• Mali dioničar
    15.1k
    Meni je samo fascinantno kako je Šimić postao odgovoran zato što se zadnja dva prijelazna roka nije doveo lijevi bekSmotanihaker

    Eno Mamić je doveo 5 lijevih bekova od kojih ni je dan ne igra.
  • Smotanihaker
    630
    A nemoj tako, kako ćemo onda slušati kako je Šimić neodgovoran. Sve momčadi su dovele sve igrače koje su željele i spremne su za uigravanje odmah na početku priprema samo naš Dario ništa ne radi, kako ga nije sram.
  • Mali dioničar
    15.1k
    ..ako u situaciji da godinu dana muku mucis sa L. Bekom, ako na toj poziciji raubas odlicnog veznog da bi taj isti bio korektan bek,Orc123

    U Realu beka igra Camavinga.

    a nikad bitnije kvalifikacije za europu su tu pred vratimaOrc123

    Baš me zanima koji klub koji igra kvalifikacije za LP ima igrače u boljoj formi nego su Dinamovi.
  • maddaddam
    2.9k
    Pa najbolji bekovi su nam bili ovi što su krpali poziciju: Rrahmani, Franjić, Ljubičić, dok su nominalno LB imali rijetke do nepostojeće bljeskove - Moubanje, Čabraja, Štefulj… Bočkaja ne ubrajam, nema šanse da ispunjava zahtjeve te pozicije.
  • Patak
    2.6k
    Ovi koji su u ligi nacija trebat će odmor prije kvalifikacija.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Ovi koji su u ligi nacija trebat će odmor prije kvalifikacija.Patak

    Trebat će odmor, ali nisu to Edeni Hazardi. Eventualno pripaziti na Petka.

    Pa nisu ni sad imali neki ludi ritam nakon prvenstva. Pretpostavljam da su u pitanju bili rekuperacijski treninzi sa nešto momčadske taktike.

    Na kraju krajeva, ni minutaža im nije bila nešto zahtjevna, a iskoristili su ju maksimalno.
  • marcio amoroso
    34k

    Jel znaš kad se reprezentativci priključuju momčadi?
  • Jaro
    6.1k
    ja se nadam da bar sljedeca 3 tjedna ne... prvo pretkolo se mora rijesiti bez njih, a ne ko Cacic ih ubaciti nakon skraracenog godisnjeg i priprema pa im ubit pola ili cijelu polusezonu...
  • Zagi
    5.9k
    Krle je bio taj majstor.
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Nakon svakog posta tebi treba napisat. Ovo nije Football Manager.
  • Zagi
    5.9k
    Viktor Kanižaj igra s Lokomotivom pripremnu protiv Domžala.
    Vjerojatno raskid/proba.
  • The Undertaker
    4.6k
    Ne odgovara Šimić portalistima već Barišiću i Vlatki Peras. Čisto sumnjam da natpisi ovdje utječu na njegov status. Neka ljudi pišu što misle, jedino molba da se isti postovi ne ponavljaju svaki dan, ako je moguće. Izbjegavam ovu temu koliko mogu ali, usprkos tomu, kao da imam deja vu svaki put kad je otvorim.
  • LovroZG
    1.3k
    Neću reći da su optimalna rješenja, ali i Ljubičić i Perković mogu to dobro igrati. Da preskočim raspravu o Bočkaju.Mali dioničar

    Iskreno, meni bi bilo lakše bilo da na lijevom beku primarno imamo igrače tipa Šitum il Štefulj. Za njih barem znaš da su krpanje, popuna i niš više, a ovak mi je žao gledat Ljubičića tu kad vidim kak odlično može odigrat u vezi.
  • xavier
    11.4k
    Možda plan nije ni Ljubo ni Bočkaj. Perković je prvi dobio priliku zaigrati tu poziciju kod Bišćana i iako je nominalno stoper, bio je po meni dosta dobar.
  • OsamŠest
    2.7k
    Dolaze pojačanja, ljudi kaj vam je?
    Pripreme uskoro kreću, treba vidjet tko od posuđenih može, to uvelike mijenja stvari..
    Napokon se pametno radi. Napravit će se natjecateljski jaka i trkački moćna momčad + baza za narednih ohoho godina.

    Nema zime..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions