• Orc123
    6k

    A gledaj, ako smo mu stvarno ponudili 600 tis eura bruto a to je oko pola milje neto onda se nemamo ni cemu cuditi...sa tim novcima nemres dovesti igraca iz prvih 11 kluba iz liga petice....pa vise smo placali neke salabajzere prije 5-6g.....i k tome je trebao doci ko slobodan igrac ..nemojmo biti naivni, sve se vrti oko novaca i tko ponudi koliko...
  • Mlađi referent
    11.4k
    Nekoliko ljudi je dobro ovdje potenciralo da bi nas konzervativan pristup s plaćama mogao ozbiljno koštat na sportskom planu.

    U redu je racionalizirat, ne moraš imat 70 igrača na platnoj listi, ne mora Zagorac imat 300k eura. Ali na najboljim igračima i ovakvim potencijalnim pojačanjima, ako će se štedit može bit ozbiljnih problema.
  • Zagi
    5.8k
    S druge strane, ovaj prenapuhani proračun nas dovodi u situaciju da su svaki transfer rok "svi na prodaju".
    Ovo strepljenje mjesecima oko Livakovića, Ivanušeca, Šutala , Petka mi strašno ide na onu stvar.
  • SAS1987
    14k
    A gledaj, ako smo mu stvarno ponudili 600 tis eura bruto a to je oko pola miljeOrc123

    Ak je kod vas 600k bruto cca 500k neto odmah otvaram firmu kod vas :lol:
  • Orc123
    6k

    Rekao sam to ovako bezveze...vjerojatno je i manje...ne mojenja poantu a to je da je ro puno premalo da bi te takav igrac odabrao i jos k tome kad dolazi kao slobodan igrac....
  • Ivdzo11
    3.4k
    Zna li tko šta smo mi dobili u transferu Šakote?
  • San Lorenzo
    12.7k
    Dario dovodi nekoga, ljudi su nervozni. :lol:
  • Armagedon13
    958
    Bez najava,bolje kad se ništa ne sazna.Potpis i gotovo
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Mislim da nas ove godine očekuje štednja što se tiče plaća itd da bi sljedeću godinu proveli bez većih (ili što manje) većih izlaznih transfera kako bi sigurno ušli u LP. Nakon toga će biti lakše
  • Orc123
    6k

    Gotovo nikad ili rijetko je bez najava ali obecavajuce je kad se od izlaska u novine zavrsi u 2-3 dana....ukoliko se to ne dogodi u pravilu nista od toga....
  • OsamŠest
    2.7k
    Bez brige budite. Bit će pojačanja..
  • Nolifer
    7.1k
    Nek rade u miru i tišini, siguran sam da imaju već neke zamisli i da kad rok bude otvoren, da ćemo bit ugodno iznenađeni
  • Captain America
    15.2k
    Nije tolko stvar plaća. Ivanušec je Stjelji rekao da je glavni cilj otić u top klub koji stalno igra jake utakmice pred punim stadionim, a lova je bonus. Sam je dodao da su primanja u Dinamu super i da nije debil da to potroši. Imamo primjer i Orše koji je otišo na nešto veću plaću u najgori klub u engleskoj ligi samo da bi na 6 mjeseci iskusio Premiership.

    Nadam se ostanku Fantastične četvorke da osiguramo naslov u HNLu i nastup u LP, a iduće godine kad te ipak čeka 10ak top utakmica i nadam se Kranjča će bit lakše privuć inozemna pojačanja.
  • LovroZG
    1.3k
    Dobro sad, kad ne dovodimo talente iz HNL-a, ne cure svima sline na spomen Dinama. Bit će tu igrača koji će nas odbit, nije ovo igrica da ti 90% igrača tvog kalibra pristane na dolazak.

    Recimo, ak je ovaj Tunižanin dobio ponudu iz bubam 1. francuske zaš bi mu mi bili prva opcija? Naši europski nastupi su nam plus u odnosu na prosječnog francuskog prvoligaša, al liga nam je minus, kako igrački, tako i infrastrukturom. A ligaških tekmi ima više. Minus je i to šta ne želi svaki igrač prolazit proces prilagodbe na novu državu, novu kulturu, učit novi jezik ak ne zna engleski dobro i sl. Nije to sam tak.

    Ak su Šimić i društvo ozbiljni, sigurno imaju više opcija. A i kontakata za slučaj da A i B opcije propadnu. Nema smisla dizat paniku kad novinari, koji su tak i onak slabo informirani, napišu da nas je neki igrač odbio. Bitno je na kraju da nas neki ne odbiju.
  • Jurki
    9.7k
    Citam ove vase upise oko transfera i nije mi jasna jedna stvar.
    Tolko smo svi zeljeli da se krimosa sutne van iz kluba, a sad na kraju ispada kao da je sve u kurcu i da se bu klub raspal.
    Dajte ljudi malo langzam jos nije pocel ni prelazni rok.
    Pratim Dinamo malo prevec dugo i svaki jebeni prelazni rok mi je bilo blagoreceno zlo kak bu opet rasprodaja i kak bumo opet losiji.
    Sad je u upravi nas covek, koji je presel svijeta i zna kak se radi u ozbiljnim klubovima. I nebu si dozvolil da se po njemu sere kak se nekome sprdne.
    Ne znam kaj bi drugo zakljucil da neki ljudi ovde pate od Stockholmskog sindroma..hoce promjene ali da se kurvin sin vrati i da opet drma klubom.
    Istina je da nebremo sloziti ekipu koja bu zgazila skupine lige prvaka, ali ponekad su komentari takvi ko da bas niko nist ne zna i svi su debili.
    Zelim uvijek neki bolji rezultat u Europi, ali ove godine pogotovo.. samo da se svim nevjernim Tomama..Dario i Igor lagano istovare u usta. Pa da bu onda mir i tisina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions