• San Lorenzo
    15.6k

    Vrijeme je da Pero Bočkaj dobije dostojnu konkurenciju
  • Krizy
    43.2k
    Za 5 milijuna bi radije doveo Uzunija, nešto stariji ali konstantan igrač koji je svugdje igrao dobro a ovaj iz Ludogoretsa ima 3 dobre sezone.
  • maddaddam
    2.9k
    Meni pak nikad nece biti jasno zakaj nisu pokupili Traorea iz Sheriffa onomad.
  • Neki tip
    21.3k
    Jubilarna tisućita stranica!

    Da su Dinamovi skauti i sd-ovi uložili samo pola truda koliko forumaši uložiše u "predlaganje", potom nadanje, zatim zazivanje i na koncu vapaj za pojačanjima, ne bismo znali gdje s viškovima! :lol:
  • Mr Anderson
    8k
    Za te pare su mogli Ojedu dovesti.
  • Markelo
    2.6k
    Čačko čita upise na ovoj temi i valja se od smijeha.
    "Gle sad su našli nekog tipa iz Ludogoretsa, hihihi"
  • Jurki
    11.7k
    skaut sluzba Zone bi badava radila skauting, a ne kaj imamo na platnom spisku Vlaka koji ne zna van Hrvatske otici po neku akviziciju.
    Imali bi 5 lijevih bekova, 5 lijevih i desnih krila, 20ak stopera cisto da popunimo rostere sirotinje u hnlu. :rofl:
    Edit: kaj se Tekpeteya tice ludost je dati 5 milja za igraca koji vredi 3 milje i kojem za godinu dana ugovor istice
  • BBBaranja
    2.5k
    Bio sam za dovođenje Tekpeteya jer smatram da je kvalitetan,gledao ga više puta ne samo protiv nas.
    Ali dečko na ljeto ulazi u zadnju godinu ugovora i nadam se da naši neće ubost 5mil..
  • Jurki
    11.7k
    a i njegove godine su upitne jebote covjek izgleda ko da ima 45 a ne 25 :rofl:
    Ako je opcija on ili nitko. Biram nikoga
  • Zagi
    7.7k
    Tko bi vama udovoljio :rofl:
  • Armagedon13
    959
    Zato i nećemo nikog dovest
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Po meni dobro rješenje u ovoj cijeloj situaciji 5 do 12, igra dobro s obje noge ,dobrog šuta što nama trenutno nasušno treba poslije odlaska Oršića.

    Ne sjecam se gola izvan 16 m od trenutnih igraca osim Mišića jedan ili dva gola,Ljubicic protiv Salzburga sa ruba 16 metara i Bočkaj za titulu u Šibeniku.
  • Droljo
    8k
    Pozdrav. Mi trebamo brze i jake igrače već dugo. Ak je ludogorecov onaj takav zašto ne. Mene još muči kak nikad nismo nekog afrikanca od 190 cm uboli. Neki terminator naprijed. Navek dovodimo svilene tehničare...
  • NORTE
    11.4k
    PozdravDroljo
    Ako je ovo nick u čast mamićevog osobnog novinara, onda je jedan od boljih na zoni, iako moj favorit je i dalje dinamosaur.
  • Neki tip
    21.3k
    Ili je riječ o nekom "anagramu" Diona Drene Belje. :chin: :eyes:

    U svakom slučaju, dobrodošao, @Droljo!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions