije pocetka prijelaznog roka svakodnevni upisi da kaj se ceka sa pojacanjima je bezveze i ispada da smo stvarno u kurcu.
    Ne treba nikog uzdizat da je veci od kluba, ali bi se trebalo pricekat i strpit do 1.9. pa onda mozemo krenuti s pljuvacinom.
  • Ivdzo11
    3.4k
    u medijima ga se spominje tek u kontekstu gradnje nekretnina u Zagrebu, a nogometno je, nažalost, sve dalje od bitnih uloga. No, možda ovo ljeto ipak nešto promijeni, ovaj je prijelazni rok prilika da se Tin Jedvaj opet 'vrati u igru'.

    Kakvo je stanje sa Jedvajom, bi li nam on bio pojacanje.. Al Ain ima opciju otkupa, ali vjerj nece ga otkupiti .... Lokomotiv ga je prekrižio....
    Čim Ničota piše mozda se nesto pokrece...
  • vjeko1701
    6.1k
    Jedvaj me u onim prvim nastupima za Dinamo oduševio. Ako se ne varam, protiv Hajduka je uzeo loptu negdje na našoj polovici i onda ju sam donio skroz na rub njihovog šesnaesterca i uputio ozbiljan ubačaj...i to ko stoper.

    Ako zbilja želi doći tu i to za neke razumne novce, vjerojatno bi se dalo riskirati s njim, posebno ako nam odlazi Šutalo.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Gledajući Ligu nacija gdje značajne uloge imaju 4 Dinamova igrača i znajući da su tu još i Ristovski, Mišić, Ljubičić, Drmić i Baturina od više srednje klase i vrlo pouzdani i iskusni igrača poput Perić plus igrači koji se tek trebaju dokazati i vratiti ili od ozljede kao Boško Šutalo ili od lutanja kao Antonio Marin, ne znam čemu panika ili nervoza, a pogotovo pesimizam.
  • marcio amoroso
    33.9k

    A gle, kad gledaš naš kadar on je solidan i čak dobro popunjen. Problem je taj lijevi bek koji je kronična bolest i problem je desno krilo koje nemamo u rosteru.
    Da je Bernauer rješenje za jedno od ta dva mjesta mislim da bi svi bili puno mirniji.

    Osim toga je Dario sam najavio 5-8 igrača i sada su svi naravno na iglama i očekuju svakodnevno pojačanja.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Osim toga je Dario sam najavio 5-8 igračamarcio amoroso

    I da dovede 3-4 igraca koji su dostojne zamjene (ne nuzno pojacanja) sumnjam da bi se itko zalio. Kako je @Maksim Maksimirski u prethodnom upisu napisao, mi smo u proslim ljetnim prijelaznim rokovima uglavnom dovodili 2-3 igraca, a otprilike se jedan igrac po roku profilirao u pojacanje. Zanimljivo je da smo u prosla 4 ljetna prijelazna roka doveli samo 2 stranca od kojih je jedan potpuni flop (Moubandje). Simic ce preokrenuti taj trend sigurno.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Problem je taj lijevi bekmarcio amoroso

    Neću reći da su optimalna rješenja, ali i Ljubičić i Perković mogu to dobro igrati. Da preskočim raspravu o Bočkaju.
  • Orc123
    6k
    Ja samo ne kuzim zasto vecina ovdje govori da se siri panika, nervoza, pesimizam i da ukoliko mislis da neke stvari treba rijesiti ili da nisu na vrijeme rijesene da si protiv uprave da si protiv Simica i slicno...ne, dapace mislim da je Simic i drustvo nesto najbolje sto nam se desilo u zadnjih 20g ali to nikoga ne amnestira od odgovornosti koju moras preuzeti...ako u situaciji da godinu dana muku mucis sa L. Bekom, ako na toj poziciji raubas odlicnog veznog da bi taj isti bio korektan bek, ako to ne rijwsavas prioritetno za mene to nije dobro....zelis razne Vipotnike, Frigane, Kacavende i sl...sve je to lijepo krasno ali u situaciji kad u ekipi nemas ni jednog l. Beka, kad ti je to jedina pozicija na kojem ti treba pojacanje za prvih 11 onda ocekivas da se to prioritetno rjesava i to prije pocetka priprema da ti se ta kriticna pozicija rijesi i da se novi igrac uigra sa ekipom....to je za mene odgovornost...nejdes prvo sanirat na autu ogrebotine nego probusenu gumu. Za mene bi bio ogroman minus da se do pocetka sljedeceg mjeseca ne rijesi l. Bek...sve ostalo je nesto sto se moze u hodu. Velite to se stalno ponavlja i ponavljamo to...istina je to ali mi ga vec trazimo vise od godinu dana i stalno ro naglasavamo i po tom pitanju se jos nista nije napravilo. Eto to je moje stajaliste...nisam pesimistican ni defetisticki nastrojen vec samo realan jer je to jedina pozicija koja nam trenutno nije pokrivena a nikad bitnije kvalifikacije za europu su tu pred vratima a sumnjam da mozemo dovest beka koji ce odmah biti sigurno pojacanje vec ce mu trebat vremena da se uigra sa momcadi. Eto nadam se da ste shvatili sto zelim rec...nije nimalo upis nastrojen protiv simica i drustva, vec ajmo prionut poslu i rijesit to kruxijalno mjesto prije priprema....
  • Krizy
    38.4k
    .to je za mene odgovornostOrc123

    Za slučaj da nisi vidio u prethodno napisanih 129 puta, prijelazni rok traje od 19.6. - 8.9.
    Još nije ni počeo a trajat će tjedan duže nego inače.
    Kvalifikacije za LP-a počinju za 5 tjedana.
  • Smotanihaker
    630
    Meni je samo fascinantno kako je Šimić postao odgovoran zato što se zadnja dva prijelazna roka nije doveo lijevi bek.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions