• Zagi
    5.9k
    Živkovića i Brkljače nema na popisu, status Krdžalića je ... upitan u najmanju ruku.
    Ajd vidjet ćemo tko će se i kad pojavit.
    Čudno mi je to malo.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Zašto Petka ne produzimo?Imamo Dinamo

    Jer mu se ide iz Dinama. To pokazuje i svojim zahtjevom za placu koji je nerealan u Dinamovim okvirima, a bome i za njegovo zalaganje.
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Koliko Petko traži? Ako je istina da traži koliko ima Drmić, nema razloga da mu se ne da.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Koliko znam 1,2 mil.
  • Patak
    2.6k
    Kak bi se svi rado riješili Šutala koji je starter top reprezentacije svijeta. I da ga nekako možemo nadomjestiti jer imamo dubinu na toj poziciji. Možda imamo dubinu ali nemamo kvalitetu jednog Šutala. Po meni je on jedan od nositelja za kojeg odmah možemo reći da smo slabiji i kojeg nikako ne možemo nadomjestiti u kratkom roku.
  • San Lorenzo
    12.8k
    Jel se zna popis igrača koji će na pripreme, kakav je status Sučića?
  • Nogo
    1.9k
    Dan.
    Ugl. Janković bi trebao biti dio paketa za Frigana ili ostati na posudbi.
    Frigan želi samo u Dinamo, a Miško ga neda.
  • marcio amoroso
    34k
    ova trojica da, ali Ćuže nije igrač za Dinamo. Čak ni za rotaciju.Eduardo

    Slažem se. Ćuže čak ni za rotaciju.
  • Maki17
    182
    Nitko ne spominje Jurića, njega nikako ne želim gledati u Dinamu zna se i zašto. Poklonit, raskinuti ugovor samo da ode. Janković nadam se samo posudba jer mislim da ima potencijal
  • Mlađi referent
    11.4k
    Kak bi se svi rado riješili ŠutalaPatak

    Puno ljudi ovdje ima problem shvatit da se nitko ne bi nikog rado riješio i ne hejta nitko nikog, nego je u Dinamu vječno balansiranje između stvaranja kaj boljeg kadra i krpanja financija. Klub tako funkcionira, i drugog rješenja nema bez privatizacije.

    Svi bi mi da Petko ovdje završi karijeru, da Šutalo ovdje završi karijeru, da dovedemo Osimhena u špicu. Ali momci, to nije realno i onda svi izraze svoje mišljenje za koje smatraju da je najoptimalnije.
  • Patak
    2.6k
    Nema najoptimalnijeg, postoji samo optimalno. Znam ja to sve samo se ne slažem da bi njega najlakše nadomjestili kad ne bi...
  • deda
    29.8k
    Koga bi lakše nadomjestili od trojke Petković, Ivanušec i Liva
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Ivanuseca, pa Livija pa Petka.
    Za Petka stvarno ne vidim nikoga da bi nam mogao donositi ovo što on donosi a da mu je vrijednost igdje blizu naših mogućnosti
  • Zagi
    5.9k
    Za Šutala imaš Boška.
    Tko je Liviju koliko-toliko adekvatna zamjena?
    Ivanušecu?
    Petku?

    Nije li od te četvorice Šutala najlakše zamjeniti?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions